Skocz do zawartości
IGNORED

jakie kable (bi-wire) do 2000 PLN?


Teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu:

czuję się przekonany by próbować single-wire, jeżeli z konfekcją to bardzo dobrą, co w zasadzie skłania do "gołych kabli" lub tzw okazji

 

a czy ktoś ma jeszcze jakieś sugestie? po wywaleniu końcówek i bi-wiringu to mogę myśleć o kablach 200-400/m

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak trzymac, jak pocisniesz to znajdzie sie i 500/m ;), musicalom moze pomoc jakies srebro, poszukaj z drugiej reki, mozesz sprobowac z albedo, u mnie gra air2 i jest dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - czyli perswazja powoli odnosi skutek;)

Pojedynczy kabel i bez wtyczek

 

To jeszcze staraj sie żeby kable były jak najkrótsze. Gdy wszystko jest ładnie ustawione w praktyce wystarczą odcinki po 1,5m (okazje - to np. czasem salony sprzedają takie krótkie odcinki których używaja do prezentacji). Dla porownania kup jakieś tanie kable profesjonalne - Cordial, Gotham lub coś Audiostreem, srebrzone Vivanco Flat albo Rcar Flat (tak do 20zł./m.) Chyba ze już takie eksperymanta robiłeś (a to przepraszam - od razu możesz zaczynac od droższych niż ten VdH - ale w tym nie doradzę bo wszystko powyżej to dla mnie głęboki Hi-End ;)

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i ja słyszałem pochlebne opinie kabelka cordial.Podobno pieknie gra, wspaniała średnica.Szkoda tylko że do dostania w nie wielu miejscach w polsce.Nawet we Wrocławiu gdzie mam 120km nie mają tego kabla.

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz widziałem Cordiala w poważnym salonie audio. Szpula im bardzo szybko poszła choć to był kabel mikrofonowy (ludzie brali na interconekty) i trafił się im przypadkowo.

Cordiali trzeba szukać w internecie i sklepach muzycznych (z instrumentami).

Gotham Audio Cable są ponoć jeszcze lepsze (jakis dystrybutor jest w Poznaniu ale strony nie znalazłem, być może rozprowadza go też Monacor pod swoją nazwą).

 

Ja o nich tylko tak dla porównania wspomniałem, bo widzę że "Teraz" chce wydać znacznie więcej pieniędzy.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->Karolina

Dla naszych Klientów zrobimy wszystko. W tym celu stworzyliśmy serię PERSONAL. Są to kable wykonywane na indywidualne zamówienia. Taki przewód wysyłamy do odsłuchu. Pytania można kierować - [email protected]

Pozdrawiam !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

Szukam taniego kabelka na bi-wire na bas.

Polecano mi Kimbera 4TC i XLO Ultr6.

Ale po wpisach w tym wątku zastanawiam się-mam wątpliwości czy Kimber 4TC do B&W Nautilus 804 będzie ok.

Czy ktoś probował DNM Reson ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.