Skocz do zawartości
IGNORED

Bas w Liberty 5+


TOMDVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam do Was pytanie na temat zdolności schodzenia w/w kolumienk frontowych w najniższych rejestrach. Bratu doradzam, uparł się na te, a ja mam pewne wątpliwości, bo działały będą te Eltaxy bez sub'a. I np, tak w porównaniu do Universe, to jak tu fundament basowy wypada? Źródłem będzie Y640 i Y DVD540. Porównuję do Universe bo tylko ich słuchałem z Eltaxów,a chciałbym mu doradzić dobrze. 2-ie pytanie dot. dipoli i centralnego, a mianowicie czy są one "zakręcane", czy tylko kiepskie zaciski na cieńki drucik jak w Universe? Bardzo proszę o podpowiedzi bo się chłop napalił i o innych nie chce słyszeć, a fakt że w promocji może mieć za cenę 2 frontów cały zestaw do KD. Pozdr,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za najlepiej, Liberty 5+ to podstawki w dużej obudowie, tzn. kilka litrów tak jak w Liberty 3+, dalej szczelna przegroda i niżej nie wykorzystana komora służąca tylko jako stand.

Jednak jakość dżwięku dużo lepsza niż w tanich Universe.

Nie ma co liczyć że Liberty 5+ zejdą basem nisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zes Liberty nie slyszal. Z Yamaha bardzo ladnie i silnie graja wyzszym basem, a po wypelnieniu komory balastowej piachem lub srutem bas ten sie wzmacnia o wiele bardziej. Ja bym sie nie zastanawial w zestawieniu z Universami. A jeszcze bardziej do Yamahy polecam Kode NT306f tu mozesz zapomniec o checi kupna suba. Basisko jest szybkie i zdyscyplinowane. Ja slucham ich z ominieciem korekcji dzwieku (na plasko) i gdy nagranie jest ladnie zrealizowane basu wcale nie brakuje. Ogolnie Liberty +5 bardzo ladnie graja z Yamaha, nie zniechecaj brata ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym Was zapytać kożystając z tego wątku, gdzie w eltaxach liberty 5+ znajduje się otwór do napełniania komory balastowej i czy w ogóle taki otwór jest? Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat jeszcze nie kupił, ale otwór ten w/g testów prasowych znajduje się oczywiście z tyłu pod tabliczką firmową-którą oczywiście należy i można odkręcić dla w/w celu:). Ale wciąż nie wiem i b. proszę powiedzieć jaki ewentualnie kabelek (średnica) da się zapiąć, a może zakręcić, do tego systemu bo z tego co widzę to strasznie oszczędzają producenci w tym przedziale cenowym na wejściach, utrudniając nam życie. Pozdr,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.