Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze klasy T . T jak Tripath


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chińskie testy z jutube:

 

SA-36A na TA2020 (niby ok)

 

SA-S3 na TA2021B (chyba jest trochę bobra)

 

jeszcze coś na TA2024 (?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Obserwuje ten wątek ponieważ mam amplituner KD Pioneer z serii vsx. u bliskiego kolegi porównaliśmy oba sprzęty(on posiada małego T-amp20 Hlly. i w stereo i jakości zmiótł Pionka. i już myślę nad jakimś wzmocnieniem klasy T. Dodam że mam mały pokój koło 12m2 lecz te maleństwo jest trochę za słabe chciałbym coś o podobnym brzeminiu(miękie przyjemne brzmienie docierające do człowieka a pomimo tego możliwość rozmowy w pokoju bez krzyku) lecz trochę mocniejsze niskie. Jeśli ktoś ma już za sobą przeskok z tego maleństwa na coś mocniejszego w tej klasie to byłbym wdzięczny za opinię.Śmieszne jest jak w jednej chwili można radykalnie zmienić opinie o swoim sprzęcie, :) teraz mam dylemat czy kupić tanią lampę YAQIN MC10L tyle że nie słyszałem czy jednak jakiś wzmacniacz T tylko już mocniejszy bo mam u kolegi punkt odniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam w sypialnianym zestawie Toppinga TP21, porównywałem go z MC10L w głównym systemie, nawet nie ma o czym pisać , po kilku sekundach słychać jak dużą przewagę ma 10L , brzmienie lepsze pod każdym względem. Ale mały TP21 w 10m2 z monitorami sprawdza się wystarczająco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitorki Rotela madelu nie pamiętam i jakieś 3 drożne wmiare dobre głośniki ale na rotelach efektywnych. dobrze się sprawował.

 

Waluch dzięki za odpowiedź

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo jakiś czas temu miałem właśnie tego t-tampa, on potrzebuje bardzo łatwych do wysterowania, skutecznych kolumn. Jego wadą może być dość szczupły bas, dlatego ważne jest żeby nie łączyć go z jasno grającymi kolumnami. Do małego zestawu sypialnianego jest bardzo ciekawą propozycją. Są też mocniejsze hlly:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nigdy co prawda nie było mi dane tego słuchać, ale ze specyfikacji wydaje się być obiecującą propozycją. Może będzie to dla Ciebie dobry trop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego tamp90 ale na 1-wszej stronie tematu nie dostał dobrej opinii od osoby która go posiadała a i cena w porównaniu do sure TK2050, wyższa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

WItam. Sam posiadam taki wzmacniacz, którego sam wykonałem TA2020. Nie będę wnikał w szczegóły ale napiszę krótki komentarz: brzmienie chirurgiczne, szczegółowe lekko płaskie, trochę bezduszne ale to pewnie za sprawą wycofanej średnicy i dużej ilości detali. Słuchanie płyt przy dobrym źródle to zabawa w wyszukwianie realizatoriskich pomyłek :) Jeśli chodzi o bas to nie mam namjniejszych zastrzeżeń. Jego charakter odpowiada reszcie. Niedostatki dynamiki i kontroli mogą się pojawić w przypadku niewystarczającego toru zasilającego dlatego zalecam nadwyżkę mocy trafnsformatora (3, 4x). O kondesatorach ani układzie prostowniczym się nie wypowiadam - rzecz gustu. Kości TA mają dość dużą tolerancję zasilania więc wykonanie odpowiedniego zasilania to prosta sprawa - różnica pojawi się w uzyskanych mocach i poziomie zakłóceń.

 

Uwaga końcowa. Przez jakiś czas użytkowałem go w trybie "pasywki" tzn potencjometr na wejściu tuż przed końcówką - przedwzmacniacza brak. Wiązało się to z niższą dynamiką za sprawą niedopasowania impedancji oraz poziomu sygnału. Brzmienie miało o dziwo charakter bardziej analogowy i przyswajalny jednak uboższy. Przedwzmacniacz wykonałem na kościach OP275GP w układzie wtórnika na wejściu. Zasilanie oczywiście niestabilizowane (uważam, że mimo skrajnie cichego 50hz, który chcąc nie chcąc wystąpi musi gra to po prostu lepiej). Filtr do suba wykonałem na lampie 6n2p pracującej w układzie obciążenia aktywnego stanowiącej PRE-AMP do filtru. Sam filtr na OP275.

