Skocz do zawartości
IGNORED

Scan Speak 9300->9500/9700


pp

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem wszystkie te kombinacje.

 

9300 jest to fajny głośnik, aczkolwiek odrobinę zbyt słodki, brakuje mu szybkości, przejrzystości i detaliczności. Widać to dobrze w porównaniu do 9500, który jest we wszystkich aspektach brzmienia o klasę lepszy.

 

9700 to dalszy krok naprzód, aczkolwiek dla wielu może być tu już za dużo szczegółów. Mi ten głośnik wydał się zbyt techniczny i nazbyt analityczny - takie prześwietlenie rentgenowskie, co nie wszystkim musi się podobać.

 

Ostatecznie zdecydowałem się na 9500 i nie żałuję.

 

Co ciekawe, wszystkie te głośniki maja niemalże identyczną charakterystykę, więc można je zamieniać między sobą niejako "łeb w łeb" bez konieczności ingerowania w zwrotnicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te głośniki są bardzo podobne i podobnie grają.

 

Wymiana nie ma sensu, stosunek koszty/zmiany będzie mały.

 

Oprócz tego 9700 i 9500 są dwa razy za drogie biorąc pod uwagę to, co oferują.

 

Może tak Focal 120-ka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Dużo teaz będę miał do myślenia. Czy możesz mi zdradzić jeszcze jeden szczegół? W jaki sposób udało Ci się potestować w swoich kolumnach 9500 i 9700, czy jest jakaś firma która za kaucja lub w inny sposób wypożycza głośniki bądź modyfikuje je na miejscu u właściciela (Warszawa)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AkustyK (dystrybutor na Polskę) to mój znajomy. Ot co :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9900 nie próbowałem bo kosz nie pasuje w miejsce po 9300. Ale generalnie jest to 9700 z innym frontem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Elberoth A jak byś ocenił szanse na "wypozyczenie do przetestowania" z Akustyka SS9500/9700 przez szaraka z ulicy jak ja, czy jest sens abym tam dzwonił i próbował pertraktować? Czy raczej nie mam szans na sprawdzenie przed zakupem w Akustyku, który z tweeterów będzie mi bardziej odpowiadał w moich Esach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Musisz zadzwonić - 0-22 624 18 73.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.