Skocz do zawartości
IGNORED

odtwarzacz strumieniowy (część 2)


poeta81

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem stworzyć nowy wątek dotyczący odtwarzacza strumieniowego. jest to wybór dla mnie. taki odtwarzacz posiada bardzo dużo zalet, dlatego chciałbym się upewnić, co tracę???????? a co zyskuję???????? wybierając "dzieło" Arcama albo Linna.

 

w tej kwestii został mi wybór 50:50

Arcam Solo Neo Music albo Linn Sneaky Music DS

 

Arcam Solo Neo Music - tutaj potrzebny jest (z tego co zapamiętałem) dokupić DAC! rozumiem, że trzeba by łączyć się z komputerem jako źrodłem??

1) pytanie: czy Arcam Neo odtwarza pliki wysokiej jakości 24 bitowe?????????? gdzieś przeczytałem, że jeszcze nie. czy to prawda??? a jeśli tak, to może ktoś wie, kiedy firma Arcam doda (uaktualni) taką możliwość??? i czy jest planowana taka aktualizacja?????

 

ps. myślałem jeszcze o odt. strumieniowym marantza, ale jest on niedostępny jak na razie na polskim rynku i stąd brak opinii na jego temat

 

przypomnę, że słucham muzyki poważnej!

 

pozdrawiam

i przepraszam tych, co uważają, że otwarcie tego samego tematu jest bez sensu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiałbym znaku równości pomiędzy plikami wysokiej jakości a plikami 24 bitami.

 

rochu co masz na myśli ??? wydaje się że wszystko powyżej 44.1 /16 bit to pliki wysokiej jakości, więc 24 bit pliki można zaliczyć do tej grupy. No chyba że Twoim zdaniem tylko pliki 192/24 to pliki wyskoiej jakości :)

 

odnośnie tych dwóch urządzeń, wydaje mi się że Arcam będzie bardziej optymalnym wyborem , po prostu daje więcej możliwości podłączeń i ma większą moc (nie wiemy w jakim pomieszczeniu chcesz tym grać).

Jeżeli chodzi o DAC to Arcam ma już wbudowany DAC i z tego co mi wiadomo pliki 24 bitowe przetwarza.

Pozostaje Ci porównać dzwiękowo te urządzenia, bo jeżeli chodzi o możliwości to tak jak napisałem wyżej Arcam więcej daje .

 

Co do Marantza, to zapowiada się ciekawie. Zadzwoń do Audioklanu, kiedy się pojawi u Nas w sprzedaży, więc może go jeszcze nie skreślaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem o 24 bitowe pliki u Arcama, bo na stronie AV (audio-video) pisze:

 

"Arcam, niestety, nie potrafi czytać materiału HD, tj. o słowach 24-bitowych i próbkowaniu wyższym niż 44,1 kHz. Informacji tej nie znajdziemy w instrukcji, można więc podejrzewać, że coś się w tej materii zmieni, tj. że nowsze oprogramowanie zniesie to ograniczenie."

 

jeśli to się zmieni, lub już zmieniło, to Arcam może być faworytem ;))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o jakość dźwięku, to Arcama nie ma co porównywać do Linna, jest to słabizna. Więc tu trzeba by z góry założyć zewnętrzny DAC. Linn Sneaky jako źródło jest w zupełnie innej klasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Jeśli poruszamy się wśród urządzeń o ambicjach audiofilskich sugeruję dopisać do listy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linn Sneaky jako źródło jest w zupełnie innej klasie.

 

Głównie cenowej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie cenowej :)

Jak to? Cena powinna być bardzo zbliżona!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zapoznac sie z asortymentem Chord Electronics.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o jakość dźwięku, to Arcama nie ma co porównywać do Linna, jest to słabizna. Więc tu trzeba by z góry założyć zewnętrzny DAC. Linn Sneaky jako źródło jest w zupełnie innej klasie.

 

 

czyli dorzucając Arcam rDac wyrównujemy poziom, czy wtedy Arcam przewyższa Linn Sneaky????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcam ma tylko cyfrowe wyjście optyczne, co w zasadzie go dyskwalifikuje. Nawiasem mówiąc rDAC na wejściu optycznym akcepuje max 48kHz.

 

Co się tak uparłeś na tego Arcama. To nie jest sprzęt dla audiofili, a skoro słuchasz muzyki poważnej, to powinno ci zależeć na jakości.

