Skocz do zawartości
IGNORED

Chory Michael Douglas


skynyrd

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, to jeszcze stara dobra szkoła porządnego aktorstwa.

Szkoda że już na wymarciu i średnio co miesiąc kogoś z niej żegnamy, niestety na zawsze...

Wracając do Douglasa, to fenomen i ewenement na skalę światową chyba, kiedy znany aktor syn przerósł znanego aktora ojca, przynajmniej ja nie znam drugiego takiego przypadku. Za to znam dziesiątki jak nie setki przypadków usilnego lansowania latami jakiegoś niedojeba i kompletnego beztalencia ze znanym nazwiskiem, chocby młody Olbrychski, młoda Janda czy na przykład córka DeNiro, który dla mnie osobiście jest niekwestionowanym królem kina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skynyrd

(Konto usunięte)

No jeszcze mamy Sutherlandów. Też lubię obu.

Miejmy nadzieję, że terapia Douglasa sie powiedzie.

Tak na marginesie - wiecie, że niemal stuletni Kirk Douglas prowadzi do dzisiaj własny blog?

Warto poczytać.

 

http://www.myspace.com/kirkdouglas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@parantulla, na pewno też jesteś zachwycony młodym Koterskim i młodym Dowborem. Ja wiem, że to nie aktorstwo... ja w ogóle nie wiem co to jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo, 18 Sie 2010, 15:59

> ja w ogóle nie wiem co to jest.

 

to jest brak jakichkolwiek zahamowań ;-) wzorce tupetu i bezczelności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skynyrd, 17 Sie 2010, 16:40

 

>No jeszcze mamy Sutherlandów. Też lubię obu.

 

Remis postawiłbym również w przypadku panów Martina i Charliego Sheenów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skynyrd

(Konto usunięte)

mczaj, 19 Sie 2010, 13:03

 

>skynyrd, 17 Sie 2010, 16:40

>

>>No jeszcze mamy Sutherlandów. Też lubię obu.

>

>Remis postawiłbym również w przypadku panów Martina i Charliego Sheenów.

 

No to wątek trochę zakręcił - nie uwazam młodego Sheena za równego ojcu.

Natomiast w/w jak najbardziej.

Jest jeszcze bardzo uznana i pradawna rodzina Barrymoorów, Chaplinów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skynyrd, 19 Sie 2010, 14:52

 

>>Remis postawiłbym również w przypadku panów Martina i Charliego Sheenów.

>

>No to wątek trochę zakręcił - nie uwazam młodego Sheena za równego ojcu.

 

"Wall Street", "Czas Apokalipsy" - świetne role. Powiedziałbym nawet, że senior takich nie miał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mczaj, 19 Sie 2010, 16:07

 

>Chociaż w sumie w "Wall Street" obaj zagrali b. dobrze, tyle że senior drugoplanowo.

 

Tyle że obu i tak przycmił główny bohater niniejszego wątku, swoją drogą w jednej ze swoich kultowych kreacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Jakby się tak zastanowić, to prawie każda jego rola może mieć rangę kultowej, łącznie z tą w "Miłość, szmaragd i krokodyl" :).

Ogólnie rzecz biorąc wyrazisty koleś jest jak mało kto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Falling Down - szok film, szok rola, szok zdjęcia (Andrzeja Bartkowiaka)

 

a tak z ciekawostek, to Michael Keaton (Batman I i II) naprawdę nazywa się Michael John Douglas

z kolei Kirk Douglas wcale tak się nie nazywa, bo jego prawdziwa godność to Issur Demsky :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, zaćmienie jakieś mam, a niedawno jeszcze ogłądałem tę "tuningowaną" wersję :)

no to jednak senior górą. Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _harry

(Konto usunięte)

Trudno czasem jednoznacznie określić aktora patrząc na całokształt filmografii, np. De Niro ma takie role że mucha nie siada (np. dzisiejszy "Przylądek Strachu", "Ojciec chrzestny") ale grał też w gównach typu "Poznaj moich rodziców" (chyba kolejny odcinek w kinach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko DeNiro zaczynał pogrywac w gównach, kiedy miał już ugruntowaną i niezagrożoną pozycję megagwiazdy światowego kina i było mu to wybaczone niejako z urzędu ;) Poza tym co nowego DeNiro mógłby jeszcze zagrac czego już kiedyś nie grał? Chyba tylko rycerza Jedi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze bedzie ok... Douglas to swietny aktor, bardzo mi sie podobal w "The Game" Finchera, oczywiscie "Wall Street" jako Gecko niesamowita rola :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.