Skocz do zawartości
IGNORED

Czarna lista sprzedawców z allegro/ebay


thrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś oprócz mnie użwya NAD'a 5120? Jak wygląda wsze ramię,

bo ten tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

upiera się, że jego gramofon ma oryginalne ramię?

Proszę o jakieś info, jakie wy maice? Też taki kawał blachy?

Ja mam rurkowe.

Dziękuję

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fabryczne ramię, było także ramię z rurką, oba są fabryczne

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tonearm: flat or tubular static balance arm with dynamic vibration absorber

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bronie sprzedawcy ale gdzie tam masz napisane ze to wydanie z 1969 roku? prawie zawsze na płytach pisze nazwa wytwórni i rok nagrania (pierwszego wydania) nawet gdy to jest reedycja, chyba jestes przewrazliwiony

 

 

Nie jestem przewrazliwiony. Gosc zmienil opis po moim mailu. Bylo jak byk, ze zafoliowana od 1970 roku, zreszta stary link zostal i zobacz co tam jest napisane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

sprzedający (albo sprzedająca) swiat_muzyki_pl

Cytat "Będę systematycznie wystawiać swoją kolekcję płyt. Płyty są zadbane w stanach kolekcjonerskich od EX". A jak jest? Zakupiłem dwie płyty, które dotarły do mnie wypalcowane, brudne i czuć stęchlizną. Na email, że to nie są płyty w stanie kolekcjonerskim i ze swojej kolekcji otrzymałem odpowiedź, że tak, są ze zbioru prywatnego.

Nie polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat "Będę systematycznie wystawiać swoją kolekcję płyt. Płyty są zadbane w stanach kolekcjonerskich od EX". A jak jest? Zakupiłem dwie płyty, które dotarły do mnie wypalcowane, brudne i czuć stęchlizną.

 

Bystry wystawkowy handlarz zabezpiecza się przed skarbówką. :-D Kpiny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem od świata muzyki 2 płytki same winyle zadbane i w znakomitym stanie , okładki lekko podniszczone , gorzej z pakowaniem bo przyszły pozaginane bardziej niż były na zdjęciach ale nie powiedziałbym żeby się nadawał na listę czarnych sprzedawców na zdjęciach widać dokładnie co sprzedają , co piszą sprzedawcy żeby się zareklamować trzeba traktować z przymrużeniem oka taka to już nasza narodowa przypadłość kombinować kombinować i jeszcze raz kombinować .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EX oznacza tylko stan plyty w sensie fizycznym, rzadko odnosi sie do tego czy jest brudna i 'opalcowana', chociaz jezeli taka jest to powinna byc o tym wzmianka. Stan EX rowniez nie uwzglednia w zaden sposob zapachu plyt. Dlatego warto miec wlasna myjke bo wtedy takie rzeczy nie sa problemem. Jezeli okladka byla opisana jak EX ale w srodku jest syf i smierdzi to wtedy mozna miec zastrzezenia. Ludzie zawsze pisza ze z prywatnej kolekcji itd., bo to wzbudza zaufanie, moze to faktycznie jego/jej plyty. Poznalem kiedys kolesia ktory mial mnowsto plyt, ale byly tak brudne ze dziwie sie ze tego sluchal. Ja np.w ogole unikam aukcji gdzie jest stan plyt wg.record collectors, wole losowych sprzedawcow, wychodzi taniej a plyty sa rowniez w idealnym stanie (z reguly opisywane jako bdb, czesto zamiast slowa okladka uzywaja 'opakowanie')pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedający (albo sprzedająca) swiat_muzyki_pl

Cytat "Będę systematycznie wystawiać swoją kolekcję płyt. Płyty są zadbane w stanach kolekcjonerskich od EX". A jak jest? Zakupiłem dwie płyty, które dotarły do mnie wypalcowane, brudne i czuć stęchlizną. Na email, że to nie są płyty w stanie kolekcjonerskim i ze swojej kolekcji otrzymałem odpowiedź, że tak, są ze zbioru prywatnego.

Nie polecam.

Widocznie są kolekcje i "kolekcje". A swoją drogą, za taki smród stęchlizny to niektórzy byliby gotowi sporo zapłacić, hehe. Wiem to, bo założyłem kiedyś wątek: "Vinylowy rytuał", czy jakoś tak. Okazało się, że niektórzy wręcz napawają się zapachem starego vinyla, było to dla nich tak samo ważne jak jego słuchanie, a kto wie czy nie ważniejsze :)

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś jakąś ultrarzadką płytę Beatlesów, oszczaną przez kozę (SIC! a raczej SIK!!!) - za grube tysiące $$$$ i... to nie był dowcip...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś jakąś ultrarzadką płytę Beatlesów, oszczaną przez kozę (SIC! a raczej SIK!!!) - za grube tysiące $$$$ i... to nie był dowcip...

