Skocz do zawartości
IGNORED

Oszuści na e-bay


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Bez problemu już 3 razy odzyskałem pieniądze przez paypal. Tak naprawdę to jest system dla kupujących

 

To mam nadzieje ze mi tez oddadza maja jeszcze czas wiec spokojnie czekam bo wszystko zglosilem tak jak nalezy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałbym na drodze postępowania cywilnego postarać się odzyskać pieniądze oraz rekompensatę.

 

W przypadku tak niewielkich sum i sprawy w odległym państwie daj sobie spokój bo więcej wydasz na prawnika, a nie daj boże dostaniesz wezwanie do tamtejszego sądu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tak niewielkich sum i sprawy w odległym państwie daj sobie spokój bo więcej wydasz na prawnika, a nie daj boże dostaniesz wezwanie do tamtejszego sądu :)

 

ja sie juz pogodzilem z ta strata dawno temu ale jakby sie dalo to czemu nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz pogodzilem z ta strata dawno temu ale jakby sie dalo to czemu nie...

Darekdz nie chcialem Cie urazic . Rozmawiamy przeciez o oszustach i kazdemu to moze sie przytrafic . Jednak jesli postepujesz zgodnie z regulami ebaya i paypala jestes naprawde bezpieczny . Jezeli nie masz w domu przesylki do tygodnia albo jej potwierdzenia zawsze zglaszaj to do centrum sporow . Zawsze. Napisz teraz do tego Tajwanczyka ze zadasz zwrotu pieniedzy a jak nie bedziesz chcial zamknac ich sklep. Jesli nie odpowie na maila do 7 dni napisz kolejnego maila ale nie do paypala ( oni nie sa strona po 45 dniach ) a do ebay.pl. Wyslij im ksero informacji otrzymanej od tajwanskiego sadu czy policji . Jesli Cie oleja zadaj kontaktu emailowego lub listowego z ich biurem w Europie . Jesli to sie nie powiedzie napisz do siedziby ebay.com w USA . Z doswiadczenia - takie pismo powinien napisac prawnik . W UK kosztuje to £50. I to w moim przypadku poskutkowalo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekdz nie chcialem Cie urazic . Rozmawiamy przeciez o oszustach i kazdemu to moze sie przytrafic . Jednak jesli postepujesz zgodnie z regulami ebaya i paypala jestes naprawde bezpieczny . Jezeli nie masz w domu przesylki do tygodnia albo jej potwierdzenia zawsze zglaszaj to do centrum sporow . Zawsze. Napisz teraz do tego Tajwanczyka ze zadasz zwrotu pieniedzy a jak nie bedziesz chcial zamknac ich sklep. Jesli nie odpowie na maila do 7 dni napisz kolejnego maila ale nie do paypala ( oni nie sa strona po 45 dniach ) a do ebay.pl. Wyslij im ksero informacji otrzymanej od tajwanskiego sadu czy policji . Jesli Cie oleja zadaj kontaktu emailowego lub listowego z ich biurem w Europie . Jesli to sie nie powiedzie napisz do siedziby ebay.com w USA . Z doswiadczenia - takie pismo powinien napisac prawnik . W UK kosztuje to £50. I to w moim przypadku poskutkowalo .

 

Macku, nie uraziles.

Napisalem juz do ich sklepu i dalem czas na zwrot kasy do konca tygodnia.

Rownolegle wyslalem tez informacje do Ebay. Poprosili o dokumenty i tez je wyslalem.

Bez wzgledu na to czy odda kase czy nie i tak zrobie wszystko aby zamknac sklep oszusta.

Jesli polski support nic nie wskóra zapewne napisze do USA a jesli to nie pomorze to zobaczymy.

Rownolegle poprosilem prokurature o przekazaniu tej informacji do Dzialu Bezpieczenstwa Ebay. O taka informacje pracownik Ebay sam prosil w korespondencji z Prokuratura jednak nic nie wyslano. Wszystkiego trzeba pilnowac i czytac akta. Moje postepowanie zostalo umorzone wobec niewykrycia sprawcy. Musialem palce pokazac w aktach sprawy informacje, ze przeciez maja czarne na bialym, ze zostal ukarany i sie przyznal. Rece opadaja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka . Sygnatura umorzenia , nazwisko prokuratora . Mail do Rzecznika Praw Obywatelskich z prosba o interwencje . Zgodnie z ustawa musza odpowiedziec . Nie odpuszczaj szczegolnie leniom z polskiej prokuratury . Powodzenia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem palce pokazac w aktach sprawy informacje, ze przeciez maja czarne na bialym, ze zostal ukarany i sie przyznal. Rece opadaja...

