Skocz do zawartości
IGNORED

Listwa sieciowa Gigawatt PF-2 z kablem LC-2 mkII


Fr@ntz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryte

TP 60 E poszła ostatnio na Allegro za 800 zł, są to dobrze wydane, choć wcale niemałe pieniądze, tak jak i 600 zł na Sonusolivę z filtrem.

TP 609 jest znakomita, ale obecnie bardzo droga, wszystkie te zabawki są za drogie i tyle, nie wiem dlaczego audiofile wstydzą się to powiedzieć wprost, wręcz uciekają przed tym zasłaniając się wpływem na brzmienie....w przypadku kabli, zasilania on nigdy nie jest adekwatny do tej kupy szmalu jaką się wydaje, niby z klockami czasem jest podobnie, jednak to jest trochę inna inszość.....

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Wg. mnie dziś najbardziej się opłaca kupić używkę PAL Powerbox 2.1/3.0 ,

za ok.2000/2500-3000zł + kable sieciowe DIY : tom.m za 400zł/szt nowe .

Taki sprzęt sie praktycznie nie psuje więc można brać używkę PALa .

Trzeba przyznać że Gigawatt ma dziś dużo za wysokie ceny .

Odnośnik do komentarza
Gość Arek__45

(Konto usunięte)
Ukryte

http://allegro.pl/furutech-e-tp60-listwa-zasilajaca-kondycjoner-i1291887701.html - jeśli ktoś zaakceptuje amerykańskie gniazda cena może być kusząca.

 

 

 

 

..ale to sa listwy z USA czyli na ....110 Volt..

 

http://cgi.ebay.co.uk/FURUTECH-e-TP60-Power-Distributor-100-New-Box-/230413929542?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35a5bd8c46

Edytowane przez Fr@ntz
zamknięcie tagów
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ukryte

http://www.highfidelity.pl/@main-602&lang= -to jest dopiero listewka kurna :D

Mąż: "Kochanie kupiłem sobie listewkę z kabelkiem za 20.000 zł - ładna ?"

Żona: "wy***rdalaj z domu idioto !"

:)))))

 

Tak a propos - kiedy kupiłem sobie Gigawatta PC3-EVO moja żona mnie nie ochrzaniła, tylko powiedziała "rzeczywiście jest lepiej". U mnie poprawiło się w dźwięku wszystko, nawet ku -mojemu zdumieniu- bas.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość rochu

(Konto usunięte)
Ukryte

Mam właśnie PF-2 w domu i muszę przyznać, że jest warta każdej wydanej na nią złotówki.

Frajda z dźwięku jest dużo większa aniżeli z wcześniej używanymi przeze mnie listwami Furutecha (TP-80 i TP-609).

 

Aha, wbrew temu co napisano wyżej, listwa nic a nic nie przymula.

Dla mnie to ewenement bo wszystkie wcześniej używane przeze mnie poprawiacze prądu miały większy lub mniejszy wpływ na pewne spowolnienie dźwięku.

A tu - niespodzianka ; )

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte
Ukryte

Akurat rochu uwielbia mulenie, więc mu Furutechy za mało pewnie spowalniały, zapragnął czegoś więcej :D PF2 to największy muł jaki miałem, spowalniacz, uosobienie misiowatości, ale widocznie to zależy od systemu i preferencji :)

TP 80 na gniazdach filtrowanych też jest beznadziejna....ale żeby TP609 muliła to być very interesting ! :)))

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte
Ukryte

zyziu, nic nie poradzę na to, że sam masz zmulony system.

Wymień tego Primare to może ci przejdzie ; )

Faktycznie Primare to muł nie z tej ziemi :))) Miłośnikiem bagiennego mułu jesteś ty, a więc gigawatt daje go tyle, że wydaje ci się, że jest jeszcze lepiej ? :)))) No cóż, o gustach się nie dyskutuje ;)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Gość rochu

(Konto usunięte)
Ukryte

Zyziu,

Od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego na wszelkie sposoby i na siłę, tak bardzo się starasz we wszystkich możliwych wątkach aby mądrzejszy, lepiej poinformowany, piękniejszy, bardziej mięski i bardziej elokwentny od innych?

Nie wiem co ci to daje, ale najprawdopodobniej usiłujesz wyrównać sobie jakiś brak życiowy.

 

 

A Gigawat jest fajny.

Dzisiaj dokupiłem sobie gniazdko sieciowe tego samego producenta.

Przyjemny gadżet.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam
Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam

Zyziu,

Od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego na wszelkie sposoby i na siłę, tak bardzo się starasz we wszystkich możliwych wątkach aby mądrzejszy, lepiej poinformowany, piękniejszy, bardziej mięski i bardziej elokwentny od innych?

