Skocz do zawartości
IGNORED

Plazmy. Czy obecnie jest jeszcze sens interesować się?


profee

Rekomendowane odpowiedzi

Niczego nie powielam, podałem wątek w którym pisano o przypadłościach danych egzemplarzy, poza tym nie mam nic przeciwko plazmom, a jedynie skrajnym i JEDYNIE SŁUSZNYM opiniom ;) osobiście wolę dobre LCD, zresztą nie tylko ja, ale nikomu nie bronię lubić plazm o ile nie popada w skrajności jakie zaobserwować można w tym wątku ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie powielam, podałem wątek w którym pisano o przypadłościach danych egzemplarzy, poza tym nie mam nic przeciwko plazmom, a jedynie skrajnym i JEDYNIE SŁUSZNYM opiniom ;) osobiście wolę dobre LCD, zresztą nie tylko ja, ale nikomu nie bronię lubić plazm o ile nie popada w skrajności jakie zaobserwować można w tym wątku ;)

A jak w/g Ciebie popada w skrajność to go batem lub kijem? Jakbyś był naprawdę bezstronny to nie napisałbyś to co napisałeś.

A ja znów się zastanawiam co takiego jest w tych LCD-kach że ludzie to kupują? (proszę wypunktować)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batem to plazmowcy zaczęli wojować, a nie LCD-owcy - trudno by się biernie przyglądać temu obłędowi ;D Nie mam zamiaru niczego wypunktowywać - to tak jakby mnie zapytać dlaczego wybrałem tą czy inną dziewczynę - po prostu mi się PODOBAŁA - tyle i aż tyle, subiektywny wybór i absolutnie nie interesuje mnie wybór kogoś innego dopóki nie jest skrajnym fanatykiem i nie uczynił sobie z plazmy ołtarzyka, bo to jest już niebezpieczne ;) Za 3 lata nikt już nie będzie pamiętał o dzisiejszych plazmach czy LCD, pojawią się nowe, lepsze technologie, a wy tu napierdalacie przez kilka stron o jednym i tym samym ;))) Jakieś strzałki, onanizmy wzajemne, pozdrowienia, podpórki forsiastymi znajomymi :D Litości ! :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś strzałki, onanizmy wzajemne, pozdrowienia, podpórki forsiastymi znajomymi :D Litości ! :)))

A tobie żal że tak nie możesz, żal że nie widzisz, porównanie żywej istoty do rzeczy codziennego użytku jest żenujące.

Jesteś człowieku... hmmm, albo nie napiszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie żal że tak nie możesz, żal że nie widzisz, porównanie żywej istoty do rzeczy codziennego użytku jest żenujące.

Jesteś człowieku... hmmm, albo nie napiszę.

Że ja nie widzę ??, a może ty nie widzisz...żal ?? czego ? waszej maniakalności ? ;D to jest właśnie skrajny fanatyzm ! Dżizus co za ludzie ;D

Porównanie było by wyjaśnić subiektywne postrzeganie, z tym że to nie było porównanie żywej istoty do rzeczy, ale jak widać z IQ co poniektórych kiepściutko.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy tu napierdalacie przez kilka stron o jednym i tym samym ;))) Jakieś strzałki, onanizmy wzajemne, pozdrowienia, podpórki forsiastymi znajomymi :D Litości ! :)))

O!-zyziu znowu podchodzi do tematu w, ze tak napisze, typowym dla siebie,delikatnie ujmujac - "dziwnym" ujeciu(az niezrecznie napisac,ze od typowej dla niego strony).Nawet slownictwo mu sie wzbogacilo,a raczej uboga dusza uzewnetrznila na pismie...No coz,brak merytoryki,kultury,to pozostaje... - koledzy zreszta sami juz przeczytali powyzej.P.S.-troche sie martwie o goscia,bo to zaczyna wygladac powoli na obsesje albo manie przesladowcza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> plustek

Ulecz lepiej siebie panie amatorze - psychiatro :D Twoją merytoryką można za to ściany tapetować, a sodówką która ci do głowy uderzyła cały polaczkowaty plebs by się napoił :D

Na początek w ramach terapii polecam lekturę twoich wpisów od początku bytności na tym forum - coś dziwnym trafem wywoływały dziwaczne reakcje :))) Może to w tobie plustku tkwi problem, a nie polaczkowatości jak to zwykłeś ujmować chodząca kulturo ? ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ja nie widzę ??, a może ty nie widzisz...żal ?? czego ? waszej maniakalności ? ;D to jest właśnie skrajny fanatyzm ! Dżizus co za ludzie ;D

Porównanie było by wyjaśnić subiektywne postrzeganie, z tym że to nie było porównanie żywej istoty do rzeczy, ale jak widać z IQ co poniektórych kiepściutko.....

