Skocz do zawartości
IGNORED

ROTEL RA-01 vs ROTEL RA-04


reggae13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładałe już wątek w sprawie kolumn i zdecydowałem sie na Monitor Audio BR5

Teraz zastanawiam sie nad zakupem wzmacniacza Pojedynek trwa pomiędzy tymi w temacie chodzi o to czy warto dokładać ok. 500 zł do RA 04 czy różnica nie jest aż tak duża żę warto dokładać .

Bardzo prosze o odpowiedz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dźwiękowo i konstrukcyjnie jest to TEN SAM wzmacniacz. Jedyna różnica polega na dodaniu w 04 wejścia na mp3 (lub innego i-poda, nie jestem pewien).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakładałe już wątek w sprawie kolumn i zdecydowałem sie na Monitor Audio BR5

Teraz zastanawiam sie nad zakupem wzmacniacza Pojedynek trwa pomiędzy tymi w temacie chodzi o to czy warto dokładać ok. 500 zł do RA 04 czy różnica nie jest aż tak duża żę warto dokładać .

Bardzo prosze o odpowiedz .

Uważam,że warto dołożyć kilka stówek,różnice na pewno usłyszysz.Chyba lepszym wyborem do twoich kolumn byłby CAMBRIGDE AUDIO AZUR 640 v2.Jeśli masz możliwość posłuchać tego wzmac. to polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Uważam,że warto dołożyć kilka stówek,różnice na pewno usłyszysz.Chyba lepszym wyborem do twoich kolumn byłby CAMBRIGDE AUDIO AZUR 640 v2.Jeśli masz możliwość posłuchać tego wzmac. to polecam.

 

Przeczytaj mój wpis powyżej. Rotel 01 i 04 to ta sama konstrukcja. Jak niby ma się różnić dźwiękiem ? No chyba że przyjmiemy że dodane gniazdo i-poda ma jakiś wpływ na dźwięk, ale jeśli już to ... negatywny.

CA to inny dźwięk, być może do tych kolumn lepszy (słuchałem go i wybrałem Rotela do swojego systemu). Jednak autor wątku zadał inne pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

No to dzięki za odzew chyba wezme tego rotela 01 a odtważacz jaki dobry będzie Rotel RCD-02. Może byc ? czy wystarczy coś tańszego .

 

Odtwarzacz polecam :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.