Jump to content
IGNORED

Czym wyczyścić.......?

krzychul

Recommended Posts

Witam wszystkich.Pomóżcie mi proszę czym wyczyścić smugi na przednim panelu NAD-a(kolor grafit).Robiłem już cuda i nic ciągle to widać już nie wiem czego mam użyć,a strasznie mnie to wkurza.Dzięki z góry za jakieś podpowiedzi.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hmmmm...

Piano Black na S2 czyszcze metoda "na chama, ale delikatnie" czyli:

- kropla delikatnego mydelka (bron Cie Bog plynu do mycia naczyn czy innego syfu!) na delikatna gabke, wilgotna oczywiscie. Spieniam to wszystko paluchami ZANIM zaczne czyscic kolumne.

- piana z gabki "namydlam" lakierowane powierzchnie jak najdelikatniej i najrownomierniej umiem.

- odczekuje kilkanascie sekund i do sucha poleruje sciereczka z mikrofibry (w moim wypadku jedyna, ktora nie pozostawia wloskow, ani innych sladow)

- i ciesze sie lustrem :)

Yamahe w zasadzie czyszcze identycznie, jedynie wilgotnosc gabki ograniczam do niezbednego minimum i jestem ostrozniejszy.

Sprawdzilo sie to u mnie lepiej niz wszelkiej masci czyscidelka do elektroniki, LCD, plazmy, chusteczki komputerowe, plyny, itp. po ktorych zawsze jakies smugi zostawaly - prostota az do bolu, a jedynym wydatkiem byla miekka jak pupa niemowalaka sciereczka z mikro :)

Hidden Content

Primodium. Medium. Finis.

Multipurpose Degreaser /multi-płyn przeciw tłuszczowi/ firmy W5 ( do nabycia w Lidlu za 5 zł w pomarańczowym psikaczu ). Jedna dwie krople na szklanke wody, mikrofibra albo wacik do demakijażu i jedziemy. Rozpuszcza doskonale tłuszcz, który najczęściej jest przyczyną plam i smug na drapanych panelach. Pozostałą ilościa umyjesz sobie resztę domu,kafle, piekarnik, grill, łódkę a jeszcze zostanie.Ewentualnie MrMuscle do szyb plus mikrofibra.

Pozdrawiam

Hidden Content

Co do odtłuszczacza to prawda, skubaństwo zmyje wszystko, umjesz kibel, kuchnię, grill a nawet felgi w samochodzie.Ja sam myje tym sprzet i jest ok.Czasami jest w pomaranczowym opakowaniu, czesciej chyba zoltym, nazywa sie Meglio czy jakos tak.

Hidden Content

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Również posidam elementy NADa - grafit :-)

Mięciutka szmatka, np. mikrofibra, letnia woda, szmatka zmoczona i mocno wykręcona, zostawiam potem panele przednie do wyschnięcia, już nie poleruję niczym - cały nalot wyczyszczony :-) Uważaj jednak, by nie porobić mikrorysek na wyświetlaczach...

Hidden Content

When the music's over turn out the lights...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.