Skocz do zawartości
IGNORED

Duże pomieszczenie - pomoc przy głośnikach + Vincent SV382


Ciechomir

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze jestem nowy na forum serdecznie witam wszystkich.

 

Prosze o pomoc w doborze kolumn do mojej chatki. Znikla sciana laczaca dwa pomieszczenia w wyniku czego uzyskalem salonik o powierzchni ok. 50-60 m2, ktory chcialbym naglosnic.

Probowalem zapozyczonych altusow 200 i 300. Chalas robia niezly ale to nie jest to.

Do rozbujania ich mam Vincenta SV382. Lezal jakis czas w szafie i czekal na wykorzystanie. Moze nie jest szalowy ale moze jeszcze da rade.

Jesli chodzi o kapital to kwota do 2000. Chwilowo nic wiecej nie wyskrobie (nowa chata+remont). Kolumny nie musza byc nowe. Druga reka, a nawet trzecia mi nie przeszkadza.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ładny mi salonik. ;-)

Altusy to jest taki wytwór Tonsila, który ma z samego założenia hałas robić.-Jazzgot po prostu.

Na twoim miejscu to bym odkuł się trochę w kasę po remoncie i poszukałbym kolumn, (nawet używanych)które napewno nagłośnią ci te 60m

Za te marne 2000 zł to może jakieś estradówki Magnata na allegro.-Podobne do Altusów też hałas robią,a nie grają. ;-)

Sam na codzień korzystam z Dali Grand.Mają one po dwa głośniki basowe o średnicy 22 cm.Piardnięcie mają takie,że włosy dęba stają.

Są to kolumny zdecydowanie do DUŻYCH POMIESZCZEŃ.Taki salon jak twój nagłośnią bez problemu,a może i większy.

Z używek mogę ci jeszcze polecić Focal Horus 836V,Dali Evidence 870 - te ostatnie też mają kopa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslisz o Castle Acoustic. Uzywki Harlech albo Howard chodza na rynku wtornym na ebayu w kasie do 2000 PLN-ów. Klamoty maja za...e recenzje ale zadko spotykane wiec nie mialem okazji posluchac. Paletalem sie po liklu salonach i nigdzie ich nie bylo. Ale podobno towar, ze ho, ho...

Dalyby rade?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Heh. Dziwi mnie polityka strony. Dostepne jezyki. Angielski i ruski. Chociaz ruskie to dosc spory rynek i wbrew pozorom dosc kasiasty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.