Skocz do zawartości
IGNORED

CD + wzmacniacz + kolumny do 3k


pavio

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów i z góry przepraszam za mnożenie tematów, których pewnie setki już się znajdą;)

mój budżet wynosi 2-3 tys. zł, planuję kupić zestaw odtwarzacz CD + wzmacniacz + kolumny. Jestem laikiem w kwestii porządniejszego sprzętu, to mój pierwszy poważniejszy zakup. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi oraz sugestie, ew. konkretne oferty sprzętu (nie musi być nowy, szczerze mówiąc bardziej liczę na solidną używkę, o ile źródło będzie wiarygodne). Słucham głównie gitar, rocka, a także triphopu, lekką elektronikę. jak domniemam gatunki te dość mocno się wykluczają w kontekście zakupu, dlatego też proszę o rady bardziej doświadczonych słuchaczy - jak najlepiej rozegrać sytuację z takim budżetem? gdzie szukać? na co zwracać uwagę? które sklepy/komisy polecacie? krążę między Wawą a pomorzem, więc optymalnym rozwiązaniem byłoby pozyskanie sprzętu w tych rejonach.

z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi, a także ew. linki do podobnych topiców :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki metraż pokoju do słuchania?Jak z akustyką,hala sportowa czy biblioteka?

Też lubię Massive Attack...by za chwilę posłuchać World Painted Blood;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metraż zmienia się dynamicznie (studia w toku), ale założyć można ok. 15 metrów, więcej w najbliższym czasie raczej się nie pojawi (teraz będzie nawet mniej). Akustyką na pewno zdecydowanie bliżej do biblioteki;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka:

-B&W CDM1se (~1,5k)

-Gainclone (~0,5k)

-tu chętnie poleciłbym Arcama Alpha 9 -jeśli budżet pozwoliłby na wyskoczenie powyżej 3tys.

,jeśli te 3k jest dosyć sztywne to może Rotel RCD1070(przynajmniej ładniejszy od arcamowej dziewiątki;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.