Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacze strumieniowe.


JFSebastian

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie ja jestem polaczony z siecia i wlaczylem udostepnianie zasobow, na tej zakladce co jest udostepnianie zasobow mam nazwe i haslo zapisane ale komputer nie widzi jak na razie dysku i dlatego pytam co zrobic, moze cos w windowsie 7 ustawic trzeba, co?

ps. jak z tym sobie poradze to jednak sprzedam wi-fi i kupie kabel, taniej szybciej bezpieczniej

 

 

Nie wiem jak w 7 ale w XP jest jeszcze usługa, która nazywa się udostępnianie plików i drukarek - musi być odpalona (połączenia sieciowe / właściwości / ogólne / udostępnianie...). U mnie wszystko chodzi bez problemu, widzę dysk USB z kompa poprzez WiFi i bez problemu mogę dodawać/usuwać pliki. Czy masz ustawione DHCP (przydziela ci IP w sieci z automatu)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak DHCP jest wlaczone zreszta najprawdopodobniej wszystko jest prawidlowo ustawione tzn. standardowo bo nic nie zmienialem wiec tutaj tylko pytanie czy cos trzeba zmienic zeby zobaczyl windows 7 Squezeeboxa

 

udostepnianie jest wlaczone SBT dalej nie widzi

 

no w przypadku windowsow zawsze jest jeszcze jedna opcja odinstalowac siec i zainstalowac ja ponownie albo zainstalowac czysty system wyedy lubi dzialac prawidlowo ale znajac SBT przypuszczam ze on jest problemeu wiekszym od wiondowsa i jak na razie nie mam pomyslow na zobaczenie dysku, pewnie bede musial zajzec na fora o tematyce sieci i tam popytac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak DHCP jest wlaczone zreszta najprawdopodobniej wszystko jest prawidlowo ustawione tzn. standardowo bo nic nie zmienialem wiec tutaj tylko pytanie czy cos trzeba zmienic zeby zobaczyl windows 7 Squezeeboxa

 

udostepnianie jest wlaczone SBT dalej nie widzi

 

no w przypadku windowsow zawsze jest jeszcze jedna opcja odinstalowac siec i zainstalowac ja ponownie albo zainstalowac czysty system wyedy lubi dzialac prawidlowo ale znajac SBT przypuszczam ze on jest problemeu wiekszym od wiondowsa i jak na razie nie mam pomyslow na zobaczenie dysku, pewnie bede musial zajzec na fora o tematyce sieci i tam popytac

 

...skoro sieć masz ustawioną OK to spróbuj jeszcze takiego myku. Odłącz dysk USB używając opcji w SBT "wysuń dysk USB", zgaś SBT i odepnij go od prądu. Potem powtórz wszystko od początku - czyli połącz z siecią WiFi itp, ciężko stwierdzić gdzie leży problem, u mnie wszystko hula. Spróbuj ew kilkukrotnie włączyć i wyłączyć opcję udostępniania zasobów w SBT. Z tego co pamiętam miałem tak raz, że po włączeniu SBT ze standby dysk USB nie był widoczny mimo że nic w ustawieniach nie grzebałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

mam następujący problem. Kupiłem SB Touch. Flac odtwarza się bez problemu. Schody zaczynają się jak płyta jest w formacie APE + Cue. SB widzi wszystkie utwory z płyty ale odtwarza tylko pierwszy. Spotkaliście się z tym?

 

SBT nie odtwarza APE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55wBICEPSIE - ok to dzisiaj wysune dysk i poprobuje wylaczenia z pradu przywrocenia ustawien fabrycznych, raz mi zobaczyl windows SBT ale nie mialem dostepu do niego ale to bylo tylko raz na poczatku a teraz nic przypuszczam ze to jakis blad w SBT i byc moze wlasnie wylaczenie go z pradu i przywrocenie ustawien fabrycznych a nastepnie powlaczanie wszystkiego od poczatku moze pomoc a jak nie to pozostaje juz tylko przeinstalowac system

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne proste konwertery do konwertowania APE na FLAC, teraz (w pracy) nie pamiętam nazwy programu ale można nawet wrzucić za jednym razem wszystkie APE żeby w ich miejsce zastąpiło plikami FLAC.

