Skocz do zawartości
IGNORED

Darkvoice Figaro - wzmacniacz sluchawkowy, nierowna praca kanalow


Yamnick

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wiara

 

Nie jestem przekonany gdzie napisac (stereo, lampa, czy tutaj), ale wydaje mi sie, ze to bedzie dobre podforum.

 

Jak w temacie - wzmacniacz ma totalnie rozjechane kanaly. Po wlaczeniu jeden kanal gra caly czas na maks z duzymi znieksztalceniami (niezaleznie od ustawienia glosnosci), drugi reaguje (chyba normalnie) na potencjometr - startuje z dzwiekiem ~"9:30" i powoli dochodzi do glosnosci drugiego pod koniec skali, ale caly czas mam wrazenie, ze jest ciut ciszej, a napewno nie jest tak zanieczyszczony.

 

W zwiazku z powyzszym pytanie: co sprawdzic/zrobic ? Narazie przelozylem lampy (bez efektu), podociskalem wszystkie widoczne wtyczki na PCB (bez efektu), obejrzalem wszystkie widoczne polaczenia (nie stwierdzam przerw).

 

Od razu uprzedzam, ze jestem w glebokim lesie jesli chodzi o elektronike, wiec jesli ktos z Was podejmie sie mnie naprowadzic, to prosze "jak krowie na rowie".

 

Pozdrawiam

Y.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.