 

Jeśli chcesz inwestować w zewnętrznego DACa, to z koleji jako źródło wystarczy Squeezebox Touch, a jak chcesz wszystko w jednym, to Linn jest świetnym źródłem, więc można do niego kiedyś dokupić wzmacniacz i będzie to na prawdę super grało.

 

Jak chcesz mieć coś super od razu, to kup Linna DS-I, bo nic nie zagra tak dobrze w tej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił na początek:

 

Squeezeboxa Touch + używany wzmacniacz

 

albo

 

Linn Sneaky

 

Oba warianty są rozwojowe: pierwszy o DACa, drugi o wzmacniacz, ale oba też będą od początku nie najgorzej grały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił na początek:

 

Squeezeboxa Touch + używany wzmacniacz

 

albo

 

Linn Sneaky

 

Oba warianty są rozwojowe: pierwszy o DACa, drugi o wzmacniacz, ale oba też będą od początku nie najgorzej grały.

 

właśnie Linn Sneaky jest chyba ciekawszym wyjściem.

a co Arcama, to nie uparłem się, tylko czytałem powyższe komentarze(rady)...

jeszcze czekam na marantz, bo na razie nie wiem ile jest wart

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Linn Sneaky dźwiękowo, to lepsze rozwiązanie. Ma tylko tę wadę, że nie ma wejść liniowych dla dodatkowych źródeł.

 

Trzeba sobie zdawać sprawę, że przesyłanie cyfrowego strumienia wysokiej rozdzielczości do zewnętrznego DACa, to dość karkołomne rozwiązanie. Żeby w pełni wykorzystać tę rozdzielczość trzeba mieć bardzo dobre źródło i kabel, bo inaczej jitter zniweluje jakiekolwiek zyski. Z Linnem tego problemu przesyłu nie ma.

 

Nawet jeżeli kupisz Linna, a w przyszłości dodatkowy wzmacniacz, to ten z Linna będzie na zapas jakby się tamten np. popsuł. Więc taka nadmiarowość ma też swoje zalety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zwiększysz budżet to rzeczywiście można sie pokusić albo o Majika DS-I lub Sneaky + Majik 2100. Ze względów funkcjonalnych lepszym wyborem jest DS-i ze względu na mnogość wejść analogowych i cyforwych , moc też powinna wystarczyć .

Sam Sneaky ma dość słaby wzmacniacz, więc co z tego że może pięknie zagrać , skoro np: będziesz chciał naglośnić większe pomieszcenie niż kilka, kilkanaście metrów kwadratowych.

W jak dużym pomiesczeniu ma to grać ? z jakimi głosnikami ?

 

A tu ciekawa oferta :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zwiększysz budżet to rzeczywiście można sie pokusić albo o Majika DS-I lub Sneaky + Majik 2100. Ze względów funkcjonalnych lepszym wyborem jest DS-i ze względu na mnogość wejść analogowych i cyforwych , moc też powinna wystarczyć .

Sam Sneaky ma dość słaby wzmacniacz, więc co z tego że może pięknie zagrać , skoro np: będziesz chciał naglośnić większe pomieszcenie niż kilka, kilkanaście metrów kwadratowych.

W jak dużym pomiesczeniu ma to grać ? z jakimi głosnikami ?

 

A tu ciekawa oferta :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

co do głośników to myślałem nad Linn Majik 109 choć nie wiem czy będę miał tyle kasy :))))

chyba że wystarczy coś takiego jak Focal Chorus 806V ?????

 

a pokój to 12m2, choć - na ile to ważne - głośniki będą ustawione naprzeciwko w odległości od fotela, ok 2-2,5metra, gdzie głośniki są blisko ściany i fotel również, tak jak gdyby zamknięta część. więc chyba wzmacniacz Sneaky powinien wystarczyć, a kiedyś - jak uzbieram więcej pieniędzy - to kupię sobie, albo proponowany wzmacniacz, albo Lin Majik DS-I.

 

pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Wired 10/100 Ethernet socket

* Wireless reciever with included antenna (802.11b/g, WEP/WPA enabled)

* USB socket for local hard drives / memory sticks

* Plays WAV, MP3, AAC, WMA and FLAC

 

 

arcam solo neo komunikuje się protokołami sieciowymi po ethernecie lub wifi z kompem i strumien zasysa do swojego wbudowanego daca więc nie musisz miec dac dodatkowego lub podłączasz po usb flasha a jak z dyskiem to nie wiem.

