Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana Amplitunera


aldi18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę, chciałbym wymienić swój stary amplituner yamaha rx-v350 na jakiś amplituner z wyjściem pre out ponieważ chciałbym połaczyć mój system stereo z kinem domowym jako, napęd do frontu służyć mi będzie yamaha ax-890 reszta byłaby zasilana z amplitunera. Ale jako że 350 nie posiada takowego wyjścia muszę wymienić ją na coś z wyższej półki cenowej oczywiście używanego jednak nie chciałbym nie wiadomo jakich rarytasów wydaje mi się ze w zależności za ile opchne staruszka tyle będę mógł dołożyć. Myślę że w okolicach 400-500zł max do ceny sprzedaży klocka. Chcę dodać że nie słyszałem nigdy innych firm typu Denon Onkyo Herman itp. Zawsze była yamaha i w sumie powiem że jej dzwięk w kinie mi odpowiada;) Proszę o pomoc w podjęciu decyzji za jakimi modelami mógłbym się rozglądać. Dziękuje i pozdrawiam Adrian

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę, chciałbym wymienić swój stary amplituner yamaha rx-v350 na jakiś amplituner z wyjściem pre out ponieważ chciałbym połaczyć mój system stereo z kinem domowym jako, napęd do frontu służyć mi będzie yamaha ax-890 reszta byłaby zasilana z amplitunera. Ale jako że 350 nie posiada takowego wyjścia muszę wymienić ją na coś z wyższej półki cenowej oczywiście używanego jednak nie chciałbym nie wiadomo jakich rarytasów wydaje mi się ze w zależności za ile opchne staruszka tyle będę mógł dołożyć. Myślę że w okolicach 400-500zł max do ceny sprzedaży klocka. Chcę dodać że nie słyszałem nigdy innych firm typu Denon Onkyo Herman itp. Zawsze była yamaha i w sumie powiem że jej dzwięk w kinie mi odpowiada;) Proszę o pomoc w podjęciu decyzji za jakimi modelami mógłbym się rozglądać. Dziękuje i pozdrawiam Adrian

Myśle o yamaha rx-v640 JAK myślicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle o yamaha rx-v640 JAK myślicie?

Zdecydowanie tak.Za 350 może weżmiesz 300 pln tak wiec bedziesz miał około 800 pln.Możesz poszuka.c jeszcze 650,740 i 800 powinieneś coś znalezc.Wzmacniacz masz fajny i możesz go zostawić ,ma on main in a to bardzo ważne.Jak będziesz sterował głosnoscia unikniesz dodatkowych regulacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak.Za 350 może weżmiesz 300 pln tak wiec bedziesz miał około 800 pln.Możesz poszuka.c jeszcze 650,740 i 800 powinieneś coś znalezc.Wzmacniacz masz fajny i możesz go zostawić ,ma on main in a to bardzo ważne.Jak będziesz sterował głosnoscia unikniesz dodatkowych regulacji.

Tak samo ja Darek polecam RX-V 630,640,800 itp. albo coś takiego (w cenie do 800 nic lepszego nie znajdziesz)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja Darek polecam RX-V 630,640,800 itp. albo coś takiego (w cenie do 800 nic lepszego nie znajdziesz)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak jest te Pioneery też dają rade to teoretycznie nawet droższe i wyższe modele od tych Yamah.Aż dziwo bierze ze taki sprzęt który kosztował ponad 6000 tyś teraz można kupić za 10 proc wartości.Nowe amplitunery to zabaweczki co z tego że mają dekodery HD i Usb,hdmi ,lan jak grają jak Jamniki stereo.Potem wiele pytań jakie kolumny,i wofer kable i bóg wie co jeszcze.Tak naprawde to nie wiele im to pomaga ,bo dzwięk jest naprawdę zły.Ja skłaniam się do Yamah ze względu na wzmacniacz,może jeszcze trafisz a2,lub a1 za bezcen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówicie że yamaha może być to skłaniam sie ku niej, mam tylko takie pytanie czy lepiej czekac na 800 czy mozna kupic 640 i nie będzie różnicy. Doczytałem się tylko że 800 ma swój oddzielny kanał 6 a nie wirtualny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówicie że yamaha może być to skłaniam sie ku niej, mam tylko takie pytanie czy lepiej czekac na 800 czy mozna kupic 640 i nie będzie różnicy. Doczytałem się tylko że 800 ma swój oddzielny kanał 6 a nie wirtualny

