Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  134 członków

Oppo Klub
IGNORED

OPPO CLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako dumny posiadacz OPPO BDP-83 - nie żadnego tam naciąganego SE, ani tym bardziej NU, tylko prawdziwego syna pierworodnego - zakładam niniejszym tenże jakże szlachetny KLUB !!!

 

PS. Ciekawe, czy przebije ilością członków założony przeze mnie inny klub ... ?

post-1198-082994200 1285700711_thumb.jpg

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako źródła muzyki puszczam dźwięk poprzez coaxial (specyficzny wzmacniacz mam).

 

jako źródła filmów używam po całości, czyli korzystam z wbudowanych dekoderów i wyjścia 7.1, a na prawdę to 5.1, bo taki mam amplituner KD.

 

na razie jestem zadowolony ... bardzo ... z obrazu HD (trudno nie być) i ze skalowania.

 

jedno co mnie wkurza to pikseloza przy niektórych plikach mkv odtwarzanych po sieci.

czekam na kolejne firmawre, może coś się poprawi.

 

ale nie dla mkv go kupowałem, więc nie cierpię bardzo, tylko troszeczkę.

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaraz sie okaże że wszyscy gadają o oppo a prawie nikt go nie widział a tym bardziej posiada...

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbą, aby do klubu przystępowali użytkownicy produktów marki OPPO.

Wszelkie dyskusje na temat konkretnych urządzeń proszę prowadźmy w wątkach poświęconych urządzeniom.

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu mało kto tu zagląda ;)

Po za tym tak się wczoraj zastanawiałem umieszczając swój poprzedni wpis, po co jest ta zakładka "Kluby"?

 

Wymiana informacji na temat urządzeń w klubach trochę jest bez sensu, bo lepiej je umieszczać w wątkach poświęconych klamotom.

Jeśli trochę treści będzie tu, trochę tam zrobi się niewygodnie bardzo i będzie niepotrzebny zamęt.

 

Umieszczanie z kolei samych info "A ku ku ... tyż mam OPPO" też jest bzdurna ... może ktoś mnie oświecić?

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

He, he ... załapałem się na jeden z ostatnich !!!

 

 

niedawno mialem przyjemnosc bawić się takim niepozornym dvd oppo. jak by jeszcze dynamika i bas były lepsze to bym się poważnie zastanawial czy nie zamienić na niego swojego meridiana. zostało by na niezłe okablowanie albo znaczne powiększenie kolekcji płyt. przy takim produkcie na rynku nady kambodże i marantze stracą rację bytu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację posiadaczy OPPO w czym ta marka jest niezwykła w stosunku do innych odtwarzaczy BR?

jak radzi sobie z płytami DVD? jak dźwiek audio?

Po co po raz setny - w sieci znajdziesz wszystko :) Najszybszy odtwarzacz, najlepszy obraz i dźwięk, można porównywać Oppo ze wszystkim bez względu na cenę, zawsze się obroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Po co po raz setny - w sieci znajdziesz wszystko :) Najszybszy odtwarzacz, najlepszy obraz i dźwięk, można porównywać Oppo ze wszystkim bez względu na cenę, zawsze się obroni.<br />
<br /><br /><br />

 

hm, kiedyś takie rewelacyjne opinie w sieci były rownież na temat odtwarzacza dvd samsunga 950. I co się potem okazało? Niewypał i magia opinii z sieci :)

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma żadnej magii - klony Oppo za tysiące baksów są tego najlepszym dowodem....ja przeżyłem szok po kontakcie z NuForcem.....i trwa on nieprzerwanie od dwóch miesięcy...a więc nie jest to żadne pierwsze wrażenie. Absolutnie rewelacyjny player w każdym aspekcie i nie kosztuje 40 tys. zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co po raz setny - w sieci znajdziesz wszystko :) Najszybszy odtwarzacz, najlepszy obraz i dźwięk, można porównywać Oppo ze wszystkim bez względu na cenę, zawsze się obroni.

Obroni sie a i owszem w swojej kategorii cenowej,no moze nieco ponadprzecietnym stosunkiem jakosci do ceny tez,wiec i nieco drozsza konkurencje podgryza.Ale zeby dorownywal wszystkiemu co jest na rynku dostepne...nie popadajmy w skrajnosci.Do czolowki to jednak troche mu brakuje.Nikt na ogol nie uwaza np. Passata,zwlaszcza wypasionego za slabe auto,wrecz przeciwnie,no ale do wypasionego A8 to jednak sie go nie porownuje.

