Skocz do zawartości
IGNORED

Wybor wzmacniacza i cd


slav10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stoje przed kupnem sprzętu stereo wzmacniacz + cd. Jako ze nie bardzo znalazłem prownanie proponowanych przez mnie klockow zwracam się z pytaniem do tych którzy mieli je okazje posłuchać. Chce wybrac cos dobrego w cenie do 5tys. nowego lub do 4tys. uzywanego. Z moich wymagan co do wzmacniacza – musi mieć pilota i regulacje barwy, cd tez musi być sterowane z pilota. Ze względu na kobiete preferowałbym klocki jednej firmy. Poza tym liczy się glownie dźwięk.

Kolumny jakie na początku podepne to AE evo one, pewnie pozniej wymienie na cos lepszego, prawdopodobnie również podstawkowe.

Z rozwazanych systemow wstępnie wybrałem:

Rotel RA-06 i RCD-06

Denon PMA 1500 i DCD 1500

Marantz PM7003 i SA7003

Arcam A18 I CD17

Cambridge 740A i 740C

Pioneer A9 i D9

NAD C355 i C565

Yamaha A-S1000 i CD-S1000

albo może cos takiego Xindak XA-6200 i Muse 2.0 – hybryda ale bez regulacji barwy.

 

Teraz pytanie co z powyzszych mozna sobie śmiało odpuscic a co warto sprobowac przesłuchać. Może sa inne ciekawe propozycje do dostania za powyzsza kase?

Dźwięk ma być zywy, z czysta i wyrazna gora i nie brakującym dolem, wazne żeby przy niskich poziomach głośności był dynamiczny, pokoj 20 m czyli raczej maly. Sprzet powinien być w miare uniwersalny i potrafic zagrac mocnego rocka, floydow, muzyke akustyczna i lekki jazz.

Dzieki z gory za rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zestawow ktore wymieniles, tak jak chcesz brzmia: Pionek 9 i NAD 355.

 

Uniwersalne zestawy, dynamiczne, duza moc i spelniaja wszystkie wymienione przez Ciebie warunki.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych zestawów słyszałem dwa:

 

- Denon 1500 - odpuść sobie;

- Rotel 06 - koniecznie posłuchaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slav10

z tego co napisałeś preferencje muzyczne masz dokładnie takie same jak ja , oczekiwania wobec sprzętu również identyczne , budżet także zbliżony , niestety żeby to zagrało jak chcemy to w tych pieniądzach będzie baaaaardzo ciężko . generalnie tylko raz słyszałem zestaw w ty przedziale cenowym który mnie zadowolił ale to był DIY co w twoim wypadku może nie być akceptowane przez drugą połówkę sklepowe do 5000 tysięcy szkoda marnować kasę . Zrezygnuj z regulacji tonów tylko psuje dzwięk , dobry sprzęt w zupełności nie potrzebuje korekcji . Spróbowałbym posłuchać Roksana albo Exposure z tym że jesli chcesz się zmieścić do 5000 to tylko zakup używek wchodzi w grę . Słuchałem nada 352 z Evo i wysokie zmasakrowały mi uszy generalnie dzwięk porażka .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dźwięk ma być żywy, z czysta i wyraźną górą i nie brakującym dołem, ważne żeby przy niskich poziomach głośności był dynamiczny"

 

Proponuję posłuchać Exposure (mam) i nie tracić czasu na Cambridge'a (miałem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proponuję Rotel i do tego posłuchać Marantza, bo te nowe klocki brzmią bardzo ciekawie. Dodatkowo w tym zestawie kupujesz odtwarzacz SACD zamiast zwykłego CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wyglada z Arcamem?

Który model Exposure masz na mysli 2010 S2AMP i 2010S2CD? Czuje ze będzie raczej ciezko znaleźć ten sprzet uzywany w dobrej cenie, ale przesłuchać sproboje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten model odpusc (przynajmniej CD)- Yamaha A-S1000 i CD-S1000 slyszalem i nie robi dobrego wrazenia.

seria 2000 wypada duzo lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teegebaeck, 13 Sie 2010, 15:02

 

>ten model odpusc (przynajmniej CD)- Yamaha A-S1000 i CD-S1000 slyszalem i nie robi dobrego

>wrazenia.

>seria 2000 wypada duzo lepiej

 

Hmm,bardzo ciekawe twierdzenie...