Może beeeeczała od tego? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się to co napisanie zobowiązuje było by pięknie .... ale to nie w naszym kraju-raju i nie w serwisie na A :) . Ja biorę zawsze poprawkę i każdą ocenę płyty na alledrogo obniżam o 2 oceny wtedy w 70 % trafiam w ich prawdziwy stan , a w tych 30 % jestem mile zaskoczony trafną oceną :) . Potwierdzam rzetelnie oceniają ludzie nie używający fachowych nazw i oceniający według starej szkolnej skali od 2 do 5 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Brak slow po prostu :( Juz kiedys o niej pisalem - wystawiala Atom Heart Mother, na moje oko z drugiej polowy lat 80., jako 1PRESS z 1970 roku. Sprzedaje ewidentne piraty, mozna skrobnac maila aby postraszyc, co na to Policja. Ludzie tez - rzucili sie na piraty jak stado baranow :( Smutne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Witam Co do tych Zeppelinów to była jeszcze aukcja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Płyty jak i okładki się różnią,chociażby logo Atlantic Records na okładce jest w innym kolorze.

Moim zdaniem ta którą podałem wygląda bardziej na oryginalną,ale może się mylę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Witam Co do tych Zeppelinów to była jeszcze aukcja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Płyty jak i okładki się różnią,chociażby logo Atlantic Records na okładce jest w innym kolorze.

Moim zdaniem ta którą podałem wygląda bardziej na oryginalną,ale może się mylę.

 

Ten pierwszy to chamska i bezczelna podróbka oryginalnego turkusa - ludzie są pierd*lnięci zdrowo placac ponad 300zl za wspolczesnego pirata! Oryginalnego turkusa kupisz moze za 300 ale funtow i to w stanie nie nadawajacym sie raczej do odtwarzania, no moze VG sie uda upolowac, ladniejsze egzemplarze to cena tysiac funtow. Turkus - najwczesniejsze wydanie pierwszej plyty LZ, bledny projekt okladki z turkusowymi literami, naklad tego byl tak maly, ze tocza sie dyskusje czy jest to pierwsze wydanie czy raczej nalezy uznac za bledna serie testową. Jedno jest jednak pewne - turkus to najwczesniejsze z mozliwych wydanie tego epokowego tytulu.

 

Drugi link to juz pozniejsze wydanie, z tym ze oryginalne w przeciwienstwie do tej podróbki. Mozna dac z 50zl jako ciekawostke ale w zyciu ponad 300zl za podróbe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tym pierwszym linku widac,ze okladka jak swiezo z drukarni by wyszla , i watpie zeby komu kolwiek udalo sie ja utrzymac w takim stanie przez 42 lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że pirat to wiadomo i poszedł za ponad 300 ale tu mamy nastepny egzemplarz tego wydania i znowu nowy , he,he jak to miło robić z ludzi baranów , kto to łyka??????

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol tylko 100 egz z tego plamusia ma 2 i to zafoliowane miętówki z 1969 :D

takie rzeczy to tylko na allegro

 

LED ZEPPELIN One ULTRA RARE UK Plum LP Turquoise Cover!

 

End price:

GBP 550

 

End date:

2005-12-07

 

Start price:

GBP 250

 

Start date:

2005-11-27

 

Number of bids:15

 

Auctioned at:ebay

 

Country:Great Britain

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol tylko 100 egz z tego plamusia ma 2 i to zafoliowane miętówki z 1969 :D

takie rzeczy to tylko na allegro

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja bym się nie zdziwił jak ma ich znacznie więcej.

 

to że pirat to wiadomo i poszedł za ponad 300 ale tu mamy nastepny egzemplarz tego wydania i znowu nowy , he,he jak to miło robić z ludzi baranów , kto to łyka??????

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekawe jak by skorzystać z opcji "zgłoś naruszenie zasad" na tej aukcji,czy by coś z tym zrobili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił jak ma ich znacznie więcej.

 

 

Ciekawe jak by skorzystać z opcji "zgłoś naruszenie zasad" na tej aukcji,czy by coś z tym zrobili?

 

Ale ten "spryciarz" dopisuje w tytule malutkie "re"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedająca plamusia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

przecież Columbia ma zupełnie inne logo... ale numer...!

 

Hehehe jaka obsługa allegro? :-) "Allegro nie jest stroną w sprawie..." etc. :-) Możesz otworzyć spór ale po chyba 30 dniach sam się zamknie i tyle z tej pomocy allegro :-D To nie ebay i paypal niestety.

Kiedyś zgłosiłem nadużycie. Firma, jak się okazało konkurencja pobrała sobie zdjęcia produktów z mojego serwisu www i mojego autorstwa, następne pod tymi zdjęciami wystawiała aukcje z chińską podróbką. Kupiłem ten produkt i okazał się zupełnie inny niż ten z mojej fotografii i znajdujący się w moim magazynie. Allegro poprosiło mnie o dokumenty firmy, opis sytuacji etc. Wysłałem pocztą. Po dwóch tygodniach allegro powiedziało, że nie może nic zrobić i wyciągnąć żadnych konsekwencji, bo aukcja się skończyła.

