Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  138 członków

Magnat Klub
IGNORED

Klub miłośników Magnat-a


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Magnat zastepuje RV3 modelem RV4 niedlugo/teraz oraz model MA600 modelem MR780 (chyba - nie jestem pewien ale nie ma juz wiecej MA600 na ich stronie wiec tak wnioskuuje).

 

Z tego co widze to RV4 jest slabszy od RV3 ale za to ma wejscia cyfrowe i bluetooth.

MR780 dostaje inny/nowy design, dwie lampy a nie jedna jak w MA600, troche wiecej mocy (z 55 do 75W w 8 ohmach) no i.....tuner DAB/FB stad staje sie juz...amplitunerem a nie integra - a to juz moze miec negatywny wplyw na jakosc dzwieku - miejmy nadzieje ze nie w tym przypadku. DAC zmienili z BB na Wolfsona. Miejmy nadzieje ze polepszyli znaczaco pilota bo w MA600 to tragedia jest. Cena to 4000zl wiec skok dosc wyrazny z 2500 za MA600, ktory byl/jest swego rodzaju okazja na rynku i nic mu nie podskoczy.

 

Wzorniczo to moim zdaniem MR780>MA600 oraz RV3>RV4 - ale wiadomo, to tylko moja opinia i kazdemu sie co innego podoba.

 

Lubie produkty Magnata jesli chodzi o integry.....bo lubie rzeczy co malo ludzi ma albo zna.

 

Jest tu jakis maniak Magnata i slyszal wiekszosc/wszystkie modele integry Magnata i moze nam opisac swoje wrazenia prosze?

Chodzi mi o porownanie:

MA600

MA400

MA1000

MA800

i

RV3, no i moze nawet RV4 gdzies zaslyszane na targach juz (i/lub MR780)

??

 

Z tego co sie orientuje to tylko MA400 ma loudness? (dla mnie wazne bo slucham muzyki nocami wiec to sie naprawde przydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam, niedawno kupiłem magnata ma 600, chciałbym podłączyć go do kompa przez USB, ale mam problem bo nigdzie nie mogę znaleźć sterowników do Windowsa. W instrukcji odsyłaja do strony głównej firmy ale tam nie ma nic do pobrania a nawet nie ma już nic na temat tego urządzenia. Szukalem tez ogolnie w necie prez google ale tez bez rezultatu. Macie może jakiś pomysł skąd można by pobrać taki sterownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem magnata ma 600, chciałbym podłączyć go do kompa przez USB, ale mam problem bo nigdzie nie mogę znaleźć sterowników do Windowsa. W instrukcji odsyłaja do strony głównej firmy ale tam nie ma nic do pobrania a nawet nie ma już nic na temat tego urządzenia. Szukalem tez ogolnie w necie prez google ale tez bez rezultatu. Macie może jakiś pomysł skąd można by pobrać taki sterownik?

tu masz sterowniki pod windowsa

http://magnathifi.com/en-us/quantumamplifiers/ma600.aspx

 

Jak by kogoś interesowało to moje Quantumy 905 też są do sprzedania.

 

obejrzeć można tutaj .Tam też jest pokazany powód dlaczego sprzedaje (zamiana na Sonus Faber)

 

http://krisby.simplesite.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Denon PMA 710 AE w Bi amping na Magnat Quantum 1009

Denon PMA 510 AE w Bi amping na Magnat Quantum 757 i gitara !

Spróbuj kiedyś podpiąć pod nie coś mocniejszego jak lubisz Denona to 1500 seria najlepiej coś z serii 2000 wtedy zobaczysz co one potrafią .

Słuchałem ich z hybrydową R3 Magnata wtedy było dopiero granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kiedyś podpiąć pod nie coś mocniejszego jak lubisz Denona to 1500 seria najlepiej coś z serii 2000 wtedy zobaczysz co one potrafią .

Słuchałem ich z hybrydową R3 Magnata wtedy było dopiero granie.

 

Witam,

mialem kiedys podpietego Denon AVC-A1SE pod 1009 tak do testu i byl czad.

Te male Denonki to tylko do testow sa podpiete.

Mam jeszcze pare innych zabawek...

 

I to wszystko gra na raz ? Czy jedno kina drugie muzyka ?

 

Witam luk1985,

ustawilem ten zestaw tylko do testowania (Stereo) pare starych cd z lat 80tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja też mam pytanie ---- Magnat RV 4 --- czy ktoś słyszał??

Podobno gra jak RV3 ale ma dodaną łączność bezprzewodową po BT Była wystawiany na Audio Show tez byłem ciekawy jak to gra ale nikt nie chciał go włączyć bo nie ma kolego bo to bo tamto w końcu sonie odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.