 

Dobrze zasilany Tripath potrafi wycisnąć z materiału absolutne 100%. Brzmienie do bólu szczegółowe. Na tle komercyjnych wzmacniaczy do 5k wypada miażdząco dobrze. Nie jest to tylko moja opinia lecz innych osób, które są "obsłuchane" mają swoje zdanie na temat audio itp. Jako budżetowy zakup/montaż wzmacniacz Tripath na pewno nie rozczarowywuje, wręcz szokuje..

 

Pozdrawiam Paweł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam powyższą opinię o przedwzmacniaczu. W zasadzie z każdą płytką (T), z którą miałem przyjemność, wnosi bardzo dużo. Warto sprawdzić nawet bez wywalania potka.

 

Wie może ktoś, co siedzi w tym ufo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Mam prośbę o pomoc - chciałem zaznaczyć, że choć jestem laikiem to najpierw próbowałem coś na ten temat przeczytać, ale nie rozwiało to moich wątpliwości.

Mój problem jest taki - buduję sobie komputer w obudowie po przedwojennym radiu lampowym; zaniedbałem przez długi czas słuchanie muzyki (miałem naprawdę okropne głośniki komputerowe) i chciałbym do tego wrócić i odzyskać trochę przyjemności. Nie oczekuję nadzwyczajnej jakości, tylko troszkę lepszej od zestawu głośników komputerowych za powiedzmy 600 zł.

 

I teraz pomysł jest taki: w obudowie zostanie sporo miejsca i zastanawiam się, czy nie włożyć tam układu t-amp. Chciałbym do tego dokupić niewielkie ale porządniejsze (od typowych komputerowych) głośniki. Wzmiankowany tu układ typu płytka z potencjometrem bardzo mi pasuje bo podpiąłbym sobie go pod oryginalny potencjometr radia i nie muszę się martwić obudową. Wystarczy mi względnie mała moc głośników. Problemy mam takie:

 

1. Zasilanie. Będę miał w obudowie typowy zasilacz ATX (porządniejszej marki - myślałem o seasonic x460 fanless ale mogę brać mocniejszy) i powinienem mieć tam trochę nadmiarowej mocy, bo np. nie będę miał karty graficznej (grafika zintegrowana mi wystarczy). Czy to dałoby się sensownie zasilić z tych 12v które są w zasilaczu ATX, czy będę musiał kombinować dodatkowe zasilanie? Tj. czy takie napięcie do czegokolwiek się przyda, i czy taka jakość zasilania jest OK. Gdyby potrzebny był oddzielny zasilacz, to interesuje mnie układ na płytce (bez obudowy) ale sensownej jakości.

 

2. Przedwzmacniacz - wyrozumiałem, że on poprawia pracę układu t-amp - czy w takim kontekście jest sens o tym myśleć? czy da się to dostać jako gotowy układ? i jakie jest jego z kolei zasilanie? (btw ja nie czuję się na siłach wiele lutować).

 

3. źródłem dźwięku będzie karta dźwiękowa komputera. Czy w takim układzie mam szansę na sensowną jakość dźwięku, czy machnąć na to ręką i kupić tylko troszkę lepsze głośniki komputerowe typu microlab solo 6c? (mi odpowiada uniknięcie dodatkowego kabla zasilającego głośniki). Jeśli jest sens kupić konkretną kartę, będę wdzięczny za rekomendacje.

 

4. W radiu które mam na myśli jest miejsce na głośnik (pojedynczy, bo to przedwojenne mono) i nawet mam ten głośnik. Czy jest sens próbować to jakoś wykorzystywać jako źródło dźwięku? (myślałem żeby maskownicę wykorzystać do wentylacji, ale może da się podratować ducha tego sprzętu?

 

5. Jeśli to jest realne, czy mogę prosić o rekomendację monitorów? (pewnie szukałbym używanych, myślałem np. o tannoy m1). Potrzebuję czegoś w okolicy orientacyjnie 700 zł - poza tym jeśli cały układ będzie miał ograniczone możliwości, to może nie ma sensu kupować "zbyt dobrych" kolumn?

