Skocz do zawartości
IGNORED

Pomiary preampa lampowego


max-bit

Rekomendowane odpowiedzi

Zaatakował mnie Muzg :) ze lampa jest super miodzio :) (wynikło to z mej wypowiedzi na jednej z aukcji allegro ze nie zalecam lampizacji CD - a mówiac szczerze czekałem az mnie ktoś zaatakuje :) i stało się ... ale cieszę się bo wywołałem temat....

 

A ja nie wierna bestia twierdze że lampizacja ma też wady :)

 

Nie wdając (na razie) szczegóły przedstawiam wyniki pomiarów preampa lampowego :) na jednej lampce :) prosty prościutki jak sie da ale selekcjonowane podzespoły porządny zasilacz (jak na preampa ba spokojnie by zasilił nie jeden wzmacniacz lampowy mocy - ) Nichicon WIMA rezystorki metale itp ... przewody w środku posrebrzane itd ..

 

a teraz wyniki do interpretacji :)

 

Czekam na uwagi .... pytania i dyskusję !

 

Przebieg wyżej przed lampą nizej po lampie

 

Spektrogramy ten lepszy bez lampy ten gorszy z lampą ...

Chodzi Ci o wysokość,szerokość i głębokość urządzenia? trzeba było tak od razu,byłoby duuuuuuuużo i prościej i łatwiej proszę Pana.

Najgorsze jest to jak zakłada się temat o którym się nie ma pojęcia........a potem olśnienie i wpisy ala geniusz!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ?

 

:)

A tys audiofil coś tu mądrego napisał ? prócz swych głupich teskstów i zamulaniu typu "Drogi Panie proszę wyjść na spacer wieczorny-bo pański pre cosik zamula.....gratuluję też udzielenia szybkiej racji Szybkiemu Gonzo......."

 

Wypowiedz się w czymś a później wal te swe mądrości

 

Widzę ze tu jest pełno różowawych geniuszy którzy nudzą sie w domu kupili SE kompa i walą nie wiadomo czemu służące durnawe wpisy na onecie lub tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.