Pewnie że nie widzisz, wytłumaczę że nie widzisz w inny sposób: pszczółki lubią nektar z kwiatuszków, a żuk gnojownik...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie widzisz, wytłumaczę że nie widzisz w inny sposób: pszczółki lubią nektar z kwiatószków, a żuk gnojownik...

Nie rób siary plustkowi, on nie lubi rynsztokowego, prostego słownictwa plebsu tym bardziej z błędami ortograficznymi ;)))), no i strzałki nie odwzajemni, ani pozdrowień nie prześle :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> plustek

Ulecz lepiej siebie panie amatorze - psychiatro :D Twoją merytoryką można za to ściany tapetować, a sodówką która ci do głowy uderzyła cały polaczkowaty plebs by się napoił :D

No i Pan "inteligent" zamiast napisać dlaczego lubi LCD czepia się innych i obraża ich.

Dla takich "podmiotów" budzi się we mnie pogarda, a kultura odchodzi gdzieś daleko, zatem, jast pan zerem panie zyzio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> plustek

Ulecz lepiej siebie panie amatorze - psychiatro :D Twoją merytoryką można za to ściany tapetować, a sodówką która ci do głowy uderzyła cały polaczkowaty plebs by się napoił :D

 

Oj,tak o Polakach sie wypowiadac - zwaz,ze wszyscy tu piszemy i mowimy po polsku.To juz z twojej strony nawet nie megalomania,tylko pogarda dla wspolrodakow.

P.S.- skad wiesz ze jestem amatorem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób siary plustkowi, on nie lubi rynsztokowego, prostego słownictwa plebsu tym bardziej z błędami ortograficznymi ;)))), no i strzałki nie odwzajemni, ani pozdrowień nie prześle :D

To do ciebie bucu było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich "podmiotów" budzi się we mnie pogarda, a kultura odchodzi gdzieś daleko, zatem, jast pan zerem panie zyzio.

Bo wychodzi twoja prostacka natura, wiec nie masz się czym chwalić, poczytaj trochę, popraw ortografię, a potem to może nawet podyskutujemy bez zacietrzewienia fanatycznego o plaźmie czy tam pszczółkach na kwiatÓszku ;))))

 

To do ciebie bucu było.

O widzę, ze prostaczek się rozzuchwalił, zapukaj do plustka, on jest specjalistą ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wychodzi twoja prostacka natura, wiec nie masz się czym chwalić, poczytaj trochę, popraw ortografię, a potem to może nawet podyskutujemy bez zacietrzewienia fanatycznego o plaźmie czy tam pszczółkach na kwiatÓszku ;))))

 

 

O widzę, ze prostaczek się rozzuchwalił, zapukaj do plustka, on jest specjalistą ;)

Nawet sobie nie wyobrażasz jakie masz szczęście że dzielą nas druty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie wyobrażasz jakie masz szczęście że dzielą nas druty.

Czy to już groźby karalne ? ;) Jak dziecko z poprawczaka, a podobno 45-letni facet :D

 

A teraz na poważnie:

Widzicie do czego doprowadzają skrajności ?. Właśnie do takich dyskusji w takim stylu.....wystarczy dodać moim zdaniem, podyskutować na spokojnie, a nie na siłę lansować swój punkt widzenia jako jedynie słuszny....bo rozmówca to idiota i się nie zna.....nie mówię, że nie ma w tym mojej winy, bo mam bardzo bezpośredni styl i nie owijam w bawełnę, ale też zawsze moje złośliwości pojawiają się jako retorsja....

Proponuję więc zakończyć spór i poboksować worek treningowy zamiast wirtualnego partnera sparingowego :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to już groźby karalne ? ;) Jak dziecko z poprawczaka, a podobno 45-letni facet :D

 

 

Ja mam wrazenie,ze zyzia od innych dziela nie tylko druty,ale tysiace lat ewolucji.W tym kontekscie rzecz ujmujac jest faktycznie jego szczesciem,ze dziela nas druty,bo pewnie by nas pogryzl,albo jeszcze gorzej...no i to byloby karalne faktycznie.No ma chlop atawizmy i nad emocjami nie panuje,a ze nie kuma...- a kto powiedzial,ze matka natura jest sprawiedliwa?

