Skocz do zawartości
IGNORED

CD Technics SL-PG3E-K--->prośba o ocene


johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym odtwarzaczu Cd ? Z tego co szukałem po sieci coś o nim to tylko były strony z Polski,Rosji,Czech. Może ma ktoś ten model ?Czy ten Cd nie ma problemu z płytami CDR?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tem CD nie ma problemu z plytami CD-R ani CD-RW, czyta wszystko jak leci, natomiast jego brzmienie jest tragiczne, mialeM przez 2 m-ce i sprzedalem, kupilem pierwszy lepszy uzywany starszy model technicsa i niebo a ziemia, zreszta mialem gdzies dane techniczne "TRAGEDIA"

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sl-pg3 jest podstawowm modelem Technicsa. Nie wiem, co oznaczają te dodatkowe literki. Na moim ich nie ma. Czyta CD-R i RW. Nie wiem jak gra sklepowy, bo prosto z półki pojechał do QAudio :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po tuningu gra jak źródło w granicach 3000-4000 pln. Testowałem na moim zestawie. Jest na granicy "muzykalności", kulturalny i gładki. Daje namiastkę wybrzmień. Zdecydowanie inny niż Marantz czy Rotel.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tuningu wszystko potrafi zagrac :)

Ale jesli masz zamiar go kupic, postawic, podlaczyc i probowac cos uslyszec to stanowczo odradzam, lepiej zerknac na allegro i kupic np PG590, 580, 480, te modele sa dosyc dobrze punktowane w audio testach z nimi roniez mozna sie pobawic co przyniesie calkiem przyzwoite rezultaty.

Co do brzmienia seryjnej 3-eczki to sporanu smiem twierdzic tam po prostu nie ma, srednica przymulona, bas jakby zza sciany, jak juz pisalem tragedia, nie sluchalem go po tuningu, jednak jesli by tuningowac ten najnizszy produkt Technicsa to od lasera poprzez zasilanie, wszystkie kondy, opampy, itd. trzeb by zmienic, wiec po prostu poszukaj innego modelu moge podeslac tabelke z rankingami CD, tam dosyc dobrze prezentuja sie niektore modele Technicsa w klasie wyzszej a jeden nawet w klasie szczytowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne posyłaj na maila(thx)

 

Z allegro już chyba nie będę kupował , kupiłem już Philipsa 723 z laserem padniętym , boję się zwyczajnie.

A tu nowy sprzęt + 12 miech gwar. no i pewność ,że czyta wszystkie moje płyty czyli CDR .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie aukcja wybaczcie Panowie, jednak jesli jestes zainteresowany w miare dobrym CD, za grosze to zapraszam na moja aukcje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bez niespodzianek,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWilon

 

A co Ty chcesz naprawiać? Bo coś nie do końca zrozumiałem Twoją wypowiedź, apropo aukcji przeczytaj zanim coś skomentujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, chcesz sprzedać swoje CD, nie będę przeszkadzał.

Wcale nie twierdzę, że jest popsute. Po prostu co jakiś czas piszą tu i ówdzie nieszczęśnicy, którzy kupili buble na aukcji, zwłaszcza CD.

Jest to ryzykowne, i tylko to miałem na myśli.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, no problem, ja nie mam przykrych doswiadczen chociaz juz dlugo sprzedaje/kupuje na allegro, raz sie naciolem , ale babka przyjela sprzet przeprosila kase oddala tak ze... Tylko trzeba brac u pewnych gosci z gwiazdkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - mam złe doświadczenia nawet z nowym CD, tzn. Harmanem Kardonem 750. Gdybym kupił go na aukcji, to już bym się nie pozbył, bo szum napędu jest u niego traktowany jako cecha modelu, a nie defekt. Bardziej ufam japończykom, ale to tylko moja subiektywna opinia, z którą nikt się nie zgodzi :-)

 

Też za jakiś rok planuję gruntowną wymianę sprzętu i odsprzedaż - wciąż po głowie chodzą mi dobre słuchawki ze wzmacniaczem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWilon

Wzmacniacz sluchawkowy bedziesz sam robił czy sobie poszukasz gotowego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==>opteron

Słuchałem Creeka OBH 21 oraz Pro-Jecta - i o nim myślę. Dla spokoju sumienia wysłucham jeszcze Sound-Projecta [teraz będę miał urlop i czas na chodzenie]. Z słuchawek - nie będę oryginalny - SH 600 :-) Jakie CD - czas pokaże. Podejrzewam, że najpierw posłucham na Technicsie i zobaczę, jak bardzo źle brzmi :-)

 

Żeby tylko ten rok szybko zleciał, bo domownicy nie pozwalają mi na tak szybkie zmiany, jak bym chciał :-)

 

A czemu pytasz o wzmacniacz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWilon

O wzmacniaczu? Tak z ciekawosci, szczerze mowiac to nie mialem okazji posluchac dobrego wzmacniacza sluchawkowego, moze bym sie skusil na zrobienie czegos takiego, jednak malo czasu spedzam w sluchawkach wiec raczej traktowalbym to jako przygode z czyms nowym, oczywiscie zalezy jeszcze od kosztow, wolalbym cos taniego na poczatek jesli mnie to wciagnie kto wie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.