Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  134 członków

Oppo Klub
IGNORED

OPPO CLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem 105 i sprzedałem. Zainfekowana Cinavią i poblokowane niektóre przydatne funkcje . Odkupiłem od kolegi 95 z pierwszym oprogramowaniem i mam wszystko. SACD-R, BD-ISO, DVD-AUDIO ISO, brak Cinavii etc. i jestem zadowolony. Jest wolniejsza od 105 , nie ma wodotrysków typu YT , ale to pikuś. Najlepsza wersja Oppo, najbardziej przydatna dla audio.

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 105 i sprzedałem. Zainfekowana Cinavią i poblokowane niektóre przydatne funkcje . Odkupiłem od kolegi 95 z pierwszym oprogramowaniem i mam wszystko. SACD-R, BD-ISO, DVD-AUDIO ISO, brak Cinavii etc. i jestem zadowolony. Jest wolniejsza od 105 , nie ma wodotrysków typu YT , ale to pikuś. Najlepsza wersja Oppo, najbardziej przydatna dla audio.

O najlepszym stosunku jakość/cena. Szkoda tylko, że oprogramowanie do sterowania przez tablet takie kulawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 105 i sprzedałem. Zainfekowana Cinavią i poblokowane niektóre przydatne funkcje . Odkupiłem od kolegi 95 z pierwszym oprogramowaniem i mam wszystko. SACD-R, BD-ISO, DVD-AUDIO ISO, brak Cinavii etc. i jestem zadowolony. Jest wolniejsza od 105 , nie ma wodotrysków typu YT , ale to pikuś. Najlepsza wersja Oppo, najbardziej przydatna dla audio.

 

Czy jest jakiś test/plik do ściągnięcia z netu, który mógłbym odpalić w swoim 95 i sprawdzić czy mam blokadę na Cinavię?

Minusem pierwszej wersji oprogramowania jest chyba volume +/- 5... U mnie idzie co 1 i dlatego jestem ciekaw, kiedy zaimplementowali Cinavie.

Edytowane przez gimza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Może i nieaktualna tak czy inaczej Oppo 105D nie czyta kopi SACD nawet z region FREE.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A mój Oppo 95 czyta :).

 

Czy jest jakiś test/plik do ściągnięcia z netu, który mógłbym odpalić w swoim 95 i sprawdzić czy mam blokadę na Cinavię?

Minusem pierwszej wersji oprogramowania jest chyba volume +/- 5... U mnie idzie co 1 i dlatego jestem ciekaw, kiedy zaimplementowali Cinavie.

 

Gdzies na hdtvpolska.com jest napisane od którego softu jest cinavia.

Ale to był soft tak co najmniej dwa lata wstecz więc jeśli kupiłeś powiedzmy od połowy 2015 to raczej cinavię masz na bank.

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z wyświetlaniem napisów dodanych do filmu za pomocą MKVTool. Najpierw przygotowuję plik srt z txt w Subtitle Workshop ustawiając kodowanie na Windows 1252 lub 1257 a potem dodaje do SRT za pomocą MKVTool.

Oppo ich nie widzi a potplayer nie ma z tym problemu. Wiecie gdzie znależć szczegółową instrukcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmcomp !

Jakbyś mógł zapodać ten link o "Gdzies na hdtvpolska.com jest napisane od którego softu jest cinavia" byłbym zobowiązany. Czy to się dotyczy również Oppo 93? Pozdrawiam.

 

Dotyczy również OPPO93.

 

Dlaczego mam za ciebie wyszukać ? Jest na moim blogu. Wystarczy zadać w google odpowiednie pytanie. Wyskakuje na 4-y miejscu. Dla ułatwienia dodam: ostatni oficjalny firmware z grudnia 2011 jest gut. Styczniowa beta 2012 nicht gut.

 

BTW do OPPO nie da sie wgrać starszej wersji firmware'u więc musiałbys zakupic player z ta właściwą wersją. Być może mój będzie do sprzedania.

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy również OPPO93.

 

Dlaczego mam za ciebie wyszukać ? Jest na moim blogu. Wystarczy zadać w google odpowiednie pytanie. Wyskakuje na 4-y miejscu. Dla ułatwienia dodam: ostatni oficjalny firmware z grudnia 2011 jest gut. Styczniowa beta 2012 nicht gut.

 

BTW do OPPO nie da sie wgrać starszej wersji firmware'u więc musiałbys zakupic player z ta właściwą wersją. Być może mój będzie do sprzedania.

Witaj. A Ty masz Oppo 93 czy 95 ??

 

Na zadane pytanie do firmy Oppo, czy po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji w urządzeniu jest "Cinavia" odpowiedzieli :

This player will never need to support Cinavia so you will always be Cinavia free with that player.