 

 

a może coś takiego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

do małego pokoju powinien wystarczyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Wired 10/100 Ethernet socket

* Wireless reciever with included antenna (802.11b/g, WEP/WPA enabled)

* USB socket for local hard drives / memory sticks

* Plays WAV, MP3, AAC, WMA and FLAC

 

 

arcam solo neo komunikuje się protokołami sieciowymi po ethernecie lub wifi z kompem i strumien zasysa do swojego wbudowanego daca więc nie musisz miec dac dodatkowego lub podłączasz po usb flasha a jak z dyskiem to nie wiem.

 

 

a może coś takiego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

do małego pokoju powinien wystarczyć

 

co do UnitiQute Naim, to można poprosić opinię na temat tego urządzenia??? np. w porównaniu do Linn Sneakey ?? bo w cenie bedzie podobnie

potrzebny jest tutaj DAC??

 

Kolumny Linna ? Myślę że można o niebo lepiej.

 

to poproszę o sugestie ;)))))))

tak w cenie najlepiej do 3-max.4tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się, bierz Linna, bo to pewne rozwiązanie. Chyba, że masz możliwość porównać osobiście.

 

UnitiQute, to jest rozwiązanie uniwersalne, ale za to trzeba extra płacić, więc jak go kupisz, to wszystkie elementy będą średnio do d*py.

 

Sneaky jako źródło jest na b.wysokim poziomie i to jest sprzęt rozwojowy. Zresztą jeżeli masz taki mały pokój, to jego wzmacniacz też Ci spokojnie wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UnitiQute, to jest rozwiązanie uniwersalne, ale za to trzeba extra płacić, więc jak go kupisz, to wszystkie elementy będą średnio do d*py.

 

Sam jestem użytkownikiem Linna, ale jak widzę takie bzdury to ręce opadają . Za co trzeba płacić więcej ekstra przy Naim'ie ??? Oświeć Nas . Cenowo w polsce jest podobnie a bezsprzecznym faktem jest iż Niam jest lepiej wyposażony i ma mocniejszy wzmacniacz.

Dzwiękowo to trzeba porównać, który charakter brzmienia bardziej użytkownikowi spasuje . Prawdopodobnie Linn do muzyki poważenj bedzię dużo lepszy, tyle że 20 W na kanał przy 4 omach, to żadna rewelka.

Co do głosników to rzeczywiście w cenie Majika 109 można dużo lepiej , ale to też kwestia preferencji dzwiękowych . Jak lubie elektronikę Linna, tak głosniki mi kompletnie nie odpowiadają mojemu uchu.

 

Przewaga Linna jest taka że w Naszym kraju, że jest fajny dystrybutor , więc za nim wydasz kasę , spróbuj się umówić na jakiś odsłuch i bedziesz więdział czy ten dzwięk Ci dopowiada czy nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem użytkownikiem Linna, ale jak widzę takie bzdury to ręce opadają . Za co trzeba płacić więcej ekstra przy Naim'ie ??? Oświeć Nas . Cenowo w polsce jest podobnie a bezsprzecznym faktem jest iż Niam jest lepiej wyposażony i ma mocniejszy wzmacniacz.

 

No właśnie, sam napisałeś, że Naim ma podobną cenę, a jest lepiej wyposażony. Czy to według ciebie jest za darmo? Naim to taki kombajn do wszystkiego, czyli do niczego.

 

Linn położył nacisk na odtwarzacz strumieniowy i ten jest w Sneaky doskonały, a wzmacniacz to jest tam tylko dodatkiem, ale w zakresie swojej małej mocy sprawuje się nieźle.

 

Oczywiście powinno się posłuchać samemu przed zakupem, ale jakbym się miał zakładać jaki będzie rezultat tych odsłuchów, to stawiam na Sneaky.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podobnej cenie jest jeszcze linn sekrit ds-i, ma mocniejszy wzmacniacz od naima i wejścia dla innych źródeł, wewnętrzny odtwarzacz jest bodajże identyczny jak w sneaky ds.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sam napisałeś, że Naim ma podobną cenę, a jest lepiej wyposażony. Czy to według ciebie jest za darmo? Naim to taki kombajn do wszystkiego, czyli do niczego.

 

Linn położył nacisk na odtwarzacz strumieniowy i ten jest w Sneaky doskonały, a wzmacniacz to jest tam tylko dodatkiem, ale w zakresie swojej małej mocy sprawuje się nieźle.

 

Oczywiście powinno się posłuchać samemu przed zakupem, ale jakbym się miał zakładać jaki będzie rezultat tych odsłuchów, to stawiam na Sneaky.