Miedzy nimi nie ma wielkich róznic,mi osobiscie 640 bardziej się podoba.Dodam że dwa lata temu ja jeszcze miałem i wspominam dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Tym czy ta wada jest duza i czy można to zrobić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z drugiej strony te Amplitunery Pionera też ciekawie wyglądają i już nie wiem co mam zrobić;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Tym czy ta wada jest duza i czy można to zrobić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z drugiej strony te Amplitunery Pionera też ciekawie wyglądają i już nie wiem co mam zrobić;(

Ja bym tego nie brał za 1100 masz sprawne i lepsze a1,niech gościu szuka naiwnych.Warta 700 pln nie więcej,bez wyświetlacza to lipa,chyba że będziesz miał wyświetlacz z telewizora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Tym czy ta wada jest duza i czy można to zrobić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z drugiej strony te Amplitunery Pionera też ciekawie wyglądają i już nie wiem co mam zrobić;(

Zdecydowanie sobie odpuść. Jeśli coś jest nie do końca sprawne to jest mało warte a tu taka cena :-O Poczekaj troszę i za 1000zł trafisz Rx-V 1200 albo i 1500 :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sobie odpuść. Jeśli coś jest nie do końca sprawne to jest mało warte a tu taka cena :-O Poczekaj troszę i za 1000zł trafisz Rx-V 1200 albo i 1500 :-)

Kolega ma racje a jak chcesz 640 to cena 800 pln jest trochę wygórowana.Ja pamiętam sprzedałem swoją prawie dwa lata temu za 700 a wtedy ceny były trochę wyższe.Tak więc 640 warta około 600=700 pln,Rx-v800 max 800 pln,modele 1200,1300,1400,1500 mozna upolować za 1000-1200 pln.A2 około 800 pln a a1-1000-1300 i najlepsza z nich ax1 -1300-1600.To są średnie ceny z ostatnich mieśięcy na rynku i tyle powinieneś za nie zapłacić jak taniej to super.Drożej to tylko twój wybór bo może ci się jakaś bardzo spodoba i będzie w świetnym stanie to warto troszeczkę dopłacić .Mam nadzieje że ta informacja ci się przyda.Ja miałem bardzo dużo amplitunerów Yamahy i zaczynałem od 357,459,640,800,1200,1300,1500,1700,2500,4800.Potem zastanawiałem sie nad 3900 ale cena około 5000 tyś mnie trochę zniechęciła i przesiadłem się na Marantza SR-6003 który był podobnie wyposażony ale kosztował znacznie mniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przdmócy w kwestii cen mają rację, ja 6 miesięcy temu kupiłem RX-V1000 za 800 PLN.

Tak więc 800 -tka warta nie wicej jak 650-700 PLN z pilotem.

Poluj na te Yamahay co przedmówca wymienił. Bardzo solidne maszyny.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przdmócy w kwestii cen mają rację, ja 6 miesięcy temu kupiłem RX-V1000 za 800 PLN.

Tak więc 800 -tka warta nie wicej jak 650-700 PLN z pilotem.

Poluj na te Yamahay co przedmówca wymienił. Bardzo solidne maszyny.

Pozdrawiam.

Znalazłem tu HIFI wszystko o audio w rubryce ogłoszenia jest jeszcze prawie nowy Marantz SR-4003 z dekoderami HD cena barszczowa ma pre-out.

 

Znalazłem tu HIFI wszystko o audio w rubryce ogłoszenia jest jeszcze prawie nowy Marantz SR-4003 z dekoderami HD cena barszczowa ma pre-out.

Jest tez Yamaha RX-V 640 za 630 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na allegro jest też yamaha rx-v800 i rozpoczyna sie aukcja stoi narazie 490zł. A co bardziej polecasz Marantza czy yamahe i czy może warto czekać i dołożyc do modeli 1xxx?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na allegro jest też yamaha rx-v800 i rozpoczyna sie aukcja stoi narazie 490zł. A co bardziej polecasz Marantza czy yamahe i czy może warto czekać i dołożyc do modeli 1xxx?

Nie wiem czego oczekujesz jak chcesz nowe dekodery to ten Marantz SR-4003 za 1000 pln z tej giełdy hifi wszystko o audio jest najlepszy fajny wygląd pre-out,jak ci na tym nie zalezy to Yamaha 640,800,1300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz że yamaszki mają lepszy dzwięk ale Marantz jest bardziej zaawansowany technologicznie? bo nowszy tak? a co sądzisz o modelu rx-v1500

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !Mam na zbyciu yamaha 596 wyprodukowana we Francji zero problemow przez caly okres uzydkowania i jak na ampli 5* 80w przy moich 4* 150Wkolumnach[bez suba] 16m2 czuc cisnienie basu nie zmyslam 48 % mocy na potencjometrze.pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz że yamaszki mają lepszy dzwięk ale Marantz jest bardziej zaawansowany technologicznie? bo nowszy tak? a co sądzisz o modelu rx-v1500

