Skocz do zawartości
IGNORED

Monitor zakłóca pracę głośników.


Air23

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

kupiłem ostatnio monitor LG Flatron 700P i jestem z niego bardzo zadowolony poza jednym.

Jeżeli w czasie działania monitora są włączone głośniki (Creative Inspire 6.1 6700) a nie odtwarzam żadnej muzyki to strasznie szumią i strzelają co chwilę. Karta muzyczna to Sound Blaster 5.1. Instalowałem

najnowsze sterowniki, grzebałem juz chyba we wszystkich opcjach i ciągle to samo. W końcu

pożyczyłem od kolegi zestaw 5.1 by sprawdzić czy to nie wina głośników. Ale znowu to samo.

Szukałem długo. Instalowałem sterowniki ale po paru godzinach stwierdziłem że jest to wina

monitora. Zakłóca on działanie głośników gdy jest włączony, podłączony do komputera. Jeżeli

odłącze kabel lub wyłącze monitor wszystko jest ok. To samo jeżeli odłącze głośniki od

komputera, ale pozostawie właczone do prądu. Jest to odgłos działąjącego monitora (po

przyłożeniu ucha do obudowy monitora jest ten sam dźwięk). Głośniki przednie są oddalone od monitora około 25 cm, subwoofer około 50 cm.Czy można coś na to poradzić? Monitor jest nowy i na gwarancji. W instrukcji obsługi nie było wspomniane że może on zakłócać pracę innych urządzeń, więc czy może to być powód do reklamacji??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest cojamniej dziwne :-)

 

rozumiem, jakby głośniki nie miały ekranowania, to oddziaływały by na monitor, powodując zmiany geometrii obrazu, oraz zakłucenia koloru.

Ale żeby monitor oddziaływał na głośniki? - niegdy się z tym nie postkałem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.