 

A teraz na poważnie:

Widzicie do czego doprowadzają skrajności ?. Właśnie do takich dyskusji w takim stylu..

[/quote

Oj prawda zyziu,prawda...o tobie...

No ale za odrobine samokrytycyzmu na koniec - plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to już groźby karalne ? ;) Jak dziecko z poprawczaka, a podobno 45-letni facet :D

 

A teraz na poważnie:

Widzicie do czego doprowadzają skrajności ?. Właśnie do takich dyskusji w takim stylu.....wystarczy dodać moim zdaniem, podyskutować na spokojnie, a nie na siłę lansować swój punkt widzenia jako jedynie słuszny....bo rozmówca to idiota i się nie zna.....nie mówię, że nie ma w tym mojej winy, bo mam bardzo bezpośredni styl i nie owijam w bawełnę, ale też zawsze moje złośliwości pojawiają się jako retorsja....

Proponuję więc zakończyć spór i poboksować worek treningowy zamiast wirtualnego partnera sparingowego :D

Zyzio, napisz szczerze ja czy ty pierwszy obraziłeś?

 

Cyt."Najlepszy jest oczywiście plustek, który nie wypowiada się z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego, bo jak zwykle uważa się za kogoś lepszego brylując w towarzystwie forsiastych znajomych :D Biedaczek na emigracji w Nemczech jest tak sponiewierany będąc obywatelem drugiej kategorii, że na tym forum musi się na każdym kroku dowartościować ;)"

 

 

Chciałem spokojnie podyskutować ale się nie dało.

cyt." Nie mam zamiaru niczego wypunktowywać - to tak jakby mnie zapytać dlaczego wybrałem tą czy inną dziewczynę - po prostu mi się PODOBAŁA - tyle i aż tyle, subiektywny wybór i absolutnie nie interesuje mnie wybór kogoś innego dopóki nie jest skrajnym fanatykiem i nie uczynił sobie z plazmy ołtarzyka, bo to jest już niebezpieczne"

 

A tak wogóle mówiłeś coś czy to tylko gnój parował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie,ze zyzia od innych dziela nie tylko druty,ale tysiace lat ewolucji.W tym kontekscie rzecz ujmujac jest faktycznie jego szczesciem,ze dziela nas druty,bo pewnie by nas pogryzl,albo jeszcze gorzej...no i to byloby karalne faktycznie.No ma chlop atawizmy i nad emocjami nie panuje,a ze nie kuma...- a kto powiedzial,ze matka natura jest sprawiedliwa?

Oj Plustku, panuj nad sobą chłopie ;), ja się świetnie bawię cały czas, ale jak widać wam żyłka skacze, że już mi się od buców dostało, a i grozić zaczęto ;) O polaczkowatości ty zacząłeś plustku kiedyś tam, pamiętaj więc o retorsjach z mojej strony ;), a kolega witek to już istny kłębek nerwów, więc to ja mam wątpliwości co do tego kto tu nad emocjami nie panuje i czegoś nie kuma, a może i za daleko się posuwa ;)

 

Zyzio, napisz szczerze ja czy ty pierwszy obraziłeś?

 

Cyt."Najlepszy jest oczywiście plustek, który nie wypowiada się z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego, bo jak zwykle uważa się za kogoś lepszego brylując w towarzystwie forsiastych znajomych :D Biedaczek na emigracji w Nemczech jest tak sponiewierany będąc obywatelem drugiej kategorii, że na tym forum musi się na każdym kroku dowartościować ;)"

 

 

 

Plustek obraził pierwszy w innym wątku, jeszcze we wrześniu, to jedynie retorsja ;)

 

[quote name='witek_z' timestamp='1289243463' post='2047606'

 

A tak wogóle mówiłeś coś czy to tylko gnój parował.

 

No i po co tak prostacko w tym momencie ? Ta sieć to istny gnojownik :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Plustku, panuj nad sobą chłopie ;), ja się świetnie bawię cały czas, ale jak widać wam żyłka skacze, że już mi się od buców dostało, a i grozić zaczęto ;) O polaczkowatości ty zacząłeś plustku kiedyś tam, pamiętaj więc o retorsjach z mojej strony ;), a kolega witek to już istny kłębek nerwów, więc to ja mam wątpliwości co do tego kto tu nad emocjami nie panuje i czegoś nie kuma, a może i za daleko się posuwa ;)

 

 

 

 

Plustek obraził pierwszy w innym wątku, jeszcze we wrześniu, to jedynie retorsja ;)

 

 

 

No i po co tak prostacko w tym momencie ? Ta sieć to istny gnojownik :D

Ja kłębek nerwów HAHAHAHAS

Więc jak , pogadamy jak mężczyźni bez jechania po innych, bez wytykanie błędów j.polskiego itd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kłębek nerwów HAHAHAHAS

Więc jak , pogadamy jak mężczyźni bez jechania po innych, bez wytykanie błędów j.polskiego itd?