 

Po około 2 tygodniach walki z ST plus dysk po USB sytuacja ustabilizowała się można powiedzieć, mniej więcej raz na 2-3 dni czasami częściej miałem problemy z dyskiem jak większośc osób, doszedłem do pewnych wniosków z których (wydaje mi się) wynika że:

- podczas wyszukiwania plików przy ostatnim etapie wyszukiwania okładek zawsze wywala mi błąd, efektem wyswietla mi że wyszukiwanie nie mogło byc ukączone z powodu błędu, do tej pory nie zlokalizowałem jaki błąd i dlaczego przy okładkach, nawiasem może da sie wyłączyć opcje okładek?

- jakiś czas po wyszukaniu plików wydaje mi się że ST jest lekko zamulony tak jakby jeszcze coś sprawdzał analizował, generalnie mówiąc system i procesor jest mocniej obciążony wynikiem czego łatwiej traci połączenie z dyskiem,

- prawie zawsze trace połączenie z dyskiem kiedy po wyszukaniu konkretnej płyty okazuje sie że płyt jest więcej niz jedna i wtedy wciskam odtwarzaj wszystkie utwory tego wykonawcy czyli z utwory z wszystkich płyt (np 4płyty), od paru dni nie uzywam tej opcji tylko odtwarzam po jednej płycie i od tego czasu nie utraciłem jeszcze połączenia przez USB.

Prawdopodobnie tak jak juz ktoś pisał ST ma problem z ilością plików w katalogu bądz ilością utworów w liście odtwarzania.

 

Tak jak napisałem od paru dni nie mam problemu z dyskiem po USB czasami tuz po włączeniu pare sekund po włączeniu muzyki potrafi sie przywiesić na góra 5 sekund.

 

Aha zapomniałem dodac że zrobiłem porządek w katalogu z FLAC, pousuwałem bądz przekonwertowałem wszystko co nie było flakiem, różnica po była ogromna, jednak błąd przy wyszukiwaniu pozostał. Może pozostały jeszcze jakieś nie obsługiwane pliki w katalogach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zacząłem przesyłać pliki przez WiFi (1.5GB zajmuje ok godziny) urządzenie działa bez problemowo. Zrobiłem porządek w katalogach, zostawiłem tylko flaki i jeden plik okładki płyty. Teraz odtwarza bez problemu również w momencie przełączania bibliotek. Radio internetowe to zajefajna sprawa i jest tego naprawdę dużo, a co najważniejsze są polskie stacje.

 

Zostało mi do zrgania ostatnie 10 płyt i mogę pozbyć się cedeka.

 

Co ciekawe też mi wywylał błąd przy przeszukiwaniu okładek. Teraz czyta każdą płytę z okładką. Nie mam problemu z graniem wszyskich płyt jednego wykonawcy.

 

Gdy się SBT odpala jest dokładnie takie 5s opóźnienie. Następnie wchodzę do Moja Muzyka i dalej Folder Muzyki. Ale gdy chcę "zagrać" z bezpośrednio z głównego menu, to w folderach "Przeglądaj wykonawców" i "Przeglądaj Albumy" mam wszystko zdublowane. SBT wyświetla po dwie płyty każdego wykonawcy:) w sumie nie jest to problem, ale ciekawi mnie dlaczego się tak dzieje.

 

I tak najlepszym rozwiązaniem jest odtwarzanie przez sieć. Do tego jest to urządzenie. USB potraktowano jako dodatek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

"w folderach "Przeglądaj wykonawców" i "Przeglądaj Albumy" mam wszystko zdublowane. SBT wyświetla po dwie płyty każdego wykonawcy:) w sumie nie jest to problem, ale ciekawi mnie dlaczego się tak dzieje. " <span class="Apple-style-span" style="font-size: 11.6667px; ">Też tak mam, ta druga płyta (a czasami i trzecia) jest nieaktywna. </span>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec zresetowalem ustawienia wylaczylem z pradu i wlaczylem i windows zobaczyl SBT ale nie ma do niego dostepu a wiec jeszcze jakis blad SBT jest ale znow nie wiem jaki zeby miec dostep do urzadzenia?

