Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha A-S1000 czy Denon PMA-1500AE


Mariusz3000

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka ;-)Który lepszy z wymienionych wzmacniaczy pod względem wykonania i brzmienia?Który byście kupili i polecili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,pytanie było który z tych wzmacniaczy.Jeżeli nie wnosisz nic do wątku to nie zabieraj głosu ;)

Mam do wyboru tylko te dwa wzmacniacze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba,że w cenie do powiedzmy 2300 polecacie mi coś ciekawego.Oczywiście z drugiej ręki.Wzmacniacz musi mieć obszerny,niski bas,neutralna średnicę i dzwięczne,ładne wysokie.Najlepiej żeby miał co najmniej 2x100Watt sin 8ohm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra napiszę tak.Mam tego Denona tylko chciałem,żeby było obiektywnie dlatego wykasowałem w o mnie ;-)

Grały z Paradigmami 3v4 i dzwięk był dla mnie za twardy jeżeli chodzi o bas.Grały bo sprzedałem.

Mogę mieć tą yamahę bez żadnej dopłaty.Teraz czy warto zmieniać tego Denona na ta Yamahę?Od cała filozofia w pytaniu ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia jest jedna, zmień kolumny. Do Yamahy można śmiało polecić kolumny Vienna Acoustics, parę osób na tym forum ma to zestawienie i sobie chwalą, zarówno z serią 1000 jak i 2000. Co do Denona to może zbyt pochopnie go sprzedałeś, Denon akurat jest trochę marudny co do wyboru kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon jest wystawiony na allegro,ale jeszcze nie sprzedał się.Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;-)

A co pod denona?Jakie kolumny?Byle żeby nie grało twardym basem bo to juz przerobiłem na Paradigmach 3v4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz gdzieś koło salonów Audio to na Twoim miejscu wybrał bym się na odsłuchy. Coś się tam pewnie dla Ciebie znajdzie. :) Do Denona mogę Ci śmiało polecić kolumny Dali Ikon 6, może też te Missiony E55 zagrają, ja miałem E52 i grało to bardzo dobrze z bardziej budżetowym Denonem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, Ikony... jeśli na 3v4 jest wg kolegi twardy bas to jak nazwać ten z Dali, "młotkowy" ?

przekornie, wbrew obiegowym opiniom, spróbuj odsłuchać tańszego HK 980 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałem swój pierwszy zestaw stereo - w kwietniu 2010 - to sprzedawca do Denona polecał kolumny Monitor Audio. Jednak nie odsłuchiwałem tej marki. A sam mam Denona z niskiej półki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem zestawu 1500AE z Dynaudio 72SE i całym okablowaniem Nordost Red Down i było bordzo dobrze. Z Monitor Audio też powinno pujść dobrze przynajmniej w seri RS bo one ze wszystkim idą dobrze. No ale minimum to RS. Za 2300 to nic mi nie przychodzi do głowy 100W/8Ohm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie mówisz,że Yamaha A-S2000 i A-S1000 nie ma startu do tego Denona?Możesz rozwinąć swoją myśl ;-)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikson

 

oba wzmaki grają bezdusznie i są cienkie jak mineralna typowe granie techniczne,

kolego.

 

 

wypisujesz glupoty jak malo ktory trol na tym forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celeb66 se to Ty jdz koleszko posłuchaj.Ja zadałem proste pytanie który jest waszym zdaniem lepszy pod względem budowy i brzmienia.Można to obrać w całość i odpowiedzieć na temat.Nie masz zdania i argumentów to nie pisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak odp jest.Tylko czy twierdząc,że yamaha 2000 i 1000 nie ma startu do Denona to jak to się ma?Słyszałeś Yamahę i Denona.Ja nie atakuję Ciebie tylko napisz jakiś argument.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz chyba jak wiele osob na tym forum przechodzisz etap ,,gorączki'' audiofilskiej. ,,Mam Denona teraz moge misc Yamache, a za chwiele moze bedzie cos innego do wymiany''. W calej tej zabawie nie chodzi o bezustanne wymienianie zabawek na inne, a jesli juz to w innym przedziale cenowym. Ja na spokojnie zrobiłbym tak - nie pasuje mi Denon to szukam czegos co bedzie mi pasowala, ale nie na zasadzie - jest okazja wymienic. Mysle ze najrozsadniej bedzie poswiecic troche czasu i posluchac roznych wzmacniaczy, a moze cd. Odpowiedz sobie szczerze czy poważnie potraktujesz odpowiedzi w tym temacie ze np. Denon jest lepszy od Yamachy lub odwrotnie. Przeciez jak sam tego sprzetu nie posluchasz to nikt za ciebie tego nie zrobi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś z sensem poszło ;-)

 

Kaszanka 7.Szacunek do Ciebie.Trochę znam Ciebie z forum i widziałem Twoje zabawki ;-)

Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz3000, 1 Sie 2010, 23:03

 

Z oczekiwań które zaznaczyłeś wyżej to tak podchodzi mi jakbyś szukał...MF A300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.