 

Programy ochrony kupujących na allegro nie działają. Co innego ebay. Już dwa razy miałem sytuację, że sprzęt nie odpowiadał opisowi albo został zniszczony w transporcie, bo był nienależycie zabezpieczony. Odzyskałem bez problemu pieniądze za towar, sprzęty i koszty przesyłek w obie strony. A mój kolega kupił na allegro telefon. Przyjechał inny model, więc zadzwonił do sprzedawcy i odesłał. To było 4 lata temu i do dziś nie ma tego telefonu jak i pieniędzy jakie zapłacił. A koleś dalej sprzedaje na allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przecież Columbia ma zupełnie inne logo... ale numer...!"

 

 

nieprawda, ja mam kilka plyt oryginalnych wlasnie z takim logo :)

w folii z 1969? Przepraszam, ktoś foliował płyty w tym czasie? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest reedycja, tak mi napisal sprzedajacy, nie mam zamiaru tego kupowac ale zapytalem z ciekawosci, ale fakt sam opis aukcji jest mylacy i o to chyba chodzi temu co to sprzedaje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest reedycja, tak mi napisal sprzedajacy, nie mam zamiaru tego kupowac ale zapytalem z ciekawosci, ale fakt sam opis aukcji jest mylacy i o to chyba chodzi temu co to sprzedaje

tak, mam re-edycje Milesa z 1969 i 68 roku. Są tak samo wydane i label jest zupełnie inny - tzn taki sam jaki był w 1969 roku. No ale cóż - nikt tak dobrze nie reaguje na potrzeby rynku jak chińczycy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutkie "re" to skrot na okreslenie pirata? nie wiedzialem ;)

 

Może i tak - trzeba zapytać u źródła:) A tak poważnie, faktycznie, skoro to pirat to nawet i RE (duże:) nie pomoże i nie usprawiedliwia. Tak przy okazji... Ostatnio w przypływie szaleństwa kupiłem trzy płyty u startującego sprzedawcy - U_Jolanty czy jakoś tak... Dramat! Miały być idealne, jak nowe! Wymieniłem parę maili z osobnikiem, utargowałem bardzo dobrą cenę jak za "idealne". Przesyłka błyskawiczna... Okładki super - w środku DRAMAT!!! Takich śmieci nawet myć się nie chciało! Rysa na rysie, klej czy co tam o jest (strach pomyśleć:))) Oczywiście nadawca po moim delikatnym upomnieniu się o zwrot subtelnie wywalił: były idealne - więc podmieniłem i liczy na moją uczciwość!!!!!!!! I po dyskusji. Ręce i wszystko inne opadło:) Pozostał podziw dla natury ludzkiej. Odważyłem się kupić u niezaufanego sprzedawcy i klops. Triumf naiwności nad doświadczeniem. Ale taka nauczka raz na sto "okazji" jest bardzo przydatna! Omijać łukiem szerokim!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będę interweniował.

Serwis na A, nie ma nic wspólnego z tym czy sprzedawcy kantują, sprzedaję od dość dawna i nie robię ludzi w balona, a to, że się szerzy opinię, że na A. nie ma uczciwości szkodzi nie tylko uczciwym sprzedawcom, ale też ich potencjalnym klientom.

W żadnym wypadku generalizowanie nie jest wskazane. Ponad tysiąc pozytywnych komentarzy (nie chodzi o ilość, a o jakość, a to może każdy sprawdzić) świadczy o tym, że jednak się da uczciwie.

Mogę tylko doradzić aby obrać jakąś strategię kupowania płyt.

Najpierw jedną i nie drogą. Jak przyjdzie, to sprawdzić zgodność z opisem oraz z oceną innych płyt. Jak się ma ocena tego co kupiliśmy, do tego co jeszcze oferuje sprzedający. Trochę ostrożności i rozwagi nie zawadzi. A przede wszystkim, jeśli sprzedający nie wystawia komentarza jako pierwszy, to bym już nigdy nie zawitał do takiego sklepu. Jeśli jesteś pewny tego co sprzedajesz, jeśli jesteś rzetelnym sprzedawcą, nie masz czego się obawiać, możesz jako pierwszy wystawić komentarz, ponieważ kupujący wywiązał się pozytywnienie ze swojego zobowiązania, zapłacił. Dlatego jestem za tym, aby po wpłacie naciskać sprzedającego o wystawienie komentarza, to nie przywilej, tylko zakichany obowiązek. Ja wiem, że ta polityka może wydać się śmieszna i absurdalna, ale inaczej się chyba nie da. A co jeśli mamy płytę trupa zamiast ex i sprzedający nie wystawił komentarza?

Cóż zostaje, napisać w grzecznych słowach o swoich obiekcjach i poczekać na odpowiedź. Jeśli cham, to sam wypadnie z rynku, jeśli nie, to da się dogadać. Przy czym i tak upierałbym się nie kupować u tych którzy nie wystawiają pierwsi komentarza po dokonaniu wpłaty.

Dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takim razie następnym razem jak będziemy psioczyć na allegro, sprzedawców i generalizować, to będziemy dopisywać gwiazdke * "nie dotyczy winylowo"....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.