Skocz do zawartości
IGNORED

Podłączenie subwoofera???


daro896

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanko podłączyłem sub-" kabelkami głośnikowymi ze wzmaka łączysz suba do zacisków głośnikowych "in" - w subie te wyżej,

następnie drugą parą głośników łączysz suba (zaciski "out" te niżej) z głośnikami,

możesz wtedy regulować odcięcie niskich tonów na głównych głośnikach,"

i mam mały problem:

-Jeżeli sub jest wyłączony to dźwięk i tak idzie na kolumny. Czy jest on pełno pasmowy??? Rozumiem ze dopiero po włączeniu suba Hz zostają odcięte? Czy są one odcinane w 100%? Bo mój ampli przy ustawieniu kolumn na small i tak dawał niskie częstotliwości na kolumny tylko z małym natężeniem(słabszym).

-Wcześniej miałem podłączenie dvd(optyk)ampli(PRE OUT)sub.

Dziś DVD(analog)wzmak stereo(kabel głośnikowy)sub(kabel głośnikowy)Kolumna. Moje pytanie brzmi dlaczego przy scenach filmowych gdzie chałupa mi się trzęsła. Dziś sub się ledwo odzywa?? Może to wina sekcji analogowej DVD? A może podłączenia i tak właśnie ma być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wyjścia w DVD to kanał lewy i prawy z pięciu, czy osobne wyjścia stereo? Bo może być tak, że DVD ustawione jest w ten sposób, że na fronty daje tylko to co na fronty, a sygnał na suba jest osobno na chichu obok. Sprawdź jak masz to ustawione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Mam postęp. Apli już sprawny i podłączyłem DVD(analog)ampli(kabel głośnikowy)sub(kabel głośnikowy)Kolumna. Efekt ten sam brak basu. Następnie podłączyłem DVD(optyk)ampli(kabel głośnikowy(sub)kabel głośnikowy (kolumna). Ale nadal trybie stereo tak jak wcześniej. Dalej mało basu. Dopiero po włączeniu DTS lub dolby bass był taki jak wcześniej. Co tam się działo czy ktoś mi odpowie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.