Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze jasne wzmacniacze jakie kiedkolwiek slyszales?


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

2_D, 20 Sie 2010, 11:41

 

>>Jak komuś nie przeszkadza...

>

>Wydaje mi się, że artyści skorzystali z dobrodziejstw AutoTune.

 

Za to mnie się wydaje, że pierwotny zamysł artystów był taki, żeby brzmieniowo to przypominało lata 80-te, a że wyszło jak wyszło(na współczesnych cyfrowych zabawkach nie wszystko da się zrobic, zwłaszcza jak pojęcie ma się mizerne) to zaczęli kombinowac, aż w końcu przekombinowali i pewnie uznali że lepiej to zostawic tak jak jest (zwłaszcza że termin premiery goni, a studio też swoje kosztuje) zamiast spieprzyc sprawę dokumentnie.

 

>Jak ktoś nie wie co kupuje to po co to kupuje ?

 

Kupiłem zachęcony kawałkiem promującym album w tv, gdzie jakośc dźwięku jest akurat żadna, a przynajmniej do oceny cokolwiek się nadaje tak samo jak szczerbaty widelec do oceny smaku czy konsystencji zupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

W jaki sposob poznajecie ze wzmacniacz jest "jasny"? Z jednymi kolumnami bedzie jasny, a z innymi juz nie.

Nie wspominajac juz o ustawieniu kolumn i wielu innych czynnikach mogacych miec wplyw na rownowage tonalna systemu.

 

Wzmacniacz nie powinien byc "jasny", chyba ze zostal skonstruowany pod konkretne kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do osob ktore slyszaly jakikolwiek sprzet jasno grajacy o wypisywanie w tym watku tylko jasno grajacych przejzystych szczegolowych wzmacniaczy !!!

Tylko dla tych ktorzy uwazaja ze dzwiek z bardzo dobra gora jest ich dzwiekiem.

 

Luxman L 505 U , na sto procent brzmi jasno i ma świetną rozdzielczość . W kwestii rozdzielczości , to jeden z najlepszych wzmacniaczy w swoim przedziale cenowym , oczywiście taki typ , rodzaj prezentacji mnie absolutnie nie odpowiada ale to rzecz gustu oraz doboru pozostałych elementów toru akustycznego .

I podobno wszystkie Denony brzmią jasno , podobno , gdyż osobiście ich nie słuchałem .

 

Dobrze jakbyś napisał , jakie masz kolumny ? I mam jeszcze jedno pytanie , czy lubisz rzeczywiście jasne brzmienie czy bardziej chodzi Tobie o transparentność wysokich i średnich tonów , pytam ponieważ , to bardzo istotna różnica - pozdrawiam , Piotrek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do osob ktore slyszaly jakikolwiek sprzet jasno grajacy o wypisywanie w tym watku tylko jasno grajacych przejzystych szczegolowych wzmacniaczy !!!

Tylko dla tych ktorzy uwazaja ze dzwiek z bardzo dobra gora jest ich dzwiekiem.

Tyle odpowiedzi i nikt nie napisał o referncyjnie-jasno :) grającym wzmaku CA Azur!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Luxman L 505 U , na sto procent brzmi jasno i ma świetną rozdzielczość . W kwestii rozdzielczości , to jeden z najlepszych wzmacniaczy w swoim przedziale cenowym , oczywiście taki typ , rodzaj prezentacji mnie absolutnie nie odpowiada ale to rzecz gustu oraz doboru pozostałych elementów toru akustycznego .

I podobno wszystkie Denony brzmią jasno , podobno , gdyż osobiście ich nie słuchałem .

 

Dobrze jakbyś napisał , jakie masz kolumny ? I mam jeszcze jedno pytanie , czy lubisz rzeczywiście jasne brzmienie czy bardziej chodzi Tobie o transparentność wysokich i średnich tonów , pytam ponieważ , to bardzo istotna różnica - pozdrawiam , Piotrek .

 

To bylo jakis czas temu i kupilem sansui aux711 i gra to niezle a co do dzwieku to tak chodzi o szczegolowosc przejrzystosc ja lubie bardzo szczegolowy i dokladny dzwiek niekoniecznie jasny

Przy czym znow ciemno grajacy wzmacniacz.nawet jesli bedzie to hiend to mi sie nie spodoba

Pozatym neutralnosc i dokladnosc czystosc dynamika moze byc nieznacznie ocieplony i wygladzony z zachowaniem wysokiej rozdzielczosci i szczegolowosci bas tez obecny

Coz po prostu porzadnie grajacy wzmacbiacz

Obecnie nie szukam ale za jakis czas bede zmienial mieszkanie wiec i bede mial.wiekszy pokoj i wtedy moje jbl ti1000,bede wymienial na cos podlogowego wiec i wzmacniacz byc moze bede zmienial na razie pracuje nad dobrym zrodlem plikow i strumieni i jedynie daca bede zmienial

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.