Nie ten Marantz akurat jest po prostu dużo tańszy od Yamah,model podobny 663,765,kosztują dużo więcej.Rx-v 1500 to bardzo dobry amplituner.Yamaha jest trochę lepsza w kinie Marantz w stereo.Dla mnie dwie najlepsze Firmy,są jeszcze Onkyo,Denony,i wiele innych ale te dwie najbardziej uniwersalne.Ktoś powie że Marantz i Denon to jedno i to samo,ale Denon nie jest tak konkurencyjny cenowo,oraz jego wygląd jest taki pospolity.popatrz na nowe Marantze jak wyglądają najładniejsze klocki ze wszystkich,a SR-7005 to juz mistrzostwo swiata.Bedzie napewno mój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz kwestia tego czy ten marantz zagra lepiej w stereo niz moja yamaha ax-890 bo własnie ja chce dac na front z pre outa jak pewnie sie doczytałeś więc chyba lepiej zainwestować w lepszy klocek do kina jeśli ta yamaha lepiej by dała rade na przodzie w sumie to typowy wzmacniacz stereo;)kusisz tym marantzem bo naprawde ładnie wyglada i tu masz w stu procentach racje bo tylko to mogę stwierdzić;)po obrazkach;p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz kwestia tego czy ten marantz zagra lepiej w stereo niz moja yamaha ax-890 bo własnie ja chce dac na front z pre outa jak pewnie sie doczytałeś więc chyba lepiej zainwestować w lepszy klocek do kina jeśli ta yamaha lepiej by dała rade na przodzie w sumie to typowy wzmacniacz stereo;)kusisz tym marantzem bo naprawde ładnie wyglada i tu masz w stu procentach racje bo tylko to mogę stwierdzić;)po obrazkach;p

Nie zagra lepiej od twojego wzmacniacza,bo to bardzo dobry wzmacniacz i ma niewielu konkurentów na rynku wzmacniaczy,zostaw go nawet nie mysl o sprzedaży,bo zaden amplituner nie zagra tak jak on.Nawet te najwyższe modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znacie kogoś kto ma na sprzedaż w jakiejś dobrej cenie wyższy model?

 

Interesowala by Ciebie Yamaha RX-V2400?

Jezeli tak to szczegoly na priva.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwole sobie dołączyć do tego tematu, ponieważ również chcę wymienić stary amplituner na taki z wejściami hdmi i nowymi dekoderami. Interesuje mnie proste urządzenie bez wodotrysków typu druga strefa, z ograniczoną liczbą wejść z tyłu i przodu urządzenia z których i tak nie będę korzystał, liczą się również gabaryty ( nie za głęboki i wysoki ). Maksymalnie podłącze do niego dwa urządzenia przez hdmi, nie bedę słuchał na nim muzyki w stereo. Filmy i tylko filmy na bluray i dvd, okazjonalnie jakiś koncert. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Yamaha RXV 567 ? Sprawdzałem już Denona 1911, który ujął mnie właśnie tą prostotą, ale dźwiek w kinie trochę za neutralny i suchy. Najchętniej spróbowałbym znowu z NAD-em, ale na dzień dzisiejszy ta firma nie ma propozycji, która by mnie zainteresowała i spełniała w/w warunki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w temacie który mam nadzieje zyska rzeszę ludzi ja niestety nie pomogę ale napewno znajdą się osoby które pomogą Ci tak jak mi;) Może zainteresuje Cie ten Marantz który polecił mi kolega wyżej jest prawie nowy i kosztuje 1k zł znajdziesz go na giełdzie HiFi-temat wyżej.;) podobno fajna budżetówka o super wyglądzie zajrzyj tam pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w temacie który mam nadzieje zyska rzeszę ludzi ja niestety nie pomogę ale napewno znajdą się osoby które pomogą Ci tak jak mi;) Może zainteresuje Cie ten Marantz który polecił mi kolega wyżej jest prawie nowy i kosztuje 1k zł znajdziesz go na giełdzie HiFi-temat wyżej.;) podobno fajna budżetówka o super wyglądzie zajrzyj tam pozdrawiam

Wiec tak Marantz jest fajny bo ma HDMI wszystkie dekodery,oraz pre-out i cena jest bardzo atrakcyjna.Jeżeli koledze nie zależy na lepszym dżwięku i rozbudowie w przyszłości to może być i ta Yamaha,może tez Onkyo 607 tylko będą one droższe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.