Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  134 członków

Oppo Klub
IGNORED

OPPO CLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co , te lasery tak sobie padają. Żeby to jeszcze było używane, ale ja tylko gram cd, dvd sporadycznie.

 

Cinematic mówił,że to praktycznie nie ma miejsca w tej klasie sprzętu, jestem drugim takim przypadkiem. Najchętniej bym go sprzedał, pomimo tego,że bardzo dobrze gra jako odtwarzacz cd. Tylko kto kupi Oppo w rozsądnej kwocie. Ciekawe jak tam model nowy ,czyli 205?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Robiliście może eksperyment z podłaczaniem zewnętrznego DAC-a pod Oppo i oglądaniem w tej konfiguracji filmów. Czyli mam konfiguracje

Oppo (HDMI) amplituner zasilajacy kanały wszystkie oprócz przodów

Oppo (Coaxial) DAC zasilający po końcowce mocy kanały przednie

 

Wtedy ustawiam audi output na wyjściu digital ma max obsługiwaną częstotliwość DAC-a i Oppo robi dla niego downsampling do LPCM 2ch

 

Pytanie tylko, czy taka konfiguracja z downsamplowanym dźwiękiem dla przodów może dobrze zagrać. Oczywiście zakładam, że DAC podłaczony do Oppo jest o wiele wyższej klasy niż DAC w amplitunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem ostatnio Oppo 103D, miałem obawy czy Oppo czy Denon 3313UD którego posiadam. Pomimo iż lubię markę Denon to po testach Oppo wygrał jeśli chodzi o funkcjonalność, wygląd rzecz gustu ( Denon bardziej wizualnie mi się podoba)

Koledzy mam pytanie odnośnie Odtwarzacza Oppo 103D, czy ktoś spotkał się z takim czymś, czy może używa ???

Sprawdź to na eBay http://www.ebay.com/itm/172719403486

są i tańsze

Sprawdź to na eBay http://www.ebay.com/itm/121032045992

Czy ktoś z was coś wie więcej na ten temat i czy warto inwestować w takie ustrojstwa???

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem ostatnio Oppo 103D, miałem obawy czy Oppo czy Denon 3313UD którego posiadam. Pomimo iż lubię markę Denon to po testach Oppo wygrał jeśli chodzi o funkcjonalność, wygląd rzecz gustu ( Denon bardziej wizualnie mi się podoba)

Koledzy mam pytanie odnośnie Odtwarzacza Oppo 103D, czy ktoś spotkał się z takim czymś, czy może używa ???

Sprawdź to na eBay http://www.ebay.com/itm/172719403486

są i tańsze

Sprawdź to na eBay http://www.ebay.com/itm/121032045992

Czy ktoś z was coś wie więcej na ten temat i czy warto inwestować w takie ustrojstwa???

 

380 USD za liniowy zasilacz? Chyba go pogięło. W Chinach podobnej jakości zakupi się za 80 USD. Tyle, ze tutaj dopasowany wymiarowo w miejsce oryginalnego.

I za to 300 USD więcej?

No cóż chcesz miec hi-endowy klocek całą gęba to płać hi-endową cenę :).

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

380 USD za liniowy zasilacz? Chyba go pogięło. W Chinach podobnej jakości zakupi się za 80 USD. Tyle, ze tutaj dopasowany wymiarowo w miejsce oryginalnego.

I za to 300 USD więcej?

No cóż chcesz miec hi-endowy klocek całą gęba to płać hi-endową cenę :).

Nie nie nie ja do końca nie wiem co takie MODY dają, co wnoszą, czy poprawę audio, czy co i czy warto zmieniać?

Wiadomo w Chinach wszytko taniej jest ale też trzeba wiedzieć gdzie szukać, mi w wyszukiwarce co wyskoczyło i się zastanawiam co taki mod daje i czy warto?

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zasilanie zawsze warto poprawić. Inne mody w zaleznosci od tego co się chce z tym playerem robić.

A no widzisz, ja zawsze myślałem iż marka Oppo to porządna firma i ludzie wiedzą co tam włożyć.

Czyli co wynika z tego iż mankamentem w Oppo jest zasilanie skoro można poprawić....mogę się mylić oczywiście. Rozumiem że nikt tu tych modów nie stosował???

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Oppo"93" z takimi modami jak na obrazku post-11343-0-07856300-1498760214_thumb.jpg

 

Chyba nie wiele z oryginału zostało :) Kto ci to robił? Stereo jest na tych transformatorkach i jakiś tranzystorach.

Możesz dać zdjęcia z bliska i i trochę to opisać. Co tam dokładnie zostało zrobione oraz jakie to wprowadza zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co po tych przeróbkach za piardylion złotych, jak laser pada po 3-4 latach ... ileż można go wymieniać :-P

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich i proszę o pomoc . Mam Oppo 93 NXE i chcę wspomóc się subem przy muzyce. Jakie ustawienia muszę zrobić w Oppo aby grały mi głośniki frontowe i sub. Oppo podłączone do wzmaka po rca dwoma kablami. I co dalej? Czy można coś takiego zrobić? Proszę Was o pomoc i pozdrawiam.

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do branży, oraz do osób które posiadają w swoim systemie audio - video odtwarzacz Blu - ray Oppo UDP 205.

 

Czy nowe Oppo UDP 205 obsługuje filmy ...( HEVC ) MKV 1080p ( H265 ) ( Oppo BDP - 105D nie obsługuje H265 )

 

Miałem u siebie Oppo UDP 205 ... i zapomniałem sprawdzić.

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem użytkownikiem oppo 105d i mam 2 pytania:

1. Przytrzymując na pilocie przycisk power przez około 10 sekund zaczynaja przyciski migać i nie wiem o co w tym chodzi. Proszę o wyjaśnienie.

2. Słucham głównie muzyki z dysku sieciowego i odkryłem, ze przeciskiem blue można podczas przegladania dysku zaznaczyć plik (po lewej stronie ukazuje się zielony „ptaszek”). Czemu to służy?

 

Z gory dziękuje za wyjaśnienia.

gustard r26, icepower 1200as1 x2, T+A Criterion T160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.