Skocz do zawartości
IGNORED

jaki zestaw gramofon+ przedwzmacniacz w cenie 1500-2000zł?


walery2277

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to teraz.. krótko, dlaczego warto kupić gramofon:) Ciekaw jestem Waszych odpowiedzi:) w sensie za co 'je' kochacie:) (jestem o krok od kupna takiego zestawu o którym była mowa wyżej - mój pierwszy zresztą). Właśnie słucham The Crystal Method - Legion of Boom "Born Too Slow - Wes Borland (guitar) and John Garcia (vocals)" (nagranej w systemie DTS) na X-Fi Elite PRO i HD-595 i jest pięknie... Ciekawią mnie różnice w odsłuchu na analogu, wiem wiem trochę OT ale gdbyście mogli się krótko wypowiedzieć było by miło:) Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wswier

(Konto usunięte)

1) Dlatego ze fajnie graja. Pamietaj - nie w sensie technologicznych barier dla danego nosnika.

Gorne granice technicznych mozliwosci (dynamika, przesluch itp) sa wyzej ustawione dla CD.

Gramofony po prostu graja "fajnie" :-) - wg wielu fajniej niz CD.

 

2) Dlatego ze to sa najpiekniejsze klocki audio, jakie istnieja. Kazdy odsluch to wydarzenie

"audio-video" :-)

 

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.