Skocz do zawartości
IGNORED

Opinie o sprzedających i kupujących


kuty

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłam sobie założyć osobny temat o osobach które często coś sprzedają bądz kupują,w wątku(różne kostki do wzięcia)czasem ma ktoś jakiś problem do kogoś że coś za długo wysyła bądz,pieniądze zostały wpłacone a nie ma odzewu,spotkałem się też z ludzmi na tym forum którzy pojawiali się nagle i próbowali coś sprzedać starym wyjadaczą któży odkrywali że to wałek bo klijęt nie mieszka w Polsce i próbuje kogoś naciągnąć.

Wiadomo że nikt nie będzie pisał opinii o po sprzedaniu każdej duperelki,ale np dla tych co wchodzą dopiero na forum,miło by było wiedzieć że dany np: Pan..X,Y jest polecany jako sprzedający i szybko wysyła a np: inny robi straszne problemy,albo wysyła coś miesiąc,wtedy zmobilizowało by to do większego pilnowania się i starania aby szybko i sprawnie przeprowadzać tranzakcję.

Przykład wziołem z forum Mp3store,jeśli komuś się to nie podoba i uważa że to nie potrzebne proszę o skasowanie tematu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co zgrywasz i rozgrywasz, ale w takiej formie, to nie za bardzo "szanse powodzenia". Weź pod uwagę poniższe "tłumaczenie" (prawdopodobne). Fajnie by był, gdyby ludziki pisali po polskiemu, tym bardziej, że deklarują, iż na czymś im zależy.

 

Tłumaczenie :).:

Pozwoliłem sobie założyć osobny temat o osobach, które często coś sprzedają bądź kupują, w wątku: „różne kostki do wzięcia”. Czasem ma ktoś jakiś problem do kogoś, że coś za długo wysyła bądź, pieniądze zostały wpłacone, a nie ma odzewu. Spotkałem się też z ludźmi na tym forum, którzy pojawiali się nagle i próbowali coś sprzedać starym wyjadaczom, którzy odkrywali, że to wałek, bo klient nie mieszka w Polsce i próbuje kogoś naciągnąć.

Wiadomo, że nikt nie będzie pisał opinii o sprzedaniu każdej duperelki, ale np.: dla tych, co wchodzą dopiero na forum, miło by było wiedzieć, że dany np.: Pan: X, Y; jest polecany jako sprzedający i szybko wysyła, a np.: inny robi straszne problemy, albo wysyła coś za miesiąc, wtedy zmobilizowałoby to do większego pilnowania się i starania, aby szybko i sprawnie przeprowadzać transakcję.

Przykład wziąłem z forum Mp3store. Jeśli komuś się to nie podoba i uważa że to niepotrzebne, proszę o skasowanie tematu!

 

Fajnie by było -> po polskiemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem taki wątek parę lat temu tutaj. Jak widzisz - nie przyjął się w praktyce. To forum ma swoisty klimat i tu wiele rzeczy jest inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok nie ma sprawy,czyli można na nim oszukiwać i nic mi nikt nie zrobi bo to nie allegro,super!! zaraz coś sprzedam tylko zmienie dane osobowe:) ale ludzie są ufni:)

 

DO SKASOWANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie kasował. mimo ze doswiadczenie mowi ze watek dlugo nie pozyje to moze choc na chwile odciazy inny watek (rozne kostki do wziecia) bo tam ostatnio troche niezdrowo sie zrobilo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę pierwszy:

 

Bezproblemowe interesy z poniższymi Panami:

 

Marko3T - kupowałem dwa razy skrzynki do kolumn i wszystko ok. Towar porządnie zapakowany.

Veteran - kupiłem kilka pcb, za każdym razem zero kłopotów. Pod tym samym nickiem Veteran na Allegro sprzedaje

DARIUSZN - transakcje szybka i bezproblemowa.

 

Jeśli będziecie robić swoje wywody to temat rzeczywiście będzie bez sensu bo tylko burdel się zrobi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś pozytywne opinie. Czekam na przesyłki od kilku forumowiczów i myślę, że trafią na tą "lepszą" listę. Chociaż niektórych nie trzeba specjalnie reklamować. Wystarczy poczytać i widać ile dobrego zrobili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pana handlującego różnej maści scalakami mowa tu o użytkowniku allegro pod nickiem Efekt02 - kupowałem u niego wiele razy,przeważnie wszystkie scalaki do DACów i nigdy się nie zawiodłem, błyskawiczna wysyłka, jednego razu nawet wrzucił do koperty 5 złotych za jednodniową zwłokę z wysyłką- byłem w szoku. Jeszcze raz polecam za profesjonalne prowadzenie sprzedaży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wątku "rózne kostki do wzięcia " spotkałem się z postawą"kupujacy jeszcze nie zapłacił,dostałem nową ofertę ,sprzedaję bez skrupułów komuś innemu,nawet bez powiadamianie pierwszego klienta" .Co o tym myslicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność kupić/sprzedać od kolegów z listy poniżej ( z tych co pamiętam ), nigdy nie było żadnych problemów, zresztą kupując od forumowiczów nigdy się nie zawiodłem :)

Krawiec

milsso

mad_z

gelson

marosik

andrejos1

traxman

Mateusz_W

POLiFONIA

Luiis

emasik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już sobie tak słodzimy to i ja powiem, że nigdy się jeszcze nie zawiodłem na żadnym forumowiczu, miedzy innymi których najbardziej pamietam to piotr_37 oraz adigrzelczak, reszty nie pamietam bo naprawde wiele roznych tranzakcji dokonałem, a że pisałem że z nikim nie miałem problemow wiec jesli ktoś czuje, że chciałby na mojej liscie zaistniec niechaj się przypomni:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr_37

Waldi_06

pkrecz

maczekg

robsmok

nick30

Demasked75

Irek350 and many, many more.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak wątek zamknąć ? ocieka lukrem ;) a założyć "Mieć się na baczności przy kupnie/sprzedaży od: ".

Wynika to stąd iż większość spraw jest załatwiana ze skutkiem pozytywnym ,są nieporozumienia wynikające z zdarzeń losowych a i te są w końcu zakończone pozytywnie.A w takim temacie jak napisałem można ostrzec przed typowymi naciągaczami itp. Coś podobnego jak "Oszuści na Allegro", pod warunkiem iż ktoś czuje potrzebę istnienia takiego tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.