Skocz do zawartości
IGNORED

playery divix z HDMI


mikson

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy ktoś bawił się takim cudem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

cena ok jeżeli odpala txt w tej cenie to ok

co myślicie?

 

czy warto kupić fergusona arive110?

 

a może tym ktoś się bawił ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto kupić fergusona arive110?

czy warto ? zależy do czego, ja mam i jestem zadowolony - w przypadku tego powyższego micro coś tam nie byłbym bo nie ma wyjścia coaxialnego ani optycznego, a amplitunera z HDMI nie posiadam...

więc wszystko rozbija się o wyposażenie, formaty odtwarzania i oczywiście cenę

Ariva ma w zasadzie wszystko oprócz dźwięku HD w nowych formatach i może możłiwości wewnętrznego zamontowania dysku (to ma chyba Ariva 210)

 

są droższe i niby lepsze (mocniejsze) playery ale do czego to potrzebne ? w zasadzie do wynalazków w stylu odtwarzanie materiału HD w 50fps z kamery (Xtreamer, WD TV Live), ale za to jest problem z czymś innym, a to nie czyta napisów txt, a to znowu obrazu iso (tak przynajmniej było) więc moim zdaniem szkoda przepłacać

w podobnej cenie jest jeszcze Asus O Play, to jest to samo co Ariva (chipset realtec) z innym softem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje tylko aby poszly divixy 720p ;)

dźwięk akurat i tak jest kompresowany więc na daca nie będę wrzucał

 

czyli ariva 110 jest najlepsza do 350pln?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WD TV HD Media Player bez problemu odtwarza 1080p kiedyś miałem problem z jednym filmem lecz okazało się iż kopia była walnięta.Do WD TV jest wsparcie i alternatywny soft, posiada wyjście optyczne, analog RCA, HDMI , component itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilać powinien 2,5 calowe ale to nie takie pewne, zależy od dysku bo z niektórymi są problemy

najpewniej podłączyć dysk w kieszeni z własnym zasilaczem

 

jeśli chodzi o widoczność to tym nie ma problemu, widać wszystkie partycje obojętnie fat32 czy ntfs, bez problemu wykrywa i odtwarza też wszystko z dvd-romu podpiętego w kieszeni

 

720p pójdzie nawet na tańszym WD TV (bez live), jak masz do wydania max 350zł to najlepszy będzie albo Asus albo Ariva, obecnie nie wiem czym się różnią ich softy ale raczej obydwa mają już wszystko co trzeba (więc chyba który tańszy ten lepszy)

powyżej tej kwoty są droższe Xtreamer, WD Live TV, Hyundai L110 - też dobre sprzęty i użytkownicy sobie je chwalą ale nie wiem czy jest jakiś sens dopłacać

 

najlepiej poczytaj i pooglądaj filmiki/zdjęcia z menu ekranowego tych playerów i się zorientujesz lepiej w temacie o możliwościach (np co do wyświetlania napisów) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z dyskami hd podłączanymi przez usb?

bez problemu widzi i zasila przez usb?

 

Jeden z dysków który mam to starusienki 80GB/2,5" lecz ATA i tego nie widzi, drugi który dałem córze do playera to 250GB/2,5" ale SATA i ten zero problemu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

generalnie całkiem fajny player :)

 

Napisy — SRT; ASS; SSA; SUB; SMI

 

txt też czyta?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiwa wypuściła w sumie coś ciekawego za 199pln

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ktoś może ma już to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiwa wypuściła w sumie coś ciekawego za 199pln

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ktoś może ma już to?

 

Miałem przez jeden dzień, testowałem. Zacznę od największych zalet, urządzonko posiada tuner DVB-T MPEG4, odbiór (po HDMI) b.dobry bez zastrzeżeń porównywalnie z tunerem wbudowanym w TV. Urządzenie oferuje funkcję PVR (magnetowid) i TimeShift (pałzowanie telewizji na żywo) działa to zaskakująco dobrze, aż dziw bierze w tej cenie. Co do zdolności odtwarzania filmów HD 720p w większości chodzą czasami pojawia się komunikat unsupported audio, film jest odtwarzany ale bez ścieżki dźwiękowej :( czasami 720p w ogóle nie pójdzie (unsupported) (może z 1 na 10). 1080p miałem dwa filmy żaden nie ruszył unsupported media czy file już nie pamiętam. Polskie napisy w formacie txt bez problemów, wybór ścieżki audio i napisów bez problemu (film.mkv), Dysk 2.5" po USB bez problemu, Flash bez problemu, karty SD nie sprawdzałem. Jakość obrazu super, dość irytujący jest pilot działa tylko i wyłącznie wycelowany niemal na wprost urządzenia, max odchylenie od pozycji prostopadłej może góra ze 30 stopni. Divx bez problemu, wszystkie jakie miałem chodziły normalnie. Pracuje cicho nie wiem czy ma jakiś wiatrak nie zwróciłem na to uwagi. W sumie super urządzenie (DVB-T, PVR, TimeShift) jednak dość wybredne w HD 720p, 1080p albo w ogóle nie odtwarza albo robi to w wyjątkowych przypadkach. Bardzo proste i w sumie ładne menu, podczas odtwarzania filmu HD reakcja na polecenia pilota delikatnie mówiąc "dość" powolna. It's all :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki

świetny opis urządzenia

a możesz mi napidać czy czy niewiele droższa ariva110 potrafi lepiej odpalać divixy 720p?

lub wd live tv? czy warte są swojej ceny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki

świetny opis urządzenia

a możesz mi napidać czy czy niewiele droższa ariva110 potrafi lepiej odpalać divixy 720p?

lub wd live tv? czy warte są swojej ceny?

 

Niestety nie mam porównania z innymi playerami to było moje pierwsze podejście, sam szukam czegoś w ten deseń. Zależy mi wyłącznie na odtwarzaniu filmów HD więc Wiwa akurat na tym polu kulała dość znacznie, swoją drogą zdaje sobie sprawę że żaden odtwarzacz nie odtworzy wszystkiego, niemniej jednak muszę się o tym przekonać na własnej skórze więc szukam dalej :-) Gdyby Wiwa poprawiła trochę to odtwarzanie (kompatybilność) i pilota to mogła by kosztować i kilkukrotnie drożej.

Następne podejście zrobię do ARIVA 210, bo jakoś te plastikowe Asusy i WD TV mnie nie przekonują, ale kto wie może się mylę :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam porównania z innymi playerami to było moje pierwsze podejście, sam szukam czegoś w ten deseń. Zależy mi wyłącznie na odtwarzaniu filmów HD więc Wiwa akurat na tym polu kulała dość znacznie, swoją drogą zdaje sobie sprawę że żaden odtwarzacz nie odtworzy wszystkiego, niemniej jednak muszę się o tym przekonać na własnej skórze więc szukam dalej :-) Gdyby Wiwa poprawiła trochę to odtwarzanie (kompatybilność) i pilota to mogła by kosztować i kilkukrotnie drożej.

Następne podejście zrobię do ARIVA 210, bo jakoś te plastikowe Asusy i WD TV mnie nie przekonują, ale kto wie może się mylę :-)

 

właśnie testuję wiwe hd100, dysk 2.5cala działa bez problemu, divix 720p też bez problemu, jednego divixa w sd nie załadował

obraz faktycznie całkiem ok po hdmi, audio po czinczach słabe ale po hdmi lepsze, można wspomagać się daciem ale nie wiem czy jest sens

pilot fatalnie mały i celowanie jest wkurzające, a tak moim zdaniem ok za 199pln ,, cyfrowy tuner nie odpaliłem nie wiem jaką antenę dać fajnie gdyby radio cyfrowe też było w tym :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak moim kolejnym krokiem i ostatnim mam nadzieję będzie Hyundai MBox P500 ma dokładnie to czego potrzebuje :-) Dodatkowo ma wyświetlacz więc może uda się go zastosować jako serwer muzyczny (odtwarza FLACki) a dźwięk puszczę przez optyka do DAC-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jakis czas juz temu sprawilem sobie cos takiego:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jestem bardzo zadowolony, uzywam tego tylko i wylacznie do ogladania filmów po hdmi, dwa dyski w srodku, ladne zgrabne i przyjemne urzadzenie, dobry support ... brakuje kilku rzeczy no i ta cena, jednak ze wzgledu na brak czasu i inne pomysly na realizacje mojego celu, pogodzilem sie z ulomnosciami ów urzadzenia (które z nich ich nie ma ?)

 

Pozdrawiam

MM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jest napisane ze "built-in sata hdd" a raz ze "hard disk and memory card not included". Sam mam do srodka jakos dysk wepchnac czy jak?

Jest tez absolutny miszmasz w obslugiwanych kodekach i kontenerach oraz brak informacji czy potrafi wyswietlic jakiekolwiek napisy. Ale wyjscie hdmi i optyczny spdif sa naprawde zachecajace.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie podłączyć się do tematu. Czy zna ktoś sensowne i niedrogie urządzenie, które spełnia następujące funkcje:

 

1. Odtwarza możliwie najwięcej formatów video.

2. Wspiera możliwie najwięcej formatów napisów wraz z polskimi znakami

3. Ma wyjście HDMI.

4. Ma pilota, który pozwala sensownie je obsługiwać.

5. Jest wyposażone w moduł WiFi, który pozwala na stream materiału wideo prosto z NASa.

6. Nie wymaga wiedzy tajemnej żeby je skonfigurować i zacząć używać (specjalne modyfikowane softy, magiczne komendy w trybie CL, itp.).

