Skocz do zawartości
IGNORED

Klub TRÓJMIASTO


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ponieważ temat jest omawiany teoretycznie, a potrzeba działania chciałbym zaproponować swoje lokum na spotkanie audio. Jest to salon o powierzchni ok. 20m2 z aneksem kuchennym przed adaptacją akustyczną. Ze swej strony mogę zaoferować miejsce dla maksymalnie 4 osób. Sprzęt, który w chwili obecnej posiadam do zabawy to wzmacniacz Densen DM-10, subwoofer REL Storm III, dwa przetworniki NOS firmy MHDT: Constantine i Paradisea 3, kable głośnikowe Einstein, QED Silver Anniversary, interkonekty Nameless Black, QED silver, XLO 100 pro, QED signature digital, gramofon Pro-ject Debut III, stabilizator obrotów Speedbox II oraz jako źródło Squeezbox Touch (pliki flac w formacie 16/44,1 khz lub 24/96 khz). Mam jeszcze przez chwilę monitory Dali Ikon 2, ale właśnie je sprzedałem i za chwilę wyjadą z domu i nie wiem, co wpadnie na ich miejsce.

 

Odnośnie podobnych spotkań dla większej ilości osób, mam możliwość załatwienia pomieszczenia o powierzchni jakichś 50m2 na Uniwersytecie Gdańskim na cykliczne spotkania (np. raz w miesiącu na wybrany dzień tygodnia). Oczywiście pomieszczenie w żaden sposób nie jest dostosowane do odsłuchów, ale przy wspólnym wysiłku i niewielkich składkach mogłoby stanowić namiastkę stałego klubu audio. Chyba, że ktoś zaproponuje coś gotowego, co znacznie ułatwiłoby sprawę.

 

Czekam na odzew zainteresowanych osób. Mój telefon to 501 833 143. Pozdrawiam.....

Witam,

 

Nie widzę powodu, dla którego nie można by takich spotkań organizować cyklicznie u nas w salonie, pokój odsłuchowy ma 30m2. Obecnie jesteśmy w fazie zmian, ale do końca przyszłego tygodnia powinien być już gotowy akustycznie. Spotkanie oczywiście do niczego nie zobowiązuje, nie zamierzamy namawiać do zakupów, wciskać czegokolwiek. Wartością dodaną dla nas będzie możliwość poznania opinii uczestników i wymiana doświadczeń. Proponuję do odsłuchów dostępne na miejscu graty. Dostępne dni to piątek po 18.00, sobota po 16.00 lub niedziela. Trzeba by tylko ustalić z góry ilość uczestników na jedno spotkanie. Oczywiście sprzęty uczestników również mile widziane.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie widzę powodu, dla którego nie można by takich spotkań organizować cyklicznie u nas w salonie, pokój odsłuchowy ma 30m2. Obecnie jesteśmy w fazie zmian, ale do końca przyszłego tygodnia powinien być już gotowy akustycznie. Spotkanie oczywiście do niczego nie zobowiązuje, nie zamierzamy namawiać do zakupów, wciskać czegokolwiek. Wartością dodaną dla nas będzie możliwość poznania opinii uczestników i wymiana doświadczeń. Proponuję do odsłuchów dostępne na miejscu graty. Dostępne dni to piątek po 18.00, sobota po 16.00 lub niedziela. Trzeba by tylko ustalić z góry ilość uczestników na jedno spotkanie. Oczywiście sprzęty uczestników również mile widziane.

Proponuje na pierwsze spotkanie, tak na pierwszy ogien, gruntowne przetestowanie kolumn Pylon Pearl w towarzystwie wielu roznych wzmacniaczy, zrodel, kabli, roznych gatunkow muzycznych itp... Temat na czasie i szybko mozemy pozbyc sie wielu plotek i mitow na ich temat, a domyslam sie z innego watku, ze w/w kolumny beda dostepne na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprosimy o datę pierwszego spotkania, bo bez terminu nic się nie ruszy. Chociaż jesli chodzi o mnie to piątki i soboty w październiku odpadają, ale pojawię się na pewno w listopadzie. Nowych klocków nie posiadam, ale co jakiś czas zmieniam i zawsze mogę podrzucić na takie spotkanie coś nowego. W chwili obecnej jak w opisie proponuję takie ciekawostki jak Densen DM-10, 2 NOS Dac-ki MHDT (Constantine i Paradisea 3), kable głośnikowe firmy Einstein oraz dla ciekawych listwę sieciową DIY Pana Witka z Sonus Oliva. Moge też podrzucić odtwarzacz strumieniowy Squeezbox Touch, którego uzywam jako transportu dla tych DAC-ów, jesli ktoś chce porównać z jakimś lepszym CD-ekiem.

