Jump to content
IGNORED

Cd z dosyć dobrym wzmakiem słuchawkowym.


Reaper

Recommended Posts

Marantz SA 8003 , ale tez i sa 7003 ma dobry wzmak słuchawkowy( obydwa słuchałem ) , w domu mam sa-8003 , a kupując go kierowałem się własnie tym , żeby mi dobrze napędzał sennheisery hd 595 . Porównywałem bezposrednio z cd Arcama w podobnej cenie , oraz z tańszymi wzmakami słuchawkowymi pro ject i musical fidelity , wszystkie one dosłownie poległy przy dzwięku z dziurki marantza. Zdecydowanie polecam .

Link to comment
Share on other sites

Onkyo integra dx-7711 bardzo dobry odtwarzacz CD wyjście słuchawkowe z regulacją głosności. Ciężko dostępny egzęplasz ja akurat mam taki kupiłem go za 2899zł i nie zamierzam sprzedawać , służy mi do teraz beż żadnych awarii nawet go nigdy nie otwierałem. Polecam kolor szampański pięknie się prezentuje.

Link to comment
Share on other sites

Wiele osób poleca rózne modele marntza. Chyba słusznie; ja sam korzystałem kiedyś z takiego rozwiązania (CDek o symbolu chyba 67) i było bardzo dobrze. Do czasu, gdy odkryłem micromegę stage 6, która z Senheiserem 600 stanowiła parę, trudną do przebicia w kategoriach bezwzględnych. Dlatego właśnie polecałbym ci micromegę stage 6 lub 5. Tę ostatnią widziałem niedawno na allegro w cenie poniżej 1000 zł i nie znalazła nabywcy, więc chyba dałoby się ją kupić za 600 - 700 zł. Ze starymi micromegami trzeba jednak uważać, gdyż miały kapryśne lasery, które potrafiły wpędzić użytkownika w szewską pasję. Mój działał bez zarzutu przez ponad 8 lat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.