 

KOD bledu: 0x80070035

Nie mozna odnalezc sciezki sieciowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: znow zgubil saciezke wiec pozostaje przeinstalowac system ale najpierw napisze na forum mojej sieci zeby dokladnie sie dowiedziec czy oni jakis problemow nie robia bo moze cos trzeba specjalnie wlaczyc wylaczyc itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec zresetowalem ustawienia wylaczylem z pradu i wlaczylem i windows zobaczyl SBT ale nie ma do niego dostepu a wiec jeszcze jakis blad SBT jest ale znow nie wiem jaki zeby miec dostep do urzadzenia?

 

KOD bledu: 0x80070035

Nie mozna odnalezc sciezki sieciowej

 

O tym błędzie piszą, że może być związany z działaniem firewall'a. Popytaj googla (na elektrodzie też coś piszą), myślę że to problem ustawień sieci a nie samego SBT. Może spróbuj tym tropem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zainstaluje windows xp bo mialem na jednej z partycji ale mi sie uszkodzil i sprawdze tam tylko wczesniej sprawdze jak zrobic przelaczanie systemow w przypadu instalacji starego po nowym... a firewalla wylaczylem ale komputer w ogole nie widzi sbt wiec albo ponowne wylaczenie z pradu lub cos zeby zobaczyl... ale po zainstalowaniu czystego xp bede wiedzial czy problem jest z konfiguracja sieci czy z samym sbt

 

to pisaem przez wi-fi na tel ale troche problematywne to przegladanie na takim malym ekranie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylacz zapore sieciowa Win.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest tak popiepszone cos ze po prostu w ogole nie widzi SBT wiec wylaczenie zapory nic nie daje bo windows nie widzi urzadzenia znow bym musial resetowac go nie chce mi sie bo tak nie moze byc powoli to zrobie tak jak ma byc najpierw na pustym xp a jak nie to zmienie router bo i tak chce przewodowo polaczyc tylko musze najpierw miec dostep do dysku bo glownie dlatego robie siec

 

najdziwniejsze jest to, ze squezzeplay widzi pliki a windows nie a wiec siec jest sprawna ale urzadzenia nie wykrywa windows a co za tym idzie nie mam dostepu do zawartosci SBT z windowsa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże!

Czy znacie jakieś pudełko które:

- można podłączyć do kompa/dysku zewnętrznego i zgrać pliki

- miałoby bezpośredni podgląd

- bez internetu, radia, telewizora, pralki, sralki, bez robienia laski, HDMI

 

i które na WYJŚCIU (S/PDIF) dawałoby

 

1. niezniekształcony sygnał cyfrowy = żadnego upsamplingu (NOS-ki do góry)

2. wydawałoby z siebie natywne, niezniekształcone 24/88,2 i 24/176 oraz 24/192

3. nie miałoby DAC, regulacji głośności

4. porządny dysk co najmniej 1TB

 

Krótko mówiąc: klocek z muzyką wave/flac/ape do podłączenia do świetniego DAC-a?

 

Czy takie rzeczy są tylko w erze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże!

Czy znacie jakieś pudełko które:

- można podłączyć do kompa/dysku zewnętrznego i zgrać pliki

- miałoby bezpośredni podgląd

- bez internetu, radia, telewizora, pralki, sralki, bez robienia laski, HDMI

 

i które na WYJŚCIU (S/PDIF) dawałoby

 

1. niezniekształcony sygnał cyfrowy = żadnego upsamplingu (NOS-ki do góry)

2. wydawałoby z siebie natywne, niezniekształcone 24/88,2 i 24/176 oraz 24/192

3. nie miałoby DAC, regulacji głośności

4. porządny dysk co najmniej 1TB

 

Krótko mówiąc: klocek z muzyką wave/flac/ape do podłączenia do świetniego DAC-a?

 

Czy takie rzeczy są tylko w erze?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tu nawet DAC nie potzrebny. Inne rozwiazanie LINN tu nawet wzmaka nie potrzebujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zacznijmy od podstawowego pytania: czy ktokolwiek ma dostep do dysku USB ktory jest podlaczony w SBT przez siec na komputerze?

 

jesli tak to prosilbym o napisanie co trzeba zrobic zeby miec ten dostep do dysku?