Na jakiej podstawie(czas odsłuchu klocka,mankamenty) tak nisko oceniasz Yamaszkę...

Co do wzmaka to być może masz rację,ale cedeka oceniasz absolutnie błędnie...

Pomiędzy 2000 a 1000 różnicy nie ma żadnej(no prawie)...

Są to dosłownie niuanse brzmieniowe...(no i XLR-y)...

A jak ktoś mi tu znowu wyskoczy z twierdzeniem ,że "sterylnie i laboratorium"...

Panowie,ma być neutralnie i tak jak nagrano?

No to macie...

;)

Zero ubarwień ,upiększeń,ociepleń i innych dupereli...

Tak jak Rick Rubin czy Tom Horn sobie zaplanował...

Pozdrawiam :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nudel1306

(Konto usunięte)

Do uniwersalnego brzmienia bez zbednych upiekszaczy nadaje sie marantz(np. seria 6003 z usb, jackiem, korekcja dzwieku itp.) a poza tym to sprawdzony sprzet i mozna na niego uzyskac 5 lat gwarancji, ale wybor nalezy do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przez jakis czas śledziłem ceny sprzętu uzywanego i wpadl mi w oko taki odtwarzacz - Rotel RCD-1070 w dobrej cenie. Do tego dokupiłbym wzmacniacz RA06 lub jakby się udalo znaleźć w dobrej cenie RA-1062. Widzialem tez model RA-1520 za rozsadne pieniadze. Czy takie polaczenie ma sens – w sumie które z nich sprawdzi się najlepiej - jakosc/cena? Jest tez na sprzedaz RCD-1072 za około 800 zl wiecej, pytanie czy warto dokładać do tego CD czy lepiej do wzmacniacza?

Kolumny jakie posiadam to AE Aegis Evo 1 – chyba nie podalem wczesniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem połączenie Rotela i AE powinno być ok. Do RCD-1072 nie warto dopłacać, bo to prawie to samo co 1070. Ale raczej nie szukałbym RA-06 a skierowałbym poszukiwania od razu na RA-1062 lub młodszego brata RA-1060. Powinieneś być zadowolony, bo to wyższa półka niż RA-06 i dźwięk jest bardziej "dostojny".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakis czas śledziłem ceny sprzętu uzywanego i wpadl mi w oko taki odtwarzacz - Rotel RCD-1070 w dobrej cenie. Do tego dokupiłbym wzmacniacz RA06 lub jakby się udalo znaleźć w dobrej cenie RA-1062. Widzialem tez model RA-1520 za rozsadne pieniadze. Czy takie polaczenie ma sens – w sumie które z nich sprawdzi się najlepiej - jakosc/cena? Jest tez na sprzedaz RCD-1072 za około 800 zl wiecej, pytanie czy warto dokładać do tego CD czy lepiej do wzmacniacza?

Kolumny jakie posiadam to AE Aegis Evo 1 – chyba nie podalem wczesniej.

RCD-1070/72 to bardzo fajny odtwarzacz. Czasem trochę kapryśny jeżeli chodzi o płyty ale i tak w normie. Za pieniądze, które trzeba obecnie za niego wyłożyć, świetne CD. Co do RA-06, to tak jak kolega wyżej napisał - trochę będzie odstawał od RCD-1072. Ja bym osobiście poszukał RA-1070 - to dopiero będzie udany zestaw. Dla mnie RA-1060 to taki RA-06 w ładniejszej obudowie. Rotelki z AE, moim zdaniem powinny zagrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stoje przed kupnem sprzętu stereo wzmacniacz + cd. Jako ze nie bardzo znalazłem prownanie proponowanych przez mnie klockow zwracam się z pytaniem do tych którzy mieli je okazje posłuchać. Chce wybrac cos dobrego w cenie do 5tys. nowego lub do 4tys. uzywanego. Z moich wymagan co do wzmacniacza – musi mieć pilota i regulacje barwy, cd tez musi być sterowane z pilota. Ze względu na kobiete preferowałbym klocki jednej firmy. Poza tym liczy się glownie dźwięk.

Kolumny jakie na początku podepne to AE evo one, pewnie pozniej wymienie na cos lepszego, prawdopodobnie również podstawkowe.

Z rozwazanych systemow wstępnie wybrałem:

Rotel RA-06 i RCD-06

Denon PMA 1500 i DCD 1500

Marantz PM7003 i SA7003

Arcam A18 I CD17

Cambridge 740A i 740C

Pioneer A9 i D9

NAD C355 i C565

Yamaha A-S1000 i CD-S1000

albo może cos takiego Xindak XA-6200 i Muse 2.0 – hybryda ale bez regulacji barwy.

