Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz PM7200 czy HK980 do kef iq7


jeremy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dylemat ...

 

Obecnie posiadam pm7200 do kompletu z sr8001 i cd 5003, zatem dosc jednolicie jesli chodzi o producenta elektroniki.

I tutaj wlasnie mam dulemat, czy nie zamienic ów pm7200 na wspomnianego hk980.

Sluchalem 980 dwa razy w sklepepie (wypozycznie nie wchodzi w grę)

Moje kolumny to mission m34 i drugi komplet (puki co wyporzyczony) tp kef iq5

 

Przyznam ze m34 zmęczyły mnie już lekko, dość jazgotliwą górą, bez tego pomiedzy środkiem a góra i chyba ostatnio przygniotły mnie basem.

Z kolei kefy grają u mnie w pokoju prześlicznie, (mam wyporzyczone przed zakupem) mają wszystko to, czego brakuje m34, basu, jak na mój gust też jest w sam raz.

 

Co prawda pozbywać pm7200 się nie muszę przy zakupie 980, jednakże w momencie kiedy 980 polegnie na placu boju zmuszony będę odsprzedać i cała przygoda skończy sie w punkcie gdzie się zaczęła.

 

Marantz jak dla mnie potrafi zagrać wszystko co bym nie wrzucil do cd, nie zamykam sie na 10 płyt, słucham od klasyki po rock alternatywny nie pomijając niczego w środku

Największa obawą jest to jak hk zagra z jazzem, klasyka i elektronika, nie mam zbytnio na tym polu doświadczenia, jadnakże marantz potrafi zagrać bardzo równo a "soku" ma w zapasie aż nadto...

 

Generalnie czy jest sens sie bawić w zamianę ?

Czy poszukać czegoś lepszego (?), jak chociażby coś z rotel'a.

 

Jeżeli ktoś może podzielić się doświadczeniem w odłuchu obydwu, byłbym wdzięczny.

 

Jak pisałem kefy w zasadzie zostają u mnie, nie ma opcji abym się teraz ich łatwo pozbył :D

m34 muszą ustąpić miejsca w salonie.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do kefow nie proponowalbym Marantza ale to jest oczywiscie moje zdanie. Ten Hk jest spoko ja sluchalem z rx6 bylo w sam raz ale to inne glosniki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.