Skocz do zawartości
IGNORED

NAD C 372 - problem


mariusz-m93

Rekomendowane odpowiedzi

W moi9m wzmacniaczu występuje następujący problem. Zielona lampka nad przyciskiem włączania w pewnym momencie zaczyna świecić na czerwono i sprzęt przestaje grać. Nie chcę oddawać do serwisu, ponieważ znając życie,niczego nie stwierdzą. Usterka ta czasem występuje raz po razie,tak że nie można normalnie słuchać muzyki,a czasem przez tydzień ,a nawwet miesiąc jest spokój. Zmieniałem kable,sprawdzałem ,czy nie ma gdzieś zwarcia i nic. Tym bardziej,że nie dzieje się to stale. Czy ktoś może pomóc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Czerwona lampka sygnalizuje włączenie systemu zabezpieczającego. Przyczyną może być np. przegrzanie wzmacaniacza (niedostateczna wentylacja - często w przypadku ustawienia typu "wieża"), zbytnie obciążenie (zbyt niska impedancja kolumn), zwarcie kabli, ale to wyeliminowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tak czasami robiło, jak włączałem najpierw wzmaka, a później DAC. Więc włączam w odwrotnej kolejności. ;-) Dac nie ma włącznika więc włączam bezpośrednio kabel do sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.