Best Regards,

 

Customer Service

OPPO Digital, Inc.

162 Constitution Dr.

Menlo Park, CA 94025

[email protected]

Tel: 650-961-1118

Fax: 650-961-1119

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. A Ty masz Oppo 93 czy 95 ??

 

Na zadane pytanie do firmy Oppo, czy po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji w urządzeniu jest "Cinavia" odpowiedzieli :

This player will never need to support Cinavia so you will always be Cinavia free with that player.

Best Regards,

 

Customer Service

OPPO Digital, Inc.

162 Constitution Dr.

Menlo Park, CA 94025

[email protected]

Tel: 650-961-1118

Fax: 650-961-1119

 

95.

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy również OPPO93.

 

Dlaczego mam za ciebie wyszukać ? Jest na moim blogu. Wystarczy zadać w google odpowiednie pytanie. Wyskakuje na 4-y miejscu. Dla ułatwienia dodam: ostatni oficjalny firmware z grudnia 2011 jest gut. Styczniowa beta 2012 nicht gut.

 

BTW do OPPO nie da sie wgrać starszej wersji firmware'u więc musiałbys zakupic player z ta właściwą wersją. Być może mój będzie do sprzedania.

Chyba żle zadaję pytania w Google-nie mogę utrafić. Siedzę, szukam i lipa........

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde.

PMCOMP.

Czytam i czytam....nic tam nie widzę, że od wersji ....... Oppo posiada Cinavię. Chyba już jestem za stary i wzrok już siada..

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbował może ktoś z Was podłączania Oppo pod zewnętrznego DAC-a ? Z jakimi DAC-ami zagrał ewidentnie lepiej a z jakimi różnica była niewielka ? Może ktoś podłączał go do Musicalaa A3.24 ?

Ja mam Matrix mini i pro 2s i uważam, że jest kosmos (jak dla mnie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś ma pomysł jak usunąć moją usterkę to będę wdzięczny. Kłopot z odtwarzaniem Tidal w Oppo. Kręci się kółeczko ale nie startuje (od kilku dni). Co sprawdziłem, prędkość internetu, jest OK, odinstalowałem apkę i ponownie zainstalowałem, zresetowałem Oppo do ustawień fabrycznych. Po dłuższym czasie się wczytuje i odtwarza, ale trwa to do kilku minut. Abonament oczywiście opłacony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma pomysł jak usunąć moją usterkę to będę wdzięczny. Kłopot z odtwarzaniem Tidal w Oppo. Kręci się kółeczko ale nie startuje (od kilku dni). Co sprawdziłem, prędkość internetu, jest OK, odinstalowałem apkę i ponownie zainstalowałem, zresetowałem Oppo do ustawień fabrycznych. Po dłuższym czasie się wczytuje i odtwarza, ale trwa to do kilku minut. Abonament oczywiście opłacony:)

 

A czy nie udostępniasz kąta osobie drugiej ? Też tak miałem gdy córce i koledze dałem dostęp do konta. Wydaje mi się, że gdy konta używaliśmy jednocześnie wtedy tak się działo.

Jeśli jednak nie udostępniłeś nikomu konta to może ktoś Ci je wykradł ?

Spróbuj zmienić hasło.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie udostępniasz kąta osobie drugiej ? Też tak miałem gdy córce i koledze dałem dostęp do konta. Wydaje mi się, że gdy konta używaliśmy jednocześnie wtedy tak się działo.

Jeśli jednak nie udostępniłeś nikomu konta to może ktoś Ci je wykradł ?

Spróbuj zmienić hasło.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja udostępniam np. córce kąt do spania-obie strony są bardzo zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Na Oppo mam aktualny, przynajmniej taki komunikat się pojawia. Czy w ostatnich tygodniach pojawił się nowy? Jeśli tak co mogę sprawdzić na stronie, zaktualizuje ręcznie. Jak do tej pory system sam informował mnie o nowej wersji.

 

Zobacz na stronie. Nie wszystkie aktualizacje sygnalizował Oppo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam! U mnie w Oppo 105D cztery miesiące po gwarancji padł laser odpowiedzialny za dvd. Cd i blu-ray chodzi. Sprzęt tej klasy ,a zachowanie jak klocek z marketu. Nie wiem teraz co z tym robić, naprawiać, czy starać się sprzedać. Dystrybutor mówi o koszcie samego lasera w kwocie 1000 Pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręć, sprawdź typ i kup na AliExpress lub eBay ... będziesz​ miał za ułamek tej ceny.

Ja tak zrobiłem w 83 i działa.

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.