Patrząc pewnie na to ich tłumaczenie pewno rozpatrują powołanie biegłego z języka polskiego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka . Sygnatura umorzenia , nazwisko prokuratora . Mail do Rzecznika Praw Obywatelskich z prosba o interwencje . Zgodnie z ustawa musza odpowiedziec . Nie odpuszczaj szczegolnie leniom z polskiej prokuratury . Powodzenia .

 

Nie odpuscilem. Pisalem zazalenie. Prokurator sie mieszal jak tylko mogl aby nie przyznac, ze faktycznie maja papiery. Oni nawet nie czytaja dokumentow, ktore maja a wszystko za nasze pieniadze. Lekarzom trzeba podac diagnoze a im przyprowadzic sprawce za reke...

 

Patrząc pewnie na to ich tłumaczenie pewno rozpatrują powołanie biegłego z języka polskiego :)

 

Zasugerowalem ponowne tlumaczenie zgodne z gramatyka polskiego jezyka lub prosbe o przeslanie ich w wersji anglojezycznej z Tajwanu. Na liscie bieglych sadowych jest ponoc 4 tlumaczy chinskiego a ten byl najlepszy:) korespondencja na dodatek byla w starochinskim juz nie uzywanym jezyku:)

mozesz mi tylko wierzyc, ze akurat to pismo jest tlumaczone super. pozostale 8 stron korespondencji to belkot z ktorego nic nie mozna zrozumiec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal oddal mi kase za druga taka sama aukcje u niego - bylo to 580USD. Dzialaja ok w ciagu 45dni.

Witam,

Przykro mi to mówić ale to był również Twój wielki błąd że nie otworzyłeś sporu w ciągu 45 dni,zastanawia mnie tylko to że sprzedawca ma przez ostatnie 12 miesięcy 99.9% pozytywnych opini , wcale nie musi być złodziejem. Kilka miesięcy temu kupowałem lampy za ok 200$ u gościa gdzieś w głębokiej Syberii po około 40 dniach nie otrzymywania paczki napisałem do niego że będę musiał otworzyć spór w paypal'u o zwrot pieniędzy no i na drugi dzień gość zwrócił mi całą kwotę na konto paypal z informacją że on lampy wysłał ale niestety nie ma wyjścia i musi mi zwrócić kasę. Po około 50 dniach od momentu zakupu bardzo się zdziwiłem bo listonosz przyniósł mi paczkę z Rosji , oczywiście jeszcze raz wysłałem pieniądze sprzedającemu za lampy.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" When The Music's over, turn out the lights"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przykro mi to mówić ale to był również Twój wielki błąd że nie otworzyłeś sporu w ciągu 45 dni,zastanawia mnie tylko to że sprzedawca ma przez ostatnie 12 miesięcy 99.9% pozytywnych opini , wcale nie musi być złodziejem. Kilka miesięcy temu kupowałem lampy za ok 200$ u gościa gdzieś w głębokiej Syberii po około 40 dniach nie otrzymywania paczki napisałem do niego że będę musiał otworzyć spór w paypal'u o zwrot pieniędzy no i na drugi dzień gość zwrócił mi całą kwotę na konto paypal z informacją że on lampy wysłał ale niestety nie ma wyjścia i musi mi zwrócić kasę. Po około 50 dniach od momentu zakupu bardzo się zdziwiłem bo listonosz przyniósł mi paczkę z Rosji , oczywiście jeszcze raz wysłałem pieniądze sprzedającemu za lampy.

