Skocz do zawartości
IGNORED

Premp Ahaja(Łódz)


daro-driver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie czy posiada ktoś w łodzi preampa ahaji chodzi mi o MC,chciałbym go posłuchać najlepiej w moim systemie może się ktoś ze mną skontaktuje bardzo bym był wdzięczny poszukuje dobrego preampa lecz jak narazie to nędza wypożyczyłem na krótko ze sklepu cambridge 640P ale to co zaprezentował po podpięciu do mego funkena było trochę żałosne to o niebo gra lepiej z moją integrą MF A1-X czekam na zgłoszenia pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cambridge 640P to bardzo dobry pre tylko wymaga odpowiedniego podłączenia i systemu.

Tez sie dziwie. Mam 640P i gra naprawde swietnie. Ostatnio mi chodzi po glowie aby kupic cos 'lepszego' ale sie zastanawiam czy to ma sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roro-szu jacck mówię jak jest umnie totalnie zagrał bez mięska góra może tak ale ogólna dynamika dzwięku kaszana,tak więc narazie na musicalu A1-X gra to o niebo lepiej,mój system to telefunken s600 denon-103R handsheal Nagaoka troszkę cięższy niż standardowy,ponawiam prośbę o kogoś z łodzi z preampkiem szanownego kolegi ahaji pozdrawiam wszystkich ze słonecznej hiszpani(w trasie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roro-szu jacck mówię jak jest umnie totalnie zagrał bez mięska góra może tak ale ogólna dynamika dzwięku kaszana,tak więc narazie na musicalu A1-X gra to o niebo lepiej,mój system to telefunken s600 denon-103R handsheal Nagaoka troszkę cięższy niż standardowy,ponawiam prośbę o kogoś z łodzi z preampkiem szanownego kolegi ahaji pozdrawiam wszystkich ze słonecznej hiszpani(w trasie).

OK, nie zauwazylem ze chodzi o MC (w szczegolnosci o 103R), z 640P to nie mialo zagrac w twoim zestawie ale to nie jest wina 640P! Ja gram na MM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że nikt chyba nie posiada preampa kolegi Ahaji,więc ponawiam prośbę,możę sam kolega ahaja coś podpowie,właśnie wracam z trasy z hiszpani i jadę przez świecko,poznań broń boże nic nie sugeruje ale kiedyś kolega ahaja zapraszał mnie na odsłuch,gdybym jechał przez poznań,ja rozumię że to jako taki kłopot więc się niechcę nikomu narzucać,jakby co to czekam na propozycje bo tylko dziś mam dostęp do netu we francji, jutro będe w niemczech w sobotę na naszej A2 do łodzi jak by co to podaje nr tel-795400619 pozdrowienia dla wszystkich miłośników vinyla darek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.