 

U mnie tak właśnie jest - dysk jest podłączony do SBT i można na niego wejść również z kompa. Trzeba tylko wlączyć udostępnianie w SBT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest tak popiepszone cos ze po prostu w ogole nie widzi SBT wiec wylaczenie zapory nic nie daje bo windows nie widzi urzadzenia znow bym musial resetowac go nie chce mi sie bo tak nie moze byc powoli to zrobie tak jak ma byc najpierw na pustym xp a jak nie to zmienie router bo i tak chce przewodowo polaczyc tylko musze najpierw miec dostep do dysku bo glownie dlatego robie siec

 

najdziwniejsze jest to, ze squezzeplay widzi pliki a windows nie a wiec siec jest sprawna ale urzadzenia nie wykrywa windows a co za tym idzie nie mam dostepu do zawartosci SBT z windowsa

 

A próbowałeś zmapować dysk podłączony do SBT? Ja tak właśnie zrobiłem i od tego czasu dysk ten jest stale "widzialny" przez windowsa. Przy wchodzeniu na niego trzeba podawać hasło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem zmapowac ale wyskakiwal blad to po 1 a po 2 windows widzi mi SBT tylko jak go wylacze z pradu i wlacze i to chwile a pozniej gubi a mapowanie nie dziala, czekam na windowsa xp bo niestety pozyczylem bratu i nie mam bo bym zainstalowal na osobnej partycji i sprawdzil

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT nie odtwarza APE.

 

W insrukcji jest napisane, że odtwarza i robi to ale tylko pierwszy utwór. Dziwię się, że nikt na forum nie poruszał tego problemu. Wy też tak macie? Czy naprawdę trzeba konwertować wszystko na Flac? Są jakieś programy ewentualnie, które robią to kompleksowo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dysk SBT jako dodatkowe miejsce sieciowe.

 

O to chyba chodziło. Są jeszcze dwie sprawy, o których trzeba pamiętać - SBT powinien być w tej samej grupie co komp, z którego chcemy się na niego dostać (np workgroup ustawiane standardowo). Po zresetowaniu SBT (odpięciu zasilania) jeśli połączymy się już z siecią a dysk USB podpięty do SBT nie jest dostępny z kompa to trzeba powtórnie wybrać "udostępnianie zasobów" na SBT - nie szkodzi, że jest zaznaczone (opcja jest podświetlona, tak zapamiętał system), trzeba odznaczyć i zaznaczyć raz jeszcze. Powinno ruszyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownicy+

Chyba ktoś coś wspominał o tel. com. z androidem, że może on służyć też jako pilot. Można więcej w tym temacie ? Czy będzie działał tak jak i-phone ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś coś wspominał o tel. com. z androidem, że może on służyć też jako pilot. Można więcej w tym temacie ? Czy będzie działał tak jak i-phone ?

 

Tak. Potrzebna Ci bedzie tylko aplikacja (platna)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+
<br />Tak. Potrzebna Ci bedzie tylko aplikacja (platna) <a href='

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) />
<br /><br /><br />

 

Dzięki, te 3 euro idzie przeżyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Potrzebna Ci bedzie tylko aplikacja (platna)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dzięki, aplikacja jest idealna.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zasilacz do squeezbox touch:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wczoraj go odebrałem i podłączyłem. Nie wiem, czy dużo lepiej, ale troszkę lepiej zabawka ta gra. Cena podwaja niemal koszt urządzenia, ale zważywszy ile kosztuje "prawdziwy" hi-end, to miła zabawka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Czy SB Touch umożliwia słuchanie radia internetowego w języku polskim np. Trójka, RAM, PIN itp? Czy może jest to ograniczone tylko do stacji które są obsługiwane przez serwisy wbudowane w SB np. pandora. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem tego pudełeczka a nigdzie się o tym nie wspomina. Czy istnieje możliwość zapamiętania swoich ulubionych stacji?

 

Gdzie można pobrać instrukcję do SB Touch?

 

Rozważam jako alternatywę dla SB Ipod'a Touch bo cena podobna i możliwości w sumie też. Mam akurat PC MCR-640 z wbudowaną docstacją także jest możliwość obsługi Ipod'a pilotem od Pianocraft'a. Może ktoś już robił porównanie tych dwóch urządzeń jako odtwarzacza plików bezstratnych i radia internetowego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.