Skocz do zawartości
IGNORED

Dobry coaxial


nergal666666

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest dużo obrońców krzyża :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy mają dobry wzrok i są tacy którzy mają dobry słuch...na przykład wyrobiony na wieloletnim słuchaniu muzyki a nie basowym łomocie. Więc niektórzy czują roznice na bardzo małym poziomie zmian a inni nic nie słyszą...to tak jak smakosze wina. Aby się znac to trzeba trochę w życiu wypić i nauczyć się kilku tajemnic. Dlaczego nikt nie robi sobie jaj z ludzi kupujących wina po 10 tyś PLN? A po co komu zegarek za 50 tyś PLN jak bardziej dokładny jest kwacowy za 100 PLN??? Jak ktoś ma kasę i lubi ją wydawać na coaxial za 1000 PLN to niech kupuje. I innym od tego WARA!!! A mądrale z Politechniki niech robią tam doktorat a nie zaśmiecają wątku dla nich idiotycznego...

CO do kabli cyfrowych to testowałem ostatnio z 10 róznych modeli i każdy brzmiał inaczej...dla mnie róznice były zauważalne a czasami wrecz ewidentne. Dla osób lubiacych ciepełko polecam Van Den Hul FIRST Ultmate - mozna teraz kupic go tanio z drugiej ręki. Natomiast mi najbardziej podobał się srebrny Kimber. Oferuje on świetna przestrzeń i detale, natomiast niczego nie wyostrza, jak to czasami bywa ze srebrnymi przewodami. POrazką okazały się kable do 1000 PLN z firm XLO, Tara...całkiem nieźle grał zaś taniutki Wireworld.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że to, że można laboratoryjnie powiązać inną zawartość substancji technicznych w winie sprawia, że jednak czuję różnicę między winem za 5, 50 i 500 zł. Mam też pewność, że żaden zegarek za 500-500000 zł nie pokazuje lepiej czasu od mojego za 300, bo mój pokazuje dokładnie co do sekundy. Mam też wrażenie będące pewnością, że to, że nie słyszę dokładnie żadnej różnicy między różnymi kablami cyfrowymi też jest związane z tym, że w laboratorium żadnych różnic nie wykażą w przesyłaniu bitów. Pozostaje stwierdzić, że mamy do czynienia z wiarą. Ta góry przenosi, co dopiero wysokie dźwięki.

Jakie są badania kabli w podwójnej ślepej próbie? Jak pokażecie rzetelne dane, że ludzie rozróżniają w takiej próbie kable powiem, że macie rację.

 

substancji chemicznych miało być oczywiście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Oyaide 510 - KLASA!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historie rodem z sci-fi. A wystarczy udać się na najbliższą politechnikę (wykłady są otwarte dla wszystkich) i posłuchać zajęć z technologi przesyłu czy technologi cyfrowych i ich zastosowania.

 

I czego to dowodzi? Że wykładowca wie wszystko na temat technologii cyfrowych? Na naszej polskiej politechnice?

Tak się składa że kończyłem politechnikę i zaręczam Ci że tak nie jest.

 

A co do dobrego interkonekta cyfrowego który jeszcze nie zabija ceną - to niezmiennie polecam Kimbera D60.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czego to dowodzi? Że wykładowca wie wszystko na temat technologii cyfrowych? Na naszej polskiej politechnice?

Tak się składa że kończyłem politechnikę i zaręczam Ci że tak nie jest.

 

A co do dobrego interkonekta cyfrowego który jeszcze nie zabija ceną - to niezmiennie polecam Kimbera D60.

Pominę pseudonaukowe bzdury nt politechnik

a zapytam - czemu Kimber D60- co on dźwiękowo daje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.