Pozdrawiam

 

nie odkryles nic nowego. gdybym mu nie zaufal to bym nie stracil. wlasnie tak jak Ty pomyslalem sobie, ze ma prawie 100% pozytywow...

jesli uwazasz, ze ktos kto Ci przysyla paczke z tajwanskimi gazetami i garscia starego ryzu za 560USD nie jest zlodziejem to gratuluje. jesli uwazasz, ze prokuratura wszczyna postepowanie karne poprzez ministerstwo sprawiedliwosci RP i Tajwanu a ich sad sadza goscia na rok bez powodu to tez gratuluje... chyba jest to oczywiste, ze byly na to niezbite dowody... najpierw krecil, ze wyslal a okazalo sie, ze nr przesylki jest z palca wyssany ale o tym dowiedzialem sie zbyt pozno... za drugim paczke wyslal ale z gazetami z nadzieja, ze ja odbiore a on bedzie pali glupa, ze sam podmienilem zawartosc. tak zreszta odpowiedzial na mojego negatywa w swoich opiniach - podajac link, ze paczka odebrana.

na szczescie sprawdzilem na Tajwanie wage paczki, ktora wyslal. bylo to 0,9kg a powinno byc ponad 3kg. Policja poradzila mi nie odbierac tylko poprosic o otwarcie na poczcie i spisac protokol. Tak zrobilem i od razu z poczty poszedlem na policje zglosic oszustwo. Do tego cala korespondencja oraz fakt, ze nie chcial zwrocic kasy tylko koniecznie upieral sie na paczke... zreszta o czym mowa... facet sie przyznal i dostal rok. Dowody byly takie, ze zapewne gdyby sie motal i krecil przed sadem dostalby wiecej... mamy prawnika na forum wiec moze sie wypowiedziec jak z tym jest...

co do pozytywow sa glownie na pierdolach... wczesniej mial duzo wiecej negatywow ale po pierwsze pokazuja tylko z roku a po drugie zapewne juz go nie kusilo okradac innych. wyszedl z zalozenia, ze polska to daleko i na pewno sobie odpuszcze. nie wiem czy wiecie, ze nie mamy z Tajwanem umowy o wspolpracy prawnej gdyz nie mozemy uznac Tajwanu jako niepodleglego kraju. nie mamy tam tez ambasady tylko biuro handlowe. wszystko w takich przypadkach zalezy od dobrej woli wladz Tajwanu. nie musieli z tym nic robic a zrobili

 

kolejna nauczka jest taka, ze nie liczy sie liczba pozytywow a ich wartosc w pieniadzach... jego negatywy byly podone jak moj, na wieksze kwoty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli uwazasz, ze ktos kto Ci przysyla paczke z tajwanskimi gazetami i garscia starego ryzu za 560USD nie jest zlodziejem to gratuluje

 

Tego nie napisałem, może i jest złodziejem nie wiem nie robiłem z nim interesów choć miałem go w ulubionych i miałem zamiar zamówić u niego srebrny drut, zastanawia mnie również to że gość ma nadal aktywne konto.

Panowie Paypal jest bardzo dobrą ochroną kupujących, tylko czytajmy regulaminy i pilnujmy tych 45 dni w szczególności jeżeli wysyłamy tyle pieniędzy i nie ma siły że jak sprzedający wyśle stary ryż, itd to paypal zwróci nam kasę.

 

nie wiem czy wiecie, ze nie mamy z Tajwanem umowy o wspolpracy prawnej gdyz nie mozemy uznac Tajwanu jako niepodleglego kraju. nie mamy tam tez ambasady tylko biuro handlowe. wszystko w takich przypadkach zalezy od dobrej woli wladz Tajwanu. nie musieli z tym nic robic a zrobili

 

Dlatego, że w Chinach, na Tajwanie władze w szczególny sposób troszczą się o handel ze światem bo cała gospodarka na tym się utrzymuje i mają z tego bardzo dużo $$$

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" When The Music's over, turn out the lights"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że ma ponad 50 pozytywów za icepowery. Chyba nie dałby rady oszukać wszystkich. A srebrne druty wysyła, ale z occ to one niewiele mają wspólnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... podalem informacje o wyniku postepowania... widocznie wybral sobie mnie na ofiare i mialem pecha... wczoraj wyslalem dopiero dokumenty do Ebaya a Prokuratura jeszcze nie wyslala wiec konto jest nadal aktywne...

Mozecie u niego kupowac, to Wasza sprawa. Pisalem tu juz kiedys o tym przypadku wiec wrocilem z ostatnimi nowinami i to wszystko.

Mozecie wierzyc i mozecie nie wierzyc... Wasza sprawa, ja czesciowo swoj cel osiagnalem...

