Jump to content
IGNORED

JAKI GLOSNIK SZOSTY DO KINA DOMOWEGO 6.1

UNIGLOBART

Recommended Posts

WITAM CZY MUSZE KUPIC SZOSTY GLOSNIK DO KINA DOMOWEGO -CENTRALNY TYŁ TEJ SAMEJ FIMY CO MOJE POZOSTAŁE DWA TYŁY ? POSIADAM ZESTAW KODY AV860 I CIEZKO JEST KUPIC JEDEN GLOSNIK. PROSILBYM O POMOC A MOZE KTOS TEZ CHCE KUPIC ALBO SPRZEDAC DO TEGO ZESTAWU TYLNY SRODKOWY W KOLORZE WISNI. POZDRAWIAM MOJE DANE UNIGLOBART@IDEA.NET.PL

Może to zabrzmi głupio ale kup 2 tylne, z tym już chyba nie bedzie problemu, a uważam że 1 zbędny bez problemu sprzedaż. Może najpierw się ogłoś że szukasz chętnego na 1 i już. Ale w "Polpak'u" zapytaj może Ci pomogą.

Pozdr, Tomek

UNIGLOBART: Wlasnie zgłębiałęm niedawno temat bo mam juz elektronike ale na AV860+SW1000 musze poczekac bo aktualanie nawet na polpaku nie maja... A jesli chodzi o tyly do tego zestawu to pogadaj z ludzmi na allegro z tego co sie dowiadywalem to bez problemu dokupisz... ale dopiero w drugiej polowie marca niestety...

Pzdr.

elfan

o mnie no raczej najlepiej pasowało by miec taki sam,ja też poluje na tylny central i chciałbym kupić ale do zestawu F51.POZDRO

-------------------------------

Witam elfan , zobaczymy co mi załatwi pewien gość /F51, AV702, AV860,WHARFEDALE/

Jak bedzie to F51 to bedziemy załatwiać tył central.OK???

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.