Skocz do zawartości
IGNORED

Prywatne wiadomości: instrukcja odzyskania


dskrzyp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Witam,

 

Większości osób udało się już dotrzeć do odebranych PW ze starego forum. Dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zamieszczamy instrukcję:

 

Dostęp do wiadomości prywatnych (PW) uzyskamy tutaj, bądź klikając u góry ekranu (pod wyszukiwarką) na nasz nick, po czym z rozwiniętego menu wybierając opcję "komunikator".

komunikator.JPG

 

W komunikatorze wybieramy z lewej strony ekranu folder "moje rozmowy".

moje rozmowy.JPG

 

Archiwalne wiadomości ze skrzynki odbiorczej i nadawczej przeniesione są jako jedna rozmowa o tytule "Archiwalne", która powinna znajdować się na samym dole listy rozmów.

archiwalne.png

 

Ponadto skrzynka archiwum ze starego forum została przeniesiona jako oddzielna rozmowa o tytule "Archiwalne - archiwum" i również znajduje się w komunikatorze.

 

Gdybyś ktoś mimo wszystko nie odzyskał PW ze starego forum niech napisze na [email protected]

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozałatwiam swoje sprawy nie wymagające odkładania zajmę się PW nikt z nas nie egzystuje w pustce kosmicznej każdy z Kimś i dla Kogoś żyje i Oni mają priorytet.

Pozdrawiam

Zbyszek

Miłego dnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niczego pt. " Archiwalne "

 

A wygląda to tak :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz odzyskac wszystkie PW oraz obserwowane tematy to:

 

 

podlacz joystic, uruchom gre Mortal Józwat 3D, wybierz postac np. MLB pozniej:

 

prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+FIRE+FIRE+FIRE - odzyskasz PW

 

prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+prawo+prawo+dol+gora+prawo+FIRE+FIRE+FIRE+FIRE+dol+dol+dol+gora+lewo+prawo+dol+dol+FIRE+lewo - odzyskasz obserwowane tematy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja odzyskiwania starych otrzymanych PW podaje dwie metody zrobienia tego. U mnie pierwsza pokazuje, że ma tylko jedna rozmowę (?) archiwalna. Nie wiem co to jest rozmowa, ale miałem ich (rozmówców(?) wielu. Druga metoda rozpocvzyna się od kliknięcia na nazwę konta (ponad wyszukiwarka). W tym miejscu jednak nie ma żadnej nazwy konta (w ogóle niczego) i klikanie tam przenosi na strone główna (chyba). Co to jest nazwa konta? Gdzie ja można poznać? Kompletny bajzel. Pomyślałem,że może system uważa, ze nie jestem zarejestrowany. Ale nie, bo ponowne rejestrowanie się pokazuje, że mój nick jest używany przez innego (!?) uzytkownika. Ktos inny ma takie samo hasło ? Zdaje się, że ktoś nie panuje nad tym co narobił. Pisze w tym temacie, bo nie przewidziano innego miejsca na takie doniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i metody Pana Skrzypczaka ,oraz oczywiście metody Pana Foxbata-obie są do D U P Y!!!

pw archiwalnych-jak nie było tak nie ma.Miłego weekendu życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe . Spartolono funkcjonalność i teraz podano nam jak sami mamy sobie to naprawić . To tak jakby sprzedawać nowe ale już zepsute auta z instrukcją naprawy DIY :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profee: nie ten temat. Wejdź w tę rozmowę - wiadomości będą w środku. Nie ponad wyszukiwarką, tylko pod wyszukiwarką. Zwróć uwagę na załączone zrzuty ekranu.

 

No jakoś dałem radę metoda nr2. Rozumiem, że nazwa konta to jest to samo co nick, bo to on znajduje sie pod wyszukiwarka ? Czy dobrze myślę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

profee: tak, nazwa konta = nicka = login. Przenoszę Twoje posty do tematu dotyczącego PW i pisz proszę tutaj, by nie robić bałaganu w innych wątkach.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Teraz przenosimy PW archiwalne odebrane i wysłane (około milion rekordów)... a wiec komunikator został zablokowany na ok 2-3 godz.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przenosimy PW archiwalne odebrane i wysłane (około milion rekordów)... a wiec komunikator został zablokowany na ok 2-3 godz.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Satysfakcja gwarantowana byłaby możliwa i do przełknięcie trzy tygodnie temu.

Dziekuję bardzo.

Przez trzy tygodnie byliśmy robieni w bambuko.

Dziękuję bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze zagladnalem do tego tematu bo juz myslalem ze cos sie u mnie posypalo z komunikatorem.

 

Po co biadolic ,wiadomo ze migracja poszla zle ale ile razy mozna o tym pisac ,poprawiaja i to sie liczy.

 

Przychodzace mam od dawna ,zastosowalem sie do patentu ktorym mozna je bylo pozyskac i nawet z moja znikoma wiedza z zakresu komputera zdolalem to zrobic w 5 sek :)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze zagladnalem do tego tematu bo juz myslalem ze cos sie u mnie posypalo z komunikatorem.

 

Po co biadolic ,wiadomo ze migracja poszla zle ale ile razy mozna o tym pisac ,poprawiaja i to sie liczy.

 

Przychodzace mam od dawna ,zastosowalem sie do patentu ktorym mozna je bylo pozyskac i nawet z moja znikoma wiedza z zakresu komputera zdolalem to zrobic w 5 sek :)

 

robix

Robix-dajmy na to,że silnik musisz wymienić w aucie-dają Ci jakiegoś amatora,który wykonuje żle tą robotę-a byłeś umówiony na ta usługę dawno.

Zakladamy też,że musiałeś auto pchać dwukrotnie,raz sąsiad Cię holował i pytasz wokoło wszystkich-co się do cholery dzieje? To nie jest w porządku!