 

POzdrawiam,

Tomek

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Będę namolny z tymi propozycjami. W przyszłym tygodniu w moim mieszkaniu wylądują razem z właścicielem Proaci Tablette wraz ze wzmacniaczem Musical Fidelity A3. Będziemy je testowali na spółę z moim zestawem (vide stopka). Mam jedno wolne miejsce dla chętnego przyłączyć się ze swoimi klockami.

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOledzy, niestety mam tylko mozliwość zagoszczenia w salonie 4 osób (włącznie ze mną), a że zaprosiłem już dwie zostało tylko jedno miejsce. Pan Krzysiek był pierwszy, więc wygląda na to że pobawimy się Densenem DM-10 na zmianę z Musical Fidelity A3, Dynaudio 1.3 mkII z Proac Tablette oraz gramofony Pro-ject Debut III z Rega 3. Może to nie jest Hi-end, ale zabawa będzie. Panie Krzysztofie, ślij Pan nr telefonu na priva. Wstępnie umawiam się na 19.00. Adres na telefon. Panie Scout, mozemy za jakiś czas chetnie bym posłuchał w ślepym tescie kilku CD (mozliwie z różnych poziomów cenowych) w porównaniu do Squeezboxa Touch. Ja przyznaję, że sprzedałem z tego powodu RCD-Rotela 991 AE.

 

dziemian: chętnię się przyłączę z moim gramofonem, chciałbym go porównać z Twoim :)

 

Na 19.00 w środe.

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów,

 

nie podawałem jeszcze terminu spotkania u nas w salonie, ponieważ przeciągają się zmiany w pokoju odsłuchowym. Wstępnie planujemy zakończenie za dwa tygodnie. Chyba, że zasiądziemy w tym co jest. Wygłuszenie powinno dojechać w tym tygodniu, ale z rozpraszaniem temat się przedłuża. Odezwę się w weekend i dam znać o możliwych terminach.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie na pewno będę miał skończone swoje TLki, mogę je przyprowadzić... ;)

http://audio.lutuje.se/?awx-transmission-line,27

 

 

 

ja tez chetnie wpadne z wizyta do kogos.. cos tam moge przytargac ze soba;p

 

Za dwa tygodnie na pewno będę miał skończone swoje TLki, mogę je przyprowadzić... ;)

http://audio.lutuje.se/?awx-transmission-line,27

 

 

 

ja tez chetnie wpadne z wizyta do kogos.. cos tam moge przytargac ze soba;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Będę namolny z tymi propozycjami. W przyszłym tygodniu w moim mieszkaniu wylądują razem z właścicielem Proaci Tablette wraz ze wzmacniaczem Musical Fidelity A3. Będziemy je testowali na spółę z moim zestawem (vide stopka). Mam jedno wolne miejsce dla chętnego przyłączyć się ze swoimi klockami.

Witam I jak tam odsłuch, udał się? Proszę o podzielenie się wrażeniami. Jeśli byłoby w przyszłości kolejne spotkanie, jak okoliczności pozwolą byłbym chętny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wstępnie na przyszły piątek 28.10.2011 planujemy spotkanie u nas w salonie.

Aby dało się w miarę wygodnie słuchać, to jednorazowo ograniczamy pojemność do max 10 osób. Zacząć możemy od 17.00.

