Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  138 członków

Magnat Klub
IGNORED

Klub miłośników Magnat-a


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno gra jak RV3 ale ma dodaną łączność bezprzewodową po BT Była wystawiany na Audio Show tez byłem ciekawy jak to gra ale nikt nie chciał go włączyć bo nie ma kolego bo to bo tamto w końcu sonie odpuściłem

Źzzzzzzzssssss, no trudno. Różnice spore między 3 a 4, mniejsza moc, inne lampy i inne tranzystory w końcówce.

Wygląda tak, jak by w "4-ce" postawiono na jakość kosztem mocy.

https://www.magnat.de/en/detail/index/sCategory/2998524/sArticle/2997116

I ten wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

No cóż...

Zazdrość to chyba jest dobre określenie :)

Fajnie grają? RV4 daje radę?

 

Fajnie graja,czasami za duzo basu (testowalem na Twenty One Pilots) srednie i wysokie nie mecza.Jest ok.

RV 4 daje rade,musze tylko te maluszki rozruszac bo sa nowe i nie graly wiecej jak 10 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

MAGNAT QUANTUM 759 T.O.T.L.jak oceniacie czy to dobre kolumny. Marantz pm 8005 da rade

 

nie sa zle ale......daj sobie spokoj i wez Heco.

Takie Aleva GT602 je zniszcza kultura dzwieku a sklepowo kosztuja 4300 a na allegro/olx gdzies 3600-3800 nowe.

 

Masz 8005, to nie jest jakis wybitny wzmacniacz i jest silny ale za to ma swietna dynamike i SNR wiec luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mialem te

MAGNAT QUANTUM 759 T.O.T.L i mysle ze calkiem niezle graly.

Chcesz je kupic ? Za ile ? Marantz pm 8005 nie mialem wiec nie moge nic na ten temat poradzic

Kupiłem tanio 600 euro za pare .Gosc kupił ale okazały sie za duże .Miał je 2 miechy .Z jakim wzmacniaczem je miałes ,z czym zagraja dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tanio 600 euro za pare .Gosc kupił ale okazały sie za duże .Miał je 2 miechy .Z jakim wzmacniaczem je miałes ,z czym zagraja dobrze

Bardzo tanio je wyrwales,Ja testowalem je na Yamaha RX-A3010 i DENON AVC A1 XVA (wygral Denon)

Magnata RV4 i RV3 tez podpinalem i baylo troche inaczej,nie gorzej ale nie lepiej

Musisz sam potestowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Dopisuje się z następnym produktem Magnata jakim są kolumny Magnat Quantum 805, swoją drogą świetna kolumna. Do zakupu tego modelu skusiło mnie posiadanie od kilku lat modelu 1005, 805 po części opiera się konstrukcyjnie na modelu 1005 i to słychać w dźwięku.

Edytowane przez LukRin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Magnat Quantum 807 gra to podobnie jak 1005 podrawiam

Czyli następna ciekawa kolumna ;)

Nie pozostaje mi nic innego jak u siebie porównać 805 vs 1005 podpinając pod gryphona. W tej chwili każda z nich gra w innym systemie i porównanie nie jest raczej miarodajne arcam vs gryphon.

 

Witam Magnat Quantum 807 gra to podobnie jak 1005 podrawiam

Słuchałeś czy czytałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Postanowiłem w końcu zmienić moje wysłużone Tonsil Barcarola na Magnaty.

 

Mam na oku kilka kolumn ale tych bardziej znanych oraz jedne, których nie znam tj. Skyline 5000. Czy ktoś coś o nich słyszał lub wie?

 

Jak coś to za napęd służy mi Sony 570ES.

 

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Mam pytanie. Magnat Ma600 da rade uciagnac kolumny Audio Pylon Saphire 31se. I czy ktoś słyszał jak to by zagrało. Pozdrawiam
Magnat gra dość specyficznie, na pewno nie kupowalbym tego w ciemno.

IMO zestawilbym te kolumny z jakimś mocniejszym piecem, tak dla pewności.

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.