Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  134 członków

Oppo Klub
IGNORED

OPPO CLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, ps39 napisał:

Ustawienia fabryczne jak się domyślałem nic nie pomogły. Pozostaje alternatywa,  pewnie to dobrze, czas wyjść z Oppo. Raczej będzie lepiej.

Po co, dac jest ok. Postaw Roon serwer, użyj Oppo jako endpoint i będzie tak jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Polecam, spróbujcie Audirvany. Działa na na standardowym protokole upnp (105 obsługuje ten protokół). Jakość nie gorsza niż Roon. Nie ma tylko multistref. Wystarczy też tylko laptop (jest aplikacja sterująca ma smartfona). Jest tam także Tidal, Highresaudio. Przez miesiąc testujecie za darmo.

Dodatkowe urządzenia nie są potrzebne.

Edytowane przez MarekzMarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A tak odpowiedział nasz krajowy przedstawiciel Oppo Digital:

"Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Potwierdzamy, że usługa Tidal faktycznie nie działa na urządzeniach serii 103/105 i problem ten zgłosiliśmy do centrali celem wyjaśnienia.

Ze względu na zaprzestanie produkcji urządzeń OPPO oraz zaprzestanie prac nad rozwojem oprogramowania do urządzeń OPPO - proponujemy zainteresować się oprogramowaniem alternatywnym.

Bubble UPNP – android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubblesoft.android.bubbleupnp&hl=pl

Mconnect – ios

https://apps.apple.com/us/app/mconnect-player/id503760460

pozdrawiamy,

OPPOdigital.pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Powinno już działać. Sprawdzajcie. Ja niestety będę miał dostęp do 105 dopiero w weekend.

Odpowiedź z Oppo:

"Hello, We've had reports that TIDAL is now working with the MediaControl App.  Let us know if that is not the case.

Best Regards, 

Customer Service 
OT Service, Inc. 

162 Constitution Dr.

Menlo Park, CA 94025

[email protected]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

 

cześć.

Mam szybkie pytanie trochę z innej bajki (przekartkowałem forum i większość postów to pliki, streamowania bądź oprogramowanie...). Otóż niedawno w moim drugim systemie (budżetowym, do tzw. "kina domowego") padł już któryśtam odtwarzacz (cd/dvd/blu ray), mam duże kłopoty z dostaniem lasera do nich. Pomyślałem więc, że kupię tymczasem jakiegoś niedrogiego starego używanego oppo (wciąż nie jestem pewien czy to dobry pomysł). Mam dosyć dużo muzyki na cd, za plikami nie przepadam, ale też czasem słucham, streamy też niezbyt lubię... Chciałbym, by ten "nowy"-stary odtwarzacz posłużył mi relatywnie długo do odtwarzania płyt, dlatego też chcę się upewnić, że w razie kolejnej awarii lasera będę mógł bez większego problemu znaleźć nowy lub działający dobry zamiennik.

Czy ktoś z Forumowiczów mógłby rozwiać moje wątpliwości? Czy i gdzie znajdę jakiś sensowny laser do Oppo? (nie jestem nawet pewien, czy różne modele miały różne lasery, myślę głównie o starej serii 93/95). Drugie pytanie: Ktoś zna jakiś godny polecenia serwis odtwarzaczy Oppo?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.