Jump to content
IGNORED

Bas w Liberty 5+

TOMDVD

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam do Was pytanie na temat zdolności schodzenia w/w kolumienk frontowych w najniższych rejestrach. Bratu doradzam, uparł się na te, a ja mam pewne wątpliwości, bo działały będą te Eltaxy bez sub'a. I np, tak w porównaniu do Universe, to jak tu fundament basowy wypada? Źródłem będzie Y640 i Y DVD540. Porównuję do Universe bo tylko ich słuchałem z Eltaxów,a chciałbym mu doradzić dobrze. 2-ie pytanie dot. dipoli i centralnego, a mianowicie czy są one "zakręcane", czy tylko kiepskie zaciski na cieńki drucik jak w Universe? Bardzo proszę o podpowiedzi bo się chłop napalił i o innych nie chce słyszeć, a fakt że w promocji może mieć za cenę 2 frontów cały zestaw do KD. Pozdr,

Nie za najlepiej, Liberty 5+ to podstawki w dużej obudowie, tzn. kilka litrów tak jak w Liberty 3+, dalej szczelna przegroda i niżej nie wykorzystana komora służąca tylko jako stand.

Jednak jakość dżwięku dużo lepsza niż w tanich Universe.

Nie ma co liczyć że Liberty 5+ zejdą basem nisko.

No to chyba zes Liberty nie slyszal. Z Yamaha bardzo ladnie i silnie graja wyzszym basem, a po wypelnieniu komory balastowej piachem lub srutem bas ten sie wzmacnia o wiele bardziej. Ja bym sie nie zastanawial w zestawieniu z Universami. A jeszcze bardziej do Yamahy polecam Kode NT306f tu mozesz zapomniec o checi kupna suba. Basisko jest szybkie i zdyscyplinowane. Ja slucham ich z ominieciem korekcji dzwieku (na plasko) i gdy nagranie jest ladnie zrealizowane basu wcale nie brakuje. Ogolnie Liberty +5 bardzo ladnie graja z Yamaha, nie zniechecaj brata ;)

Brat jeszcze nie kupił, ale otwór ten w/g testów prasowych znajduje się oczywiście z tyłu pod tabliczką firmową-którą oczywiście należy i można odkręcić dla w/w celu:). Ale wciąż nie wiem i b. proszę powiedzieć jaki ewentualnie kabelek (średnica) da się zapiąć, a może zakręcić, do tego systemu bo z tego co widzę to strasznie oszczędzają producenci w tym przedziale cenowym na wejściach, utrudniając nam życie. Pozdr,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.