Skocz do zawartości
IGNORED

TESTY, RECENZJE,OPISY SPRZETU AUDIO-VIDEO


slaw123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje testu wzmacniacza Meridian 551 - hifi i muzyka 1/96

oraz Electrocompaniet ECI2 - hifi i muzyka 2/97

Jesli jest to mozliwe, to z gory pieknie dziekuje.

Witam , kopalnie wegla w Polsca upadaja , jutro wejde do swojej kopalni ( piwnicy) moze dokopie sie do tych nr. ?? ponizej 2000r kiepsko ale zobacze co da sie zrobic, moze znajde:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PRZESTEPSTWO jest od 250zl wzwyz a to ze ktos wklei tu cos to najwyzej wystepek lub niska szkodliwosc czynu :)

 

masz rację , tylko jest mała drobna kwestia na ile wydawca wyceni swoją szkodę. O ile Audio udostępnia swoje testy za darmo, to Audio Video zarabia po przez smsy na udostępnianiu testów. I to że Audio udostępnia na swojej stronie tety za darmo , to jeszcze nie znaczy że nie może upomnieć tych któryz publicznie udostępniają ich materiały bez ich zgody.

Zaznaczam, nie jestem przeciwnikiem tego tematu bo fajnie by było jak by w jednym miejscu znajdowały się testy , opinie wydawane przez prasę branżową, więc nie traktuj tego jako atak na siebie.

 

Do tematów upadających kopalni itp , pozwolisz że się nie bedę zbytnio odnosił. Sprawa jest prosta , jeżeli dana firma nie potrafi na siebie zarobić i musi być dotowana przez kolejne rządy , czyli z Naszych pięniędzy, to niestety nie ma racji bytu na rynku. Powiedz to ludziom prowadzącym własne mniejsze lub większe interesy i ciekaw jestem czy im Państwo też dołoży :/.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaw123,

Z gory dzieki, moze sie uda :)

Ja mam HiFi i Muzyka od 98 do 2000 prawie wszystkie, rownolegle mam tez Audio oraz oba tytuly

wyrywkowo z okresu 2005 - 2006

Jakby cos bylo trzeba, to chetnie poszukam i zapodam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację , tylko jest mała drobna kwestia na ile wydawca wyceni swoją szkodę. O ile Audio udostępnia swoje testy za darmo, to Audio Video zarabia po przez smsy na udostępnianiu testów. I to że Audio udostępnia na swojej stronie tety za darmo , to jeszcze nie znaczy że nie może upomnieć tych któryz publicznie udostępniają ich materiały bez ich zgody.

Zaznaczam, nie jestem przeciwnikiem tego tematu bo fajnie by było jak by w jednym miejscu znajdowały się testy , opinie wydawane przez prasę branżową, więc nie traktuj tego jako atak na siebie.

 

Do tematów upadających kopalni itp , pozwolisz że się nie bedę zbytnio odnosił. Sprawa jest prosta , jeżeli dana firma nie potrafi na siebie zarobić i musi być dotowana przez kolejne rządy , czyli z Naszych pięniędzy, to niestety nie ma racji bytu na rynku. Powiedz to ludziom prowadzącym własne mniejsze lub większe interesy i ciekaw jestem czy im Państwo też dołoży :/.

A te kopalnie to czyja wlasnosc ?????? Niech panstwo rzadzi tak aby sie oplacalo, co ze stocznia w Gdyni zrobili .... Powiedz to ludziom prowadzącym własne mniejsze lub większe interesy....oni wiedza w czym rzecz wiec jako tako istnieja , wiesz ile dzis firm upada 2 moze 4x wiecej niz jest zakladanych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaw123,

Witam, i co kurka wodna zapomniales o mnie :)

Interesuje mnie tylko test Meridiana 551, Electrocompaniet ECI2 odpada.

Pozdrowka serdeczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam, jeszcze raz gorąca prośba:

poszukuje testu wzmacniacza Meridian 551 - hifi i muzyka 1/96

oraz Electrocompaniet ECI2 - hifi i muzyka 2/97

Jesli jest to mozliwe, to z gory pieknie dziekuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.