 

a słuchaleś któregoś z nich ??? że tak zapytam , czy to po prostu fascynacja źródłami Linna, fakt świetnymi , co nie znaczy że każdemu odpowiadają. Żeby nie było sam planuję zakup DS od Linna :), co nie znaczy że jestem ślepo zapatrzony w tą markę i nie chcę widzieć, co się dzieje wkoło . Idąc Twoim tokiem myślenia i wąptliwą argumentację to w swoim przedziale cenowym DS-I to dopiero musi być gówno , wszystko w jednym pudełku, a przecież Majki I + Majik DS, kosztują razem więcej kilkaset funtów, hymm jak oni to zrobili że DS-I jest tańsze i jeszcze ma wyjścia i wejścia cyfrowe :P ,

 

npl , ma rację zapominieliśmy o Sektit DS-I :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGege

 

Nie słuchałem żadnego Linna nigdy ale czytałem dużo opinii i to nie jest fascynacja, ale logiczne rozumowanie. Jakby ktoś z Krakowa miał ochotę, to bym chętnie posłuchał.

 

Ty natomiast uparcie doradzasz koledze typowe kombajny stosunkowo niskiej klasy. Najpierw tego Arcama, a teraz Naima. Słuchałeś ich może? To nie jest droga do dobrego dźwięku, a taki kombajn będzie później do wyrzucenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem słuchania muzyki z twardziela, ale powoli zaczynam tracić cierpliwość do nowych technologi.

 

Aby posłuchac muzki lajfsatjlowo trzeba:

1.Włączyć router (internet)

2.Włączyć dysk sieciowy

3.Włączyć odtwarzacz strumieniowy

4.Właczyc dac (nie dotyczy Linna)

5.Zripować płytę, się nasiedzieć przy odpowiednim programie, naczytać o tym jak to zrobić poprawnie.

Dodatkowo mnóstwo czasu traci się na konfigurowanie, walkę z softem i inne upierdliwe, niepotrzebne czynności

 

Aby posluchać muzyki oldskólowo:

1.Włączyć ON na panaleu odtwarzaca CD.

 

To ja się pytam; gdzie jest ta wygoda!

 

Sam zastanawiam się teraz nad zamianą mojego Denona CHR-F103 (wymieniłem dysk na wiekszy) na jakiś inny serwer all in one z większym dyskiem bo ten w Denonie prawie zapełniłem (nie da się włożyć większego), szukam i powoli zaczyman siwieć/łysieć. Na papierze jest wszystko cacy, się siędzi na kanapie, się podłącza ipoda, się wybiera, relax, itp , ogólnie miód majonez. Na papierze.... bo jak się grzebnie głębiej, poczyta na forach to wszystkie te odtwarzacze (Cambridge Audio 640H, Olive, Arcam MS250 itp ) są o kant d... potłuc i czesto są bardzo szybko wycowywane z produkcji (Cambridge, Arcam). Wieszają się, tracą dane, szumią wentylatorami, "stukają" twardymi dyskami", nie obsługują funkcji które mają na papierze, albo obsługują ale po tym jak się doktoryzujemy z informatyki, nie nie potrafią zrobić archiwizacji danych, albo robią to kilka dni. Uwazam się za dość biegłą osobę w sprawach sprzętowych, progamowych, ale dlaczego mam się tym zajmować żeby coś działało! Dlaczego tyle wybaczamy tym sprzętom, gdyby poczciwe odwarzacze CD miały tyle wad to ciekaw jestem co byśmy wtedy mówili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy SEKRIT DS-I posiada wejście słuchawkowe?? bo przeglądam na stronie LINNA i chyba nie ??

 

Ani Sekrit ani Sneaky, ale można dokupić mały wzmacniacz słuchawkowy, np. Projecta. One nie są drogie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie Apple MacMini do tego iPoda Touch badz Telefon Z Androidem (owszem router musi byc wlaczony) wkladasz plyte iTunes sam ja ripuje w bezstratnym Apple Lossless i gra muzyka. Bez wiatrakow, bez, kabli sieciowych jak u linna. Dodatkowo masz fajne centrum multimedialne.

Zaraz odezwa sie malkontenci, ze Apple nie obsluguje gestych formatow. Tylko po co to komu - pow 16 BIT to dla nietoperzy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1391-093284600 1285249955_thumb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> essewissa,

router i dysk chodzi nonstop. w linnie nic nie chrobocze, bo dysk przecież jest zewnętrzny. jak wyjdzie nowy format, aktualizujesz odtwarzacz. nic się nie wiesza, śmiga aż miło... a brzmienie cieszy ucho :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.