Proszę o zgłoszenia chętnych na priv z numerami telefonów dla lepszej komunikacji. Jako głównych "graczy" z naszej strony proponujemy ROKSAN PLATINUM i BLACKNOTE DSA 150. Źródło, to na pewno nasz ulubieniec Olive 04HD i może jakąś niespodziankę uda się załatwić. Kolumny wybierzemy na miejscu. Oczywiście autorskie konstrukcje lub inne ciekawe klocki i kable uczestników mile widziane.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam I jak tam odsłuch, udał się? Proszę o podzielenie się wrażeniami. Jeśli byłoby w przyszłości kolejne spotkanie, jak okoliczności pozwolą byłbym chętny. Pozdrawiam

 

Niestety kolega dziemian zapadł się pod ziemię i chyba nic nie wyszło, przynajmniej ja nie mam kontaktu z kolegą.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wstępnie na przyszły piątek 28.10.2011 planujemy spotkanie u nas w salonie.

Aby dało się w miarę wygodnie słuchać, to jednorazowo ograniczamy pojemność do max 10 osób. Zacząć możemy od 17.00.

Proszę o zgłoszenia chętnych na priv z numerami telefonów dla lepszej komunikacji. Jako głównych "graczy" z naszej strony proponujemy ROKSAN PLATINUM i BLACKNOTE DSA 150. Źródło, to na pewno nasz ulubieniec Olive 04HD i może jakąś niespodziankę uda się załatwić. Kolumny wybierzemy na miejscu. Oczywiście autorskie konstrukcje lub inne ciekawe klocki i kable uczestników mile widziane.

 

 

A nie da rade jakos w tyg tego zorganizowac. u mnie weekend to zawsze dla rodziny wiec slabo z piatkiem i siedzeniem do nocy.. no chyba ze sob/niedz srodek dnia:).. moge pprzyniesc cos z shunyata, transpaent itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blady99,

 

pierwszy termin już zapadł, nie chcę zmieniać, bo i tak nie dogodzimy nigdy wszystkim,

ale obiecuję, że następne spotkanie zorganizujemy w sobotę w porze bardziej dziennej lub w tygodniu. Może mimo wszystko uda Ci się dotrzeć na trochę.

 

pozdrawiam

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spotkanie zostało odwołane nie z mojej winy, ale właśnie umówiliśmy się na czwartek, na 19:00. Sprzęt bużdzetowy: Densen Dm10 vs. Musical Fidelity A3, Dynaudio 1.3MKII vs. Proac Tablette, musical fidelity X-24 dac vs. MHDT Constntine vs. MHDT Paradisea 3, Squeezebox Touch vs. przyniesiony CD (?). porównania grmofonów Projecta i Regi nie będzie, bo w miedzyczasie swój gramofon sprzedałem. Wnioski ze spotkania skrobniemy. Pozdrawiam

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolega dziemian zapadł się pod ziemię i chyba nic nie wyszło, przynajmniej ja nie mam kontaktu z kolegą.

Witam dzis u mnie o 16 kolega Krzysiek bedzie ze swoimi klockami, mial tez byc Sonik 77 jednak cos mu wypadlo , najwyzej drugi raz sie spotkanie powtorzy , a co bedzie napisze wieczorem bo sam nie wiem ?? Z mojej strony lampa Bewitch kt88 po calkowitym przemeblowaniu ?? Denon Dcd 1450ar tez po tuningu (lampizacja) , kolumny Akkus V4 kable Goertz MI2, Argentum 6/4 , bedziemy testowac tez stary stabilizator :)?...oraz pobawimy sie ustrojami akustycznymi ?? muzyka jazz , troche rocka Krzysiek zapowiedzial swoj gramofon....bedzie ciekawie pozdrawiam

Edytowane przez slaw123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam juz po odsluchu gramofonu Krzyska , achow nie bylo za sprawa slabego ogniwa jakim byl przedwzmacniacz :(:( to wogole nie zagralo . Na temat swego systemu sie nie wypowiem niech to kolega napisze , kazdy chwali swoje a ja tego robic nie bede , gra tak ze mnie zadawala i juz . To juz druga moja proba przejscia na analog - gramofon : nieudana zostane przy cd. pozdrawiam.

Edytowane przez slaw123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie bardzo miłe, kolega Sławek ma fajnie zestawiony system, aż chce się słuchać muzyki. Moje pierwsze spotkanie z lampą, bardzo pozytywne :) Źródło cyfrowe wysokiej klasy, od razu było słuchać przepaść względem słabiutkiego przedwzmacniacza gramofonowego.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, jak wyglądał odsłuch.

 

Ale wiocha, nie spojrzałem wyżej...

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.