Mogemy godać, ale dziś już odpadam :D

Strzałka ! :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to już na poważnie, bez podtekstów, na uspokojenie atmosfery :)

A jednak kpina, no cóż trudno.

Więc dawaj, pisz co takiego jest dobrego w tych LCD?

Tylko nie wypisuj w jednym zdaniu odrazu wszystkiego, po kolei.

Co na pierwszy "strzał"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uspokojenie atmosfery to ja zaproponuję taką, powiedzmy, terapię: niech każdy z dyskutantów napisze jakąś przewagę/zaletę "wrogiej" technologii.

Ja zaczynam.

LCD może świecić jaśniej (jakoś nic innego mi nie przychodzi do głowy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uspokojenie atmosfery to ja zaproponuję taką, powiedzmy, terapię: niech każdy z dyskutantów napisze jakąś przewagę/zaletę "wrogiej" technologii.

Ja zaczynam.

LCD może świecić jaśniej (jakoś nic innego mi nie przychodzi do głowy :)

Tak, świeci mocniej ale nasze oczy mają biologiczną przysłonę i widzimy świat raczej "równo".

LCD świeci mocno i takie świecenie można porównać do światła latem, tyle tylko że LCD zawsze tak samo świeci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCD świeci mocno i takie świecenie można porównać do światła latem, tyle tylko że LCD zawsze tak samo świeci.

Można by odnieść wrażenie po tym co napisałeś, że regulacja jasności (regulacja mocy podświetlenia lamp) w LCD nie działa.

 

Oczywiście nie zgadzam się z tym co napisałeś ("że LCD zawsze tak mocno świeci")... w LCD można obniżyć jasność do satysfakcjonującego poziomu nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu (nie wiem czy w absolutnie każdym, bo wszystkich istniejących wyświetlaczy LCD nie widziałem). Tak czy inaczej w np. SONY 5740 {jeśli nie przekręciłem modelu) nie miałem z tym problemu, w swoim monitorze też nie mam z tym problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sproboje:mialem LCD,najwyzszy model Samsunga,ciagle czegos mi brakowalo,ciagle ustawialem go inaczej,w zaleznosci od zrodla,stacji,nawet programu itp.Zdecydowanie lepiej radzil sobie z Full-HD.W normalnej rozdzielczosci bylo kiepskawo.Chodzilem,szukalem,wszystkie LCD-i byly podobne,choc moj Samsung i tak wypadal na ich tle lepiej,lub nie gorzej.Postawilem obok Kuro - juz na ustawieniach fabrycznych bylo - dla mnie pod kazdym wzgledem lepiej.Fakt plazma lubi polmrok,ale ja tak ogladam filmy,wiec mnie pasuje.Nie mialem potrzeby wychodzic poza ustawienia fabryczne,bylo i tak zdecydowanie lepiej niz W LCD.Potem przyszla zmiana odtwarzacza,kalibracja-efekt=opad szczeki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by odnieść wrażenie po tym co napisałeś, że regulacja jasności (regulacja mocy podświetlenia lamp) w LCD nie działa.

 

Oczywiście nie zgadzam się z tym co napisałeś ("że LCD zawsze tak mocno świeci")... w LCD można obniżyć jasność do satysfakcjonującego poziomu nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu (nie wiem czy w absolutnie każdym, bo wszystkich istniejących wyświetlaczy LCD nie widziałem). Tak czy inaczej w np. SONY 5740 {jeśli nie przekręciłem modelu) nie miałem z tym problemu, w swoim monitorze też nie mam z tym problemu.

Kyle, doskonale wiem o czym piszesz ale nie o to mi chodzi.

Gdy jest dzień latem nasze oczy widzą jasno, natomiast wieczonem albo po zmroku kolory blakną i jasność się mocno zmniejsza, kontrast też.

Podświetlanie w LCD działa zawsze z ta samą siłą, a w plazmach jest inaczej. (przygasa czyli podobnie jak w naturze)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.