Skocz do zawartości
IGNORED

rozdwojenie jaźni jako metoda negocjacji


Mik

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem ogłoszenie "Kupię Krella 300i", więc napisałem na podany adres, że mam taki sprzęt na sprzedaż. ogłoszenie zamieścił niejaki Joku (joku@poczta.fm), użytkownik tego forum. podałem cenę, wysłałem zdjęcia, w następnych mailach znegocjowaliśmy cenę, wydawało się, że jesteśmy dogadani... niestety kolega odpisał, że negocjuje z innym sprzedającym (nota bene mail sprzedającego to joku@o2.pl - zbieg okoliczności?). w takiej sytuacji zamieściłem ogłoszenie, że sprzedaję tego Krella. natychmiast odezwał się do mnie niejaki Robert Kasprzyk, żebym przysłał zdjęcia, bo on bierze od ręki... i wtedy się zaczęło. dostawałem podobne maile na przemian od Joku i rkasprzyka. Obaj proponowali prawie identyczną cenę oraz spotkanie "w połowie drogi" czyli w Piotrkowie... coś mnie tknęło, więc szybciutko sprawdziłem, że zarówno Joku jak i rkasprzyk to jedna i ta sama osoba. w międzyczasie otrzymałem też telefon z południa Polski i również padła ta sama cena i propozycja spotkania w Piotrkowie, ale tu nie mam dowodu, że to ta sama osoba. generalnie straciłem prawie tydzień na odpisywanie jednej osobie na dwa maile przy czym cały czas chodziło o obniżenie ceny - bo gdy tylko dogadaliśmy się na cenę, to z drugiego maila przyszła wiadomość, że da mniej a gdy się nie zgadzałem, to z tego pierwszego maila dowiedziałem się, że on jednak rezygnuje, więc zostawał mi ten drugi. byliśmy dogadani, poprosiłem o podanie adresu gdzie mam wysłać sprzęt a Pan Robert zamiast sfinalizować transakcję znowu napisał z drugiego adresu, że zapłaci, ale mniej. w końcu gdy już nie wytrzymałem i odpisałem, że wiem, że pisze z dwóch adresów to dowiedziałem się, że kupił wzmacniacz od kogoś innego, BO JA WYDAŁEM MU SIĘ PODEJRZANY!

Pozdrawiam Panie Robercie, Joku i jak tam Pan się jeszcze nazywa negocjując...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz jeszcze te emaile, zobacz w ich "zrodlo" (czy jak to sie tam nazywa w outlooku) przypatrz sie czy adresy IP sie nie powtarzaja :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przyjechać w pół drogi i ustalić cenę niższą o 200 zł i kupno bez otwierania kartonu.

Warunek-powinieneś mieć szybszy samochód niż ten joku-wtedy przednia zabawa-bo w kartonie ...niespodzianka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.