 

Potrzebuję taniego playera wideo do sypialni, kwestia jakości obrazu i dźwięku jest drugorzędna (wyświetlam to na projektorze SVGA, dźwięk leci przez stosunkowo niedrogi zestaw kina domowego). Krótko mówiąc - tani, prosty playerek, przy którym nie będę musiał spędzić długich godzin na konfigurację, modyfikację softu, itp. Obecnie używam Manty Emperor, ale po pierwsze wpienia mnie konieczność przegrywania materiału na pendrive żeby go odtworzyć, a po drugie coraz częściej odmawia współpracy z niektórymi plikami, a softu do niej już nie uaktualniają.

 

Czy ktoś ćwiczył stream materiału po WiFi (n lub g) bezpośrednio z NASa lub innego zasobu sieciowego? Można liczyć na płynne działanie, czy raczej szukać urządzenia ze swoim storage wbudowanym?

 

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazje przetestować takie urządzonko:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sprawuję się bardzo dobrze i ma wszystko co potrzeba żeby pracować jako multimedialne centrum. Posiada odtwarzacz BD, wewnętrzny dysk twardy, nawet można bezpośrednio ściągać na niego torrenty :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop nie jest złym pomysłem, widzę jednak jeden zasadniczy minus - kwestia sterowania. Obawiam się że nawet laptop wyposażony w pilota nie zapewni takiego komfortu obsługi jak dedykowane urządzenie.

 

Znalazłem coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wygląda na to, że spełnia wszystkie moje wymagania, czy ma ktoś doświadczenie z tym Asusem aby to potwierdzić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem caly temat o podobnym urzadzonku w zakladce stereo.

 

Nie wiem dokladnie jak duzej wygody oczekujesz od zestawu laptop+pilot. Ja swoim streuje przy uzyciu klawiatury i medipada dinovo i wystarcza mi to w zupelnosci. Tym bardziej, ze pilot dzialajacy przez sciany to niezly bajer. Jesli chcesz to mozna zastosowac xbmc i zrobic z lapka nawet cos znacznie lepszego od tego asusa. Z tym, ze to juz niekoniecznie spelnia wymogi prostoty instalacji.

Ja osobiscie zamienie lapka na dedykowane urzadzenie tylko jesli zobacze pelne wsparcie dla ssa/ass (efekty karaoke w napisach, itp) i matroski (osadzone fonty i ordered chapters). Pewnie nie nastapi to nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wnikał w kwestię ergonomii, po prostu w miejscu w którym oglądam filmy wygodniej mi obsługiwać dedykowane urządzenie niż laptopa.

 

Po długim buszowaniu w necie zdecydowałem się zamówić coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wraz z dedykowanym donglem WiFi na USB. Sprzęt wygląda na "wszystkomający", podobno działa bez większych zgrzytów i czyta niemal wszystko co mu się podsunie, a funkcjonalności w postaci tunera DVB-T, klienta Torrent, czy możliwości zainstalowania aż 2 dysków twardych w środku są miłym dodatkiem, zwłaszcza w tej cenie (z WiFi ok. 800 zł, oczywiście bez dysków).

 

Jak tylko sprzęt do mnie dotrze, sprawdzę jak działa i dam znać zainteresowanym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DVICO Tvix HD Slim S1

 

Sam używam i bardzo polecam. U mnie podłączony do ampli. przez HDMI bez problemu odtwarza FLACi wielokanałowe! Znakomicie radzi sobie z obrazem ISO DVD, zresztą z Blu-ray podobno też ale tego nie sprawdzałem. Obraz bardzo dobry, dźwięk też w porządku. Nie jest gapless ale czyta pliki CUE i wtedy to już powinien gapless być. Ja do stereo używam SQ Touch więc nie testowałem tego (CUE). Są wpisy na forum o tym odtwarzaczu (bardzo pozytywne) i mogę je w pełni potwierdzić. Aha, może to być dla niektórych cenna uwaga, da się nim sterować za pomocą WEB REMOTE czyli 'pilota sieciowego' po WiFi. Działa mniej więcej jak aplikacje na smartfony do Squeezeboxa. Jest uboższa ale spokojnie da się sterować urządzeniem. Po prostu jeśli jest podłączony do sieci to w przeglądarkę np. w telefonie wpisuje się jego adres sieciowy i... już, mamy pilota. Divix'y oczywiście bez problemu odtwarza. Napisy txt mogą jednak wymagać przerobienia na SRT. Na YouTube są filmiki, również firmowe o urządzeniach tej firmy. Warto sprawdzić.

 

Polska strona www.tvix.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.