 

Teraz pytanie co z powyzszych mozna sobie śmiało odpuscic a co warto sprobowac przesłuchać. Może sa inne ciekawe propozycje do dostania za powyzsza kase?

Dźwięk ma być zywy, z czysta i wyrazna gora i nie brakującym dolem, wazne żeby przy niskich poziomach głośności był dynamiczny, pokoj 20 m czyli raczej maly. Sprzet powinien być w miare uniwersalny i potrafic zagrac mocnego rocka, floydow, muzyke akustyczna i lekki jazz.

Dzieki z gory za rady.

 

 

Witam, Pojawił się nowy model ONKYO oznaczony numerem cosctacostam-05 o odtwarzacz SACD do tego - słyszałem z głośnikami ELACA i BOOOOOOMBA

Koniecznie posłuchaj

 

Simonto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udalo mi sie upolowac Rotelka RA1070. Poki co jeszcze nie dotarl ale juz mysle jaki cd do niego podpiac. Zastanawiam sie nad RCD 1520 lub wczesniejszym RCD 1070. Jednak mysle czy by nie sprobowac polaczyc go z inna firma. Jest kilka ciekawych ofert:

MUSICAL FIDELITY A3.2

ROKSAN CASPIAN M series-1

EXPOSURE 2010 CD

VINCENT CD-S2

 

Czy to ma sens, czy lepiej zostac przy tej samej firmie i cieszyc sie brzmieniem "firmowym"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie upolowac Rotelka RA1070. Poki co jeszcze nie dotarl ale juz mysle jaki cd do niego podpiac. Zastanawiam sie nad RCD 1520 lub wczesniejszym RCD 1070. Jednak mysle czy by nie sprobowac polaczyc go z inna firma. Jest kilka ciekawych ofert:

MUSICAL FIDELITY A3.2

ROKSAN CASPIAN M series-1

EXPOSURE 2010 CD

VINCENT CD-S2

 

Czy to ma sens, czy lepiej zostac przy tej samej firmie i cieszyc sie brzmieniem "firmowym"?

 

Narazie podlacz soniaka, ktorego posiadasz. Skoncentruj sie na Kolumnach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze sie komus przydac - w sumie spisalem wrazenia z odsluchow juz chwile temu ale...

 

Porownywane komponenty:

Marantz PM7003 SA7003

Marantz PM8003 SA8003

Rotel RA06SE RCD06SE

Rotel RA1520 RCD1520

Kolumny AE Aegis Evo 1

B&W 685

B&W CM05

 

Pierwsza proba Marantz 7003 i AE evo1:

Dźwięk niewciągający. Niby rozdzielczość dosc duza jednak nie ma zadnej glebi i jednolitości w dźwięku. Wysokie tony czasem zbyt ostre, niezbyt gleboki bas.

Zmiana na Rotel 06 i AE evo 1

Zupelnie inna bajka. Dźwięk od pierwszych taktow wciąga. Jest glebia, jest dynamika. Na rocku najbardziej rzuca się w uszy energia, piekne brzmienie talerzy, oraz dosc masywny dol. Przy zle nagranej plycie wady sa ewidentne i niestety trzeba ja pominąć. Marantz potrafil lekko to zatuszowac. W muzyce Floydow pojawia się glebia i duza rozdzielczość, dzwieki nie wchodza na siebie, zostaja ladnie rozciągnięte na boki. Atmosfera jest budowana szybko i precyzyjnie.

Glos Nicka Cave'a brzmi przyjemnie nisko i miesiscie. Marantz przedstawil go jako cos zupełnie przeciętnego i sporo wyższego niż w rzeczywistości. Najwieksze jednak wrazenie Rotel zrobil w kawalku Loreeny Mckennit. Dlugie wprowadzenie do utworu przez gitary akustyczne przyprawialo niemalze o ciarki. Ilosc informacji podanych przez Rotela jest zaskakujaca. Kazde uderzenie w struny jest inne z dodatkowymi odgłosami, jakby gitarzysta stal obok i lekko dotykal strun. Na ostatniej probie w utorze Edith Piath poradzil sobie dosc dobrze. Nadal lekkiej glebi wokalistce, pieknie oddal wysokie dzwieki.