Panadto dobry fachura idzie w tym czasie na urlop-auto działa niesprawnie-fachura przychodzi z urlopu i poprawia tą fuszerkę-podobało by CI się

takie postępowanie? Stwierdziłeś poprawiają i to się liczy-więc tak samo analogicznie jest z migracją i to się liczy?...i jak się można nie

śmiać z Twojego toku myślenia w tym wypadku? W obu przypadkach-ta wymiana silników była czystą amatorszczyaną-a TY jak uważasz?

W takim razie ja to widzę niespecjalnie,bo trzeba było się pytać o wiele spraw-no cóż będzie Pan zadowolony,będzie Pan zadowolony,będzie Pan zadowo-

-lony,będzie Pan zadowolony,będzie Pan zadowolony,będzie Pan zadowolony........))))pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała różnica. Za wymianę silnika w aucie płacisz. Za korzystanie z tego forum nie.

Klient płaci, klient wymaga.

Jeśli za coś się nie płaci, to można się w d...ę pocałować, a nie marudzić... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała różnica. Za wymianę silnika w aucie płacisz. Za korzystanie z tego forum nie.

Klient płaci, klient wymaga.

Jeśli za coś się nie płaci, to można się w d...ę pocałować, a nie marudzić... ;)

Powiedziałeś prawdę-choć nie do końca,bo sam się w to miejsce nie cmokniesz,ale za prąd i internet jednak płacisz-prawda?

Samo siedzenie przed komputerem powinno dawać również pewną satysfakcję-bez tego nie ma sensu pisać[u mnie widać na horyzoncie rychły koniec pisania].

Juz niedługo...........po prostu zmykam stąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała różnica. Za wymianę silnika w aucie płacisz. Za korzystanie z tego forum nie.

Klient płaci, klient wymaga.

Jeśli za coś się nie płaci, to można się w d...ę pocałować, a nie marudzić... ;)

Wiatraku!

Wybacz... to co powiedziałeś to g ó w n o prawda.

Płacisz tym, jesteś zarejsetrowany, klikasz na tym forum, piszesz i czytasz.

To w kwestii formalnej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór!

będę grzeczby choć na usta ciśnie mi się..........

Szanowni Panowie Administratorzy -prośba:

czy to nie czas na zmianę zajęć!!!!!

 

gdzie poniosło moje archiwum jesze 2 dni tem było, czy może mam szukać nowej ikonki gdześ w rogu pulpitu o czym łaskawie mnie poinformujecie za jakiś czas,o wiadomosciach wysłanych nie wspominam bo znowu bedzie informacja że ktos nad tym siedzi i juz w kolejnym przyszłym tygodniu przyjedzie nowy informatyk :(

 

Panowie jesteście nieodpowiedzialni

 

czy po raz 2 muszę znowu wysyłać pw do kogoś(napewno nie wyśle)- ile można, zresztą kto wie przyjadę z trasy za jakis czas i znowu coś wetnie

 

staram się powstrzymywać, ale naprawdę robicie burdel z tego -foruma-

czy tego nie widzicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajzlu ciag dalszy

wyparował mi komunikator

teraz nie ma nic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO ZDUPCZYLIŚCIE KOMUNIKATOR?????

 

Źle było jak działał?

ojeku nic się nie stało-przecież przepraszali)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver

Widocznie wpadli w poślizg niekontrolowany-normalnie,czyli..... jak amatorzy.

Jak ma na imię ten informatyk co wrócił z urlopu?.....bo nazwisko już wiem-....PSUJEK)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Proszę o sprawdzenie czy wszyscy mają już całe archiwum odebranych i wysłanych PW. Instrukcja znajduje się w pierwszym poście. Wiadomości powinny być dostępne od razu, bez żadnych dodatkowych trików.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie czy wszyscy mają już całe archiwum odebranych i wysłanych PW. Instrukcja znajduje się w pierwszym poście. Wiadomości powinny być dostępne od razu, bez żadnych dodatkowych trików.

tryk-to inaczej baran.

wiadomości odzyskałem-tylko nie wiem czy smiać się,dziękować-po prostu ten PSUJEK uratował WASZ honor))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  A WŁAŚNIE ŻE 'duupa'! Archiwalne mi amba wpieprzyła, mam w 'chuuj' stron, a każda strona pusta jak łeb tego kto to "naprawiał".  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To PW jest do bani albo ja nie kumam nic z tego.

 

Owszem sa juz archiwalia przychodzace teraz wyslane ale czy jest mozliwosc rozdzielenia na wlasnie odebrane i wyslane ? no i zeby bylo wiadomo komu sie je wyslalo ,bo w tej chwili to jest jakas masakra !

 

W starym forum bylo to czytelnie i logicznie rozwiazane a tu niestety koszmar ,bo nic nie wiadomo.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem archiwum i mam tylko 43 wiadomości odzyskane-reszty brak.Wiadomości archiwalne poszły w pizdu.

Więc kto jest za taki stan rzeczy odpowiedzialny?

Odzyskałem 80 stron bazgrołów-które sam napisałem-dzięki Waszmościom za to-a gdzie pozostałe?-wysłane do mnie?

powinno być ich sporo-gdzie one są?...kto ich mi ukradł-przecież to były moje pw-tak czy nie?

Żle pracują ci informatycy-więc zmieńcie ich kolejny raz,bo jak się bawić to na całego!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum zaglądam rzadko, z powodów o których już wielokrotnie pisałem. Bywa jednak, że korzystam z pw jako forma kontaktu ze starymi znajomymi, którzy są tu nadal aktywni. Niestety duża część z archiwalnych wiadomości zniknęła a przeglądając je mam wrażenie, że przed paroma laty gadałem na pw sam ze sobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.