Skocz do zawartości
IGNORED

DVD Pioneer 410-wspolpraca zdyskiem USB ?


jack005

Rekomendowane odpowiedzi

witam Czy ktos moglby sie podzielic z doswiadczeniami z wspolpraca dv 410 z dyskami usb!.czy to dvd zobaczy dysk i go zasili.Moj konkretny dysk ktory zaierzam kupic to ...dysk zewnętrzny USB Iomega 250GB 2.5 Select . Z gory dziekuje za pomoc !Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się mądrzyć ale jest to mało prawdopodobne, że DVD zasili Tobie ten dysk zewnętrzny. Ja posiadam DVD Pioneer 600 i by podłaczyć dysk zenętrzny bez własnego zasilania musiałem sie mocno nakombinownać z tzw. złączem USB Y i dodatkowym zasilaczem. Gra nie warta świeczki. Kup lepiej dysk 3,5 calowy z własnym zasilaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Powiem jezeli tak mozna powiedziec!! mile jestem!! "rozczarowany" dvd pioneer dv410 bez problemow wspolpracuje przez zlocze usb [nawet 3.0] z 2,5 calowym dyskiem bez wlasnego zasilania .Zegnajcie w 90% plytki cd, dvd to bylo paskudne jak dyskietkografia kiedys na amidze!!!.Pozdrawiam

Ps dysk samsung 640gb[ jak komus bedzie potrzebne podam nr dysku]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To dobra wiadomość, mam takowy dysk 250GB i takowy odtwarzacz. Niestety podłączenie dysku do amplitunera VSX-LX52 nie powiodło się, można podłączyć PEN drive 8GB. Natomiast BDP-LX71 nie ma wejścia USB... Trzeba tego spróbować z 410. Nie ma jak audiofilski zaawansowany odtwarzacz DVD za 400 zł, potrafi więcej niż the best of 2009 year!!!

 

Dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! to naprawde swietna sprawa 640 gb to juz jest cos ,ciekawe czy dalo by sie zrobic jakas kolekcje zrobiona z orginalnych Nagran CD, jedynym wyjatkiem sa plyty DVD poniewaz plyta DVD ma inny format plikow niz dysk,ale jak by sie ktos uperl to chyba jest to do przejscia.Trzeba inaczej sformatowac dysk ,Czy kros wie jak sformatowane sa plyty dvd.

ps pomalu zgrywam moje zasoby na ten dysk, koniec ze sprawiajacymi klopoty plytkami cd i dvd jako nosnikami.pozdrwiam i prosze o wasze doswiadczenia!

ps pioneer narazie wspolpracuje z samsungiem 640gb ale tego USB Iomega 250GB 2.5 Select tez niedlugo bede mial gratis od banku zobaczymy czy podzie na pioneerku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.