Kolejna proba to Rotel 1520 i AE evo 1. Wielkie rozczarowanie. Po sporo tańszym zestawie Rotela teraz oczekiwałem przynajmniej porównywalnego dźwięku. Nic bardziej mylnego. Ten Rotel gra prawidłowo - i tyle. Nie wiem jak ale Rotel w tym zestawie zmienil całkowicie brzmienie. Nic tu nie wciąga i nic nie denerwuje. Bas jest mniej masywny, wysokie sa lekko przytłumione, energia spadla zdecydowanie. Nasuwało się porównanie z dobrze grajaca wieza stereo. Do sluchania w tle ok., do cieszenia się muzyka nie nadaje się wogole.

Przeskok na Marantz 8003 i AE evo 1. Mile zaskoczenie. Może to następstwo poprzedniego odsluchu ale tu muzyka wciąga. Pojawia się znowu przestrzen, glebia. Bardzo ladne wysokie tony, niezle niskie. Jest lekkie cieplo bijace od muzyki. Po kliku utworach jest jeszcze lepiej. Zaczynam się zastanawiac które brzmienie podoba mi się bardziej - Maratnza 8003 czy Rotela 06. Rock wypada dobrze, muzyka spokojniejsza i lekki jazzik chyba nawet jeszcze lepiej. Nawet Edith spiewa tak ze chce się słuchać. Mamy tu dodatkowa piekna cisze podczas gdy w Rotelu cisza jednak leciutko ale odczuwalnie szumiała.

Wracam z powrotem do Rotela 06 żeby mieć swierze wrazenia. Rock jednak jest troche bardziej energiczny, dynamiczny. Bas jest glebszy i bardziej miesisty jednak rownowaga tonalna nie zostaje zachwiana. Na kawalku Loreeny nie mam złudzeń. Rotel wytwarza lepsza glebie i bije z niego wieksze cieplo niż z Marantza 8003. Roznice sa niewielkie, dźwięk w obu przypadkach sprawia duza radosc.

Na koniec zmieniamy kolumny na B&W 686. I tu niemila niespodzianka. Niby sa podobnej klasy co AE evo 1 a pod względem dźwięku kiepsko. Brakuje wszystkiego po trochu. Wysokie tony niby w duzej ilości ale do pewnego poziomu, te calkiem wysokie jak gdyby nie chcialy wypłynąć z kolumn. Bas sporo płytszy niż w AE, nie schodzi specjalnie w dol. Srednie tony poprawne ale nic ponadto. Kolumny sa nowe wiec może się sytuacja poprawi jednak to nie jest to.

Zmieniamy kolumny na B&W CM5. To już duzo wyzsza polka niż AE. Poczatkowo wydaje się ze graja bardzo podobnie do AE. Ladne wysokie, może nie zapuszczaja się az na takie pulapy jak AE ale sa mile. Srednica z duza klasa, mila i chyba nawet cieplejsza niż w AE. Bas - jest go dosyc, nie schodzi tak nisko jak w AE i nie ma takiej miesistosci ale roznice nie sa duze. W rocku może się jednak przydac ciut podkręcić niskie tony. To czym bija natomiast AE jest glebia. Stereofonia stoi na wyższym poziomie. Daje się odczuc ze we Floydach dzwiek zaczyna ladnie odrywac się od kolumn i dochodzi z roznych kierunkow do sluchacza. Do tego dochodzi przyjemne cieplo. Po dobrym wygrzaniu kolumn powinno być jeszcze lepiej. Ale i nowki pokazaly na co je stac. Zamienilbym je z AE.

 

Konkluzja - zdecydowanie liderem w tym porównaniu jest Rotel 06 choc i Marantz 8003 brzmi bardzo dobrze. AE okazaly się swietnym kompanem do elektroniki Rotela. Przy bezpośrednim porownaniu z klase lepszymi kolumnami trzymaly się dzielnie i choc koncowo polegly to sa aspekty w których okazaly sie nawet ciut lepsze. Zdecydowanie nadaja się do rockowego grania mimo tak niepozornych gabarytow.

 

No to tyle :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

również porównywałem Marantza 7003, 8003 i Rotela 06..........

 

Na mojej półce stoi srebrna 06

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również porównywałem Marantza 7003, 8003 i Rotela 06..........

 

Na mojej półce stoi srebrna 06

U mnie też kiedyś Rotele (seria 0x i RA1210) pogoniły PM8003.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.