Jump to content
IGNORED

Chce zmienić Tannoye M 2,5 na coś lepszego do 1,5 tys.


master_luke

Recommended Posts

Obecnie słucham muzyki na Tannoyach M2,5 plus reszta sprzętu jak w opisie. Może zaproponujecie coś lepszego do powiedzmy 1500zł?

 

Używam zwykłych kabli komputerowych do podłączenia sprzętu plus mega kiczowaty przedłużacz. Może tutaj lepiej dokupić jakieś dwa lepsze kable Lapp plus listwę typu Sonus?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

 

ps. słucham elektroniki typu Vangelis, metal i hard rock.

Link to comment
Share on other sites

Również posiadam kolumienki Tannoy m2.5 , mam zamiar je zmienić (w ciągu kilu najbliższych tygodni) na dynaudio excite x16 (używane były kiedyś za 2600, wiec i tak sporo ponad budżetem ale myślę ze warto posłuchać i rozważyć te opcję...w późniejszych planach będzie pewnie końcówka mocy i dac (prawdopodobnie matrix mini)z preampem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!

 

Rzeczywiście, kolumny Focal to wspaniała sprawa. Jakbym miał kasę to celowałbym pewnie w Focal Chorus 807V ale teraz niestety brak funduszy na taki wydatek.

 

Wracają do kabli: ta lista Sonus Oliva kosztuje 300zł (

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), czy się opłaca? Nie wiem, ale dostałem rekomendację od sprzedawcy znającym się na HI-FI. Chyba, że możecie doradzić mi coś lepszego w podobnej cenie.

 

Kable zasilające CD i wzmacniacz (te kiczowate za 10zł sztuka) chcę zmienić również na coś lepszego. Zastanawiam się nad naprawdę najtańszym rozwiązaniem typu LAPP lub nad czymś lepszym typu Artech PowArt Audio SE - cenowo to za pierwsze 60zł i drugie 260zł (za ok. metr). Raczej teraz zdecyduje się na LAPP.

Link to comment
Share on other sites

Kup sobie kabli za 1000 zl. Efekt murowany.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.