 

czy ktos kto nie oddaje piwniedzy tylko dla tego, ze uplynal okres 45dni i czuje sie bezkarny nie jest zlodziejem? poddaje to pod wasze logiczne rozumowanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wczoraj wyslalem dopiero dokumenty do Ebaya a Prokuratura jeszcze nie wyslala wiec konto jest nadal aktywne...

Portale aukcyjne nie są skore do zamykania kont, oni z tego żyją i na tym zarabiają. Poza tym zamknięcie konta nic nie da. Zostanie otworzone inne, o podobnej nazwie z inna siedzibą. I tak uważaj się za szczęśliwca że cokolwiek zrobiono w tej sprawie. Na drugi raz trzeba pilnować terminów lub tam nie kupować. Prawdopodobieństwo oszustwa lub kupienia dobrze zrobionego fake jest bardzo prawdopodobne. Kupując taniej tam idzie się na duże ryzyko i trzeba o tym pamiętać. Coś za coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wyleczony z Ebaya calkowicie. kupuje tam tylko drobiazgi jak etui, folie itp. to samo co jest na allegro ale za 3x taka kase. wtedy wole kupic u chinola bezposrednio za grosze...

 

tak, bardzo sie ciesze z tego, ze tak to sie zakonczylo. mysle ze te ICEPowery tez moga byc podrabiane skoro nawet kable OCC nie sa tym co mialy byc...

czytalem artykul o tym, ze w ich naturze jest przekonanie, ze oszukanie bialego jest osiagnieciem i powodem do dumy... dla tego tak trudno sie z nimi robi interesy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem artykul o tym, ze w ich naturze jest przekonanie, ze oszukanie bialego jest osiagnieciem i powodem do dumy

 

Od kilku lat jestem użytkownikiem ebaya, kupuję dużo po całym świecie w tym w Chinach, Tajwanie, Japonii, Rosji, Ukrainie, Litwie nigdy nikt mnie nie oszukał, jestem również użytkownikiem allegro i już kilka razy musiałem wystawiać negatywa, a to zegarek miał być oryginalny a był fake, płyta miał yć excellent a była -G z własnego doświadczenia powinienem napisać że w naturze Polaka jest oszukać drugiego Polaka niestety :-(

 

A srebrne druty wysyła, ale z occ to one niewiele mają wspólnego.

 

Stwierdzasz to ponieważ kupiłeś i zostałeś oszukany czy wiesz to w jakiś inny sposób, niestety ja się na tym nie znam i sugerowałem się pozytywnymi opiniami ludzi którzy u niego zakupili takie druty.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" When The Music's over, turn out the lights"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. To jest srebro jubilerskie, co najwyżej 3n, a kryształów to mu nie brakuje i banalnie się rozrywa.

 

Darek, oczywiście nikt nie piętnuje Ciebie jako winnego zostania oszukanym. Prędzej czy później każdemu większym czy mniejszym kosztem przychodzi takie doświadczenie. Wielki szacunek za to, że dałeś radę spowodować wyciągnięcie konsekwencji wobec oszusta oddalonego o pół globu. Pomyśl sobie, jakby Tajwańczyka oszukał Polak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. To jest srebro jubilerskie, co najwyżej 3n, a kryształów to mu nie brakuje i banalnie się rozrywa.

Witaj.

Dziękuję za informację, będę szukaj gdzie indziej?

 

Darek, oczywiście nikt nie piętnuje Ciebie jako winnego zostania oszukanym. Prędzej czy później każdemu większym czy mniejszym kosztem przychodzi takie doświadczenie. Wielki szacunek za to, że dałeś radę spowodować wyciągnięcie konsekwencji wobec oszusta oddalonego o pół globu

 

Dobrze napisane, również podpisuję się pod tym.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" When The Music's over, turn out the lights"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

witam,

a ja otrzymałem - po zamieszczeniu ogłoszenia na www.hifi.pl o poszukiwaniu kolumn usher s520 - takowego maila:

 

Hello

 

I am contacting you regarding your wanted advert, How you still interested in buying this item.. I have it still in good working condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are interested in buying from me. Let me know your price as well as the your shipping contact address for shipping to your home. And i will get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

 

Best regards

Claudio García i dalej adres...

 

Czytają naszą stronę ogłoszeniową w Hiszpani?

