Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner głośniki do 1,5k zł


piter83pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przepraszam, jeżeli ten temat pojawi się drugi raz, ale pierwszy post nie wyświetlił się.

 

Mam budżet 1,5k zł - jest on dość elastyczny, ale nie chciałbym mimo wszystko znacznie przekroczyć tej kwoty.

Za ww. kwotę chciałbym nabyć amplituner stereo (względnie wzmacniacz + tuner - tu chyba może nie wystarczyć pieniędzy) z głośnikami podłogowymi.

Pokój w którym sprzęt będzie grał to ok. 18m kw.

Miło by było gdyby był pilot, ale jak nie będzie to nie będzie dramatu.

Muzyka jaka będzie słuchana to głównie elektronika , indie, ale także funk i r'n'b.

Sprzęt będzie podłączony również do decków dj'skich numark

Chciałbym jakiś nie najgorszy tuner, będzie podłączony do telewizji kablowej.

Największym problemem jest jednak kwestia podłączenia sprzętu do telewizora. Chcę kupić tv z dostępem do internetu, więc filmy z ipla czy stacje z tuba.fm będę chciał słuchać przez stereo, a nie telewizor. Problem jest jednak następujący: z telewizora który chcę kupić nie ma wyjścia AV tylko optyczne, więc wypadało by chyba żeby wzmacniacz również miał wejście optyczne. Przeglądałem allegro i chyba niewiele jest takich konstrukcji w tej kategorii cenowej. Mam jednak nadzieje że się mylę. Czy można to ewentualnie jakoś obejść?

Czy do każdego sprzętu można podłączyć stację dokującą do ipoda?

 

Wiem, że pytania są trochę infantylne - szczególnie jeżeli chodzi o połączenie tv.

Pozdrawiam Serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.