Nie wiem co ci to daje, ale najprawdopodobniej usiłujesz wyrównać sobie jakiś brak życiowy.

No proszę, a ja cały czas ciebie o to posądzam, ty chyba jednak powyżej to o sobie piszesz, nieprawdaż ? ;) a może sam siebie oszukujesz przerzucając powyższe na innych ? :) Giga to nic specjalnego moim zdaniem :) Sonusoliva z Schaffnerem za ułamek Giga-ceny objeżdża tą listewkę :)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Gość rochu

(Konto usunięte)
Opublikowano (edytowane) · Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam
Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam

zyziu,

Tak na marginesie.

Czy mogę rozumieć, iż opinię o Gigawacie powziąłeś na podstawie hmmm... (no nie wiem czego - zdjęcia w Internecie, wewnętrznego głosu?).

Twoje wypowiedzi na temat jakości i genialności DAC Saphire oraz CD Audiolaba, nie były przecież poparte osobistym odsłuchem, co z resztą sam przyznałeś.

Wydaje się więc, iż doszedłeś do mistrzostwa w ocenie sprzętu na odległość.

Podziwu godna umiejętność.

Edytowane przez rochu
Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam
Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam

zyziu,

Tak na marginesie.

Czy mogę rozumieć, iż opinię o Gigawacie powziąłeś na podstawie hmmm... (no nie wiem czego - zdjęcia w Internecie, wewnętrznego głosu?).

Twoje wypowiedzi na temat jakości i genialności DAC Saphire oraz CD Audiolaba, nie były przecież poparte osobistym odsłuchem, co z resztą sam przyznałeś.

Wydaje się więc, iż doszedłeś do mistrzostwa w ocenie sprzętu na odległość.

Podziwu godna umiejętność.

Gigawatta miałem u siebie 2 tygodnie, ale widocznie się nie wygrzał jeszcze :))) Styleaudio posiadam - konwerter usb-spdif, Oppo posiadam, Paradigma posiadam, jak i Primare, no i Furutecha - piszę o tym co znam bardzo dobrze, co ja wybrałem, bo mi odpowiadało, o innych rzeczach piszę, że może być dobre na podstawie np. odsłuchów w salonach, właśnie zdjęć w sieci, opisów itd., powtórzę: "może", bo to spora różnica w stosunku do "jest" - mam nadzieję, ze zrozumiałeś rochu, choć nie zawsze wychodzi ci czytanie ze zrozumieniem, więc próbujesz nadrobić zgryźliwością :)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Gość rochu

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam
Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam

A ja pytałem o Audiolaba 8200 ta zachwalanego przez ciebie.

Pytałem o Styleaudio Spahire, który wg ciebie jest objawieniem.

Ciekaw jestem co odpowiesz ludziom, których wpakowałeś w maliny wygłaszając swoje opinie i teoryjki?

 

Nie przypuszczam, abyś miał kiedykolwiek w domu Furutecha, Gigawata, czy tez wiele innych urządzeń o których z taką emfazą pisujesz.

Być może jesteś typem audiofila wiecznie peregrynującego po salonach audio czy pokojach AudioShow, czytującego z wypiekami gazetki i gwiazdki w niemieckich magazynach. I ciągle wzdychającego do sławy Pierwszego Audiofila RP.

Wiele na to wskazuje.

Osłuchanie masz jednak żadne, to po prostu widać.

Normalny człowiek płoniłby się ze wstydu i zamilkł.

Ale nie zyzio...

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam
Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam

A ja pytałem o Audiolaba 8200 ta zachwalanego przez ciebie.

Pytałem o Styleaudio Spahire, który wg ciebie jest objawieniem.

Ciekaw jestem co odpowiesz ludziom, których wpakowałeś w maliny wygłaszając swoje opinie i teoryjki?

 

Nie przypuszczam, abyś miał kiedykolwiek w domu Furutecha, Gigawata, czy tez wiele innych urządzeń o których z taką emfazą pisujesz.

Być może jesteś typem audiofila wiecznie peregrynującego po salonach audio czy pokojach AudioShow, czytującego z wypiekami gazetki i gwiazdki w niemieckich magazynach. I ciągle wzdychającego do sławy Pierwszego Audiofila RP.

Wiele na to wskazuje.

Osłuchanie masz jednak żadne, to po prostu widać.

Normalny człowiek płoniłby się ze wstydu i zamilkł.

Ale nie zyzio...