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha to ja w dniu wczorajszym wystawiłem ogłoszenie na giełda hifi , że zakupię suba JAMO D4 i Claudio Garcia również do mnie napisał .

 

 

"Hello

 

I am contacting you regarding your wanted advert, How you still

interested in buying this item.. I have it still in good working

condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are

interested in buying from me. Let me know your price as well as the

your shipping contact address for shipping to your home. And i will

get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

 

Best regards

Claudio García

Calle del Agua, 25, unif.

Puebla De Vicar -Almería- CP 04738

,Spain

"

 

Jak widać Claudio ma wybór sprzętu od koloru do wyboru :), ale najlepszy to ma adres email [email protected] Tak czy inaczej odpisałem ,że zakupię u niego przez ebay i po przez paypal oraz poprosiłem o real fotki:) przypomniałem sobie również ,że jakiś czas temu dawałem ogłoszenie na zagranicznym portalu o zakupie czegoś tam i odezwał się również obywatel z Hiszpanii -wtedy był to Carlos jakiś tam z ofertą i przesłał mi real foty. Fotki jednak były mi bardzo znajome szukałem i odszukałem je -jak się okazało jeszcze 6 miesięcy wstecz pytałem na duńskim portalu z ogłoszeniami o głośniki którymi byłem zainteresowany dostałem wtedy odpowiedź od sprzedającego , że oferta jest już nieaktualna głośniki sprzedał. Jak widać oszuści śledzą nasze poczynania:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze "item" to już można od razu dać sobie spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha to ja w dniu wczorajszym wystawiłem ogłoszenie na giełda hifi , że zakupię suba JAMO D4 i Claudio Garcia również do mnie napisał .

 

 

"Hello

 

I am contacting you regarding your wanted advert, How you still

interested in buying this item.. I have it still in good working

condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are

interested in buying from me. Let me know your price as well as the

your shipping contact address for shipping to your home. And i will

get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

 

Best regards

Claudio García

Calle del Agua, 25, unif.

Puebla De Vicar -Almería- CP 04738

,Spain

"

 

Jak widać Claudio ma wybór sprzętu od koloru do wyboru :), ale najlepszy to ma adres email [email protected] Tak czy inaczej odpisałem ,że zakupię u niego przez ebay i po przez paypal oraz poprosiłem o real fotki:) przypomniałem sobie również ,że jakiś czas temu dawałem ogłoszenie na zagranicznym portalu o zakupie czegoś tam i odezwał się również obywatel z Hiszpanii -wtedy był to Carlos jakiś tam z ofertą i przesłał mi real foty. Fotki jednak były mi bardzo znajome szukałem i odszukałem je -jak się okazało jeszcze 6 miesięcy wstecz pytałem na duńskim portalu z ogłoszeniami o głośniki którymi byłem zainteresowany dostałem wtedy odpowiedź od sprzedającego , że oferta jest już nieaktualna głośniki sprzedał. Jak widać oszuści śledzą nasze poczynania:)

 

Witam

Do mnie też ten koleś napisał,to ściemniacz usuwam go z automatu.

 

A oto jego tekst..

 

Hello

 

I am contacting you regarding your wanted advert, How you still interested in buying this item.. I have it still in good working condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are interested in buying from me. Let me know your price as well as the your shipping contact address for shipping to your home. And i will get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

 

Best regards

Claudio García

Calle del Agua, 25, unif.

Puebla De Vicar -Almería- CP 04738

,Spain

 

 

cześć

 

Jestem kontaktu z Tobą w sprawie Szukam, Jak nadal zainteresowany kupnem tej pozycji .. Mam wciąż w dobrym stanie i w idealnym porządku.

Dobra cena jest akceptowane, jeśli są Państwo zainteresowani kupnem ode mnie. Daj mi znać cenę, a także adres wysyłki kontakt do wysyłki do domu. I ja się do ciebie ze szczegółami ... Dzięki i mam nadzieję usłyszeć od ciebie szybko.

 

Z poważaniem

Claudio García

Calle del Agua, 25, UNIF.

Puebla De wikariusz Almería-CP 04738

, Hiszpania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do mnie też ten koleś napisał,to ściemniacz usuwam go z automatu.

a gdyby tak zapytać gostka, co on chce kupić, zaoferować mu "real photo" i tym podobne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.