Edytowane przez plustek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie brakuje, to wyjątkowe urządzenie, zresztą sobie porównaj do swojego Denona - szlag cię trafi :D Analogię do samochodów można sobie darować :) Ja porównywałem do flagowego Marantza: http://www.thehomecinemacentre.co.uk/index.php/home_cinema/blu_ray_dvd_player/marantz_ud9004/ u siebie w domu - o wynikach nie wspomnę, bo wstyd bierze na co ludziska wydają tysiące euronów- metką, kilogramami, dużą obudową się podniecają, a niepozorne Oppo daje w kość kupie żelastwa ;)))

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie brakuje, to wyjątkowe urządzenie, zresztą sobie porównaj do swojego Denona - szlag cię trafi :D Analogię do samochodów można sobie darować :) Ja porównywałem do flagowego Marantza: http://www.thehomecinemacentre.co.uk/index.php/home_cinema/blu_ray_dvd_player/marantz_ud9004/ u siebie w domu - o wynikach nie wspomnę, bo wstyd bierze na co ludziska wydają tysiące euronów- metką, kilogramami, dużą obudową się podniecają, a niepozorne Oppo daje w kość kupie żelastwa ;)))

No wiec porownalem,dlatego zreszta sie odezwalem i...szlag mnie nie trafil,choc pewnie sadzac po licznych twoich wpisach tego bys sobie zyczyl.W polemike wdawac sie nie zamierzam,Oppo to dobre za swoja cene urzadzenie,ale wmawianie ze Nu-Force jest lepszy od Bolidow Marantza i Denona to jednak zart.A ze cena duzo wyzsza - ja zaakceptowalem i ciesze sie roznica w jakosci a zapewniam Cie ze jest wielu takich co woli A8 od Passata i roznice w cenie zaakceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, już widzę jak porównywałeś :D Dopiero ostatnio czytałeś o Oppo, bo nie wiedziałeś z czym się to je :)))) jakbyś porównywał łbem już byś w ścianę walił ;D Na A8 czasami gabaryty Cinquecento wsytarczą, ale z silniczkiem 200 koników, to i A8 nie straszny :D Nie ma różnicy w jakości, przykro mi...Marantz przegrał z Oppo...nie była to duża różnica...ale parę setnych sekundy urwał ;))) I żeby nie było...sam się zdziwiłem....bo przecież nie jest 20-sto kilogramowym bolidem ;) Wręcz niedorzeczne mi się to wydało...

Porównywanie Oppo do Passata jest chybione w tym przypadku, co najwyżej można mówić o dwóch równorzędnych A8 z przewagą zwinności Oppo :))))

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, już widzę jak porównywałeś :D Dopiero ostatnio czytałeś o Oppo, bo nie wiedziałeś z czym się to je :)))) jakbyś porównywał łbem już byś w ścianę walił ;D Na A8 czasami gabaryty Cinquecento wsytarczą, ale z silniczkiem 200 koników, to i A8 nie straszny :D Nie ma różnicy w jakości, przykro mi...Marantz przegrał z Oppo...nie była to duża różnica...ale parę setnych sekundy urwał ;))) I żeby nie było...sam się zdziwiłem....bo przecież nie jest 20-sto kilogramowym bolidem ;) Wręcz niedorzeczne mi się to wydało...

Porównywanie Oppo do Passata jest chybione w tym przypadku, co najwyżej można mówić o dwóch równorzędnych A8 z przewagą zwinności Oppo :))))

Az mi ekran od tej twojej adrenaliny zmatowial - na chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio,

czy wybrałbyś opka se lub nf jako podstawowy odtwarzacz do domowego zestawu stereo ( pomijam jego pozostałe funkcjonalności)?

Jako podstawowy odtwarzacz do zestawu stereo wybrałbym NuForce'a - nie ma żadnych kompleksów do mojego CD Linna Majika przy odtwarzaniu płyt CD, w sumie to się zastanawiam którego przyjemniej się słucha i często wskazuję na Oppo....

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plustek

Napisano 01 październik 2010 - 19:03

Pozdrawiam fanow Oppo,poczytalem troche i zadalem pare pytan osobom,ktore w temacie siedza i faktycznie na ogol odpowiedz brzmi - " jak na dzisiaj to dobry sprzet za te pieniadze".Niech wiec dalej sie rozwija i regulom rynku nie ulega.Pozdrawiam Oppowcow i wszystkich ktorzy wydaja rozsadna kase za jak najlepsza jakosc.

 

LOL, no to i ja pozdrowię wszystkich, którzy wydają grubę kasę na ciężki sprzęt dorównujący niepozornemu Oppo :)))

No i rozwijaj swoja wiedzę o Oppo plustku ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Oppowcow i wszystkich ktorzy wydaja rozsadna kase za jak najlepsza jakosc.
Jaka jest obecnie cena tego "cudeńka"? I najważniejsze co siedzi mu w analogowym torze audio że jest taki niesamowity? Naszpikowany jest jakimis dekoderami niczym najnowsze amplitunery.,ale co z dźwiękiem audio? Nie ukrywajmy. Tu są bardziej maniacy audio niż cudeniek niebieskiego laserka

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie cena tego "cudeńka"? I najważniejsze co siedzi mu w analogowym torze audio że jest taki niesamowity? Naszpikowany jest jakimis dekoderami niczym najnowsze amplitunery.,ale co z dźwiękiem audio? Nie ukrywajmy. Tu są bardziej maniacy audio niż cudeniek niebieskiego laserka

Wszystko znajdziesz w sieci, łącznie z porównaniem do odtwarzaczy za grubą kasę....aplikacja jest udana....tyle i aż tyle...a tuning fabryczny - SE i dodatkowy NuForce zrobił swoje.....

http://audiomagic.pl/wzmacniacze-sluchawkowe/31-oppo-bdp-83-se-nuforce-edition.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.