Bawisz mnie rochu, więc trudno milknąć, tym bardziej ze nadal bredzisz błądząc...no cóż... myślałem, ześ bardziej pojętny, alem się mylił ;) Siebie uważasz za osłuchanego, reszta wg. ciebie to przedszkole audiofilskie i tak właśnie leczysz swoje słabości by nie powiedzieć dosadniej, ale ci tego oszczędzę :) Zapatrzyłeś się w czubek własnego nosa i miotasz się to tu to tam zgryźliwym będąc, no ale cóż ja cię nie zmienię, pozwól mi jednak mieć własne zdanie i daj już spokój tym insynuacjom - Furutecha mam obok siebie, Gigawatta faktycznie nie ma obok w tej chwili - tyle prawdy w tym twoim steku zgryźliwości :)

Miłego wieczoru !

P.S. Na Audio-Show nie bywam, więc po raz kolejny nie trafiłeś, a co do I Audiofila to darzę go sympatią, nie mniejszą niż ciebie :) O ludzi się nie martw - codziennie mi dziękują na PW, więc mogę im jedynie odpowiedzieć - przyjemnego słuchania :)

 

Przepraszam, małe sprostowanie - jakie tam przedszkole - gównażeria audiofilska :)))

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam
Ukryte przez Fr@ntz, 24 Stycznia 2011 - spam

zyziu,

Jest takie piękne, stare słowo - chucpa.

Gratuluję.

Widzę, że sam sobie gratulacje składać zamierzasz - no cóż - skoro tupet za cnotę uważasz to niech ci i on splendoru dodaje - tak nieco po staropolsku prawię, jak lubisz :-)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Ukryte

Jeżeli to EVO znaczy tyle co SE to właśnie taki posiadam :-)

 

Z ciekawości zamieniłem firmowy kabel Gigawatt LC-2 mkII na kabel SoundArt Moc IV - u mnie efekt był bardzo dobry i zostanę przy tym zestawieniu (mimo tego, że kabelek SoundArt jest prawie 3 razy tańszy od kabelka Gigawatta). NB było to moje największe zaskoczenie od czasu, kiedy się interesuję sprzętem grającym - nigdy bym się nie spodziewał podobnych skutków po zmianie kabla zasilającego. Nie twierdzę bynajmniej, że kabelek Gigawatt jest do chrzanu, ale u mnie lepiej sprawdził się SoundArt

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano (edytowane) · Ukryte
Ukryte

Z ciekawości zamieniłem firmowy kabel Gigawatt LC-2 mkII na kabel SoundArt Moc IV - u mnie efekt był bardzo dobry i zostanę przy tym zestawieniu (mimo tego, że kabelek SoundArt jest prawie 3 razy tańszy od kabelka Gigawatta). NB było to moje największe zaskoczenie od czasu, kiedy się interesuję sprzętem grającym - nigdy bym się nie spodziewał podobnych skutków po zmianie kabla zasilającego. Nie twierdzę bynajmniej, że kabelek Gigawatt jest do chrzanu, ale u mnie lepiej sprawdził się SoundArt

 

Chyba żartujesz?! Kabel Soundartu nie nadaje się do niczego, ale może lubisz przymulony i tępy dźwięk? Lubisz dźwięk grający plamami zamiast punktowo i kompletnie niekontrolowany bas?

 

Sorry ale podejrzewam, że w ogóle nie miałemś kabla LC-2 MK2, bo to przeciwieństo cech wymienionych powyżej, którymi charakteryzuje się kabel soundartu.

 

a jakie to gniazda ma gigawatt ?

takie ono jego jak i ten kabel z metra :)

 

Cir, niestety tkwisz w błędzie. Przestudiuj sobie wątek poniżej i mój wpis, a będziesz miał komplet informacji ;-)

 

http://www.audiostereo.pl/audiomica-laboratory_84959.html

 

P.S: zapewniam cię, że Supra również ma swoje kable robione wg. dokładnej swojej specyfikacji.

Edytowane przez paradox
Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane) · Ukryte
Ukryte

=> paradox

Idź wzmacniać gdzieś indziej, bo bzdury wypisujesz o kablach Soundartu....przymulony, tępy dźwięk mają właśnie kabla Gigawatta...

 

Nie widziałeś na oczy nawet tego kabla, więc nie pisz głupot i nie wprowadzaj w bląd. Na Pianocrafcie zbyt wiele nie usłuszysz :-) Idź trolować gdzie indziej.

 

A najpierw uzbieraj dorobek paru sensownych wpisów.

Edytowane przez paradox
Odnośnik do komentarza
Ukryte

Nie widziałeś na oczy nawet tego kabla, więc nie pisz głupot i nie wprowadzaj w bląd. Na Pianocrafcie zbyt wiele nie usłuszysz :-) Idź trolować gdzie indziej.

 

A najpierw uzbieraj dorobek paru sensownych wpisów.

Za to ty zawsze odzywasz się na słowo Gigawatt - bez komentarza....jest taka zakładka sponsorowane....wykup sobie i piej na temat Gigawatta do woli, a tu nie wprowadzaj zamieszania....

Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.