 

Wyszedł mi skandalicznie długi post, ale mam po prostu skomplikowany problem; radio dostałem śliczne i byłoby miło, gdyby w swoim drugim życiu miało coś wspólnego z odtwarzaniem dźwięku; ja chciałbym wrócić do słuchania muzyki a obecnie nie czuję się finansowo na siłach by kupić osobny zestaw audio. Będę bardzo wdzięczny za fachową pomoc. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Karta dźwiękowa jako źródło dźwięku to nieporozumienie - to po pierwsze. Z tego co wyczytałem zamierzasz całość (komputer + t-amp) zasilić z zasilacza komputerowego. Jaki by on nie był to napięcie którym zasilisz wzmacniacz będzie mocno zaśmiecone co drastycznie odbije się na jakości dźwięku. Co do przedwzmacniacza to stosuje się go w celu dopasowania impedancji między źródłem a odbiorem co skutkuje wzrostem dynamiki. W przypadku karty dźwiękowej, nie ma to najmniejszego sensu ! Jeśli chodzi o kolumny to zakup czegoś z wyższej półki mija się z celem. Karta dźwiękowa na tyle odchudzi dźwięk, że w momencie zastosowania lepszych kolumn jeszcze bardziej obnażysz słabość tego systemu.

 

Proponuję wykonać osobne, analogowe zasilanie do kości t-amp. Całkowita moc zasilania powinna być większa 8 - 10 krotnie od mocy końcówki. Tripath to wzmacniacz o ogromnej dynamice więc wydajność prądowa zasilania jest tu niezwykle ważna.

Co do źródła dźwięku to zamiast porządnej karty zdecydowanie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest zakup daca. Zastosowane w nim przetworniki DC/AC są o klasę lepsze. Ze swojego doświadczenia polecam kości prądowe np : TDA1541A, PCM 1798, 1794 itp. Kolejną przewagą daca jest to, że wykorzystując komputer jako źródło dźwięku (USB) oraz stosując odpowiednie wtyczki jak asio for all + foobar, winamp itp. podajesz sygnał cyfrowy praktycznie nie zmieniony wiernie odzwierciedlający utwór we flac , mp3 itp. Dace z regóły mają też selektory wejść przez co istnieje możliwość zmiany transportu np. z komputera na squeezerbox jak i inne tego typu.

Co do kolumn to zaproponowane przez Ciebie Tanoy są jak najbardziej na miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za radę :-) o takie sugestie właśnie mi chodziło, bo teraz już lepiej wiem w którym kierunku mam szukać.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam , mam pytanie co do tych pudełek :

TP22

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ma dwa wejścia liniowe (pod jedno DAC , pod drugie gramiak) i chyba już klasyk :

TP21

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

czy oba są godne uwagi , interesuje mnie TP22 nie będzie trzeba w przyszłości inwestować w switch audio ale jak się ma do TP21 , ten ostatni dość sprawdzony ? Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu opisu z Szuflandii poszperałem co nieco w necie i znalazłem takie coś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) trochę tam jest info , mocowo podobnie do Topping'ów cenowo po doliczeniu dac'a również , po za tym chyba dobrze cyfrowy wzmacniacz łączyć cyfrowo ze źródłem.

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat , miło widziana opinia od strony technicznej ;) pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Witam. Karta dźwiękowa jako źródło dźwięku to nieporozumienie - to po pierwsze. Z tego co wyczytałem zamierzasz całość (komputer + t-amp) zasilić z zasilacza komputerowego. Jaki by on nie był to napięcie którym zasilisz wzmacniacz będzie mocno zaśmiecone co drastycznie odbije się na jakości dźwięku. Co do przedwzmacniacza to stosuje się go w celu dopasowania impedancji między źródłem a odbiorem co skutkuje wzrostem dynamiki. W przypadku karty dźwiękowej, nie ma to najmniejszego sensu ! Jeśli chodzi o kolumny to zakup czegoś z wyższej półki mija się z celem. Karta dźwiękowa na tyle odchudzi dźwięk, że w momencie zastosowania lepszych kolumn jeszcze bardziej obnażysz słabość tego systemu.

 

Proponuję wykonać osobne, analogowe zasilanie do kości t-amp. Całkowita moc zasilania powinna być większa 8 - 10 krotnie od mocy końcówki. Tripath to wzmacniacz o ogromnej dynamice więc wydajność prądowa zasilania jest tu niezwykle ważna.

Co do źródła dźwięku to zamiast porządnej karty zdecydowanie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest zakup daca. Zastosowane w nim przetworniki DC/AC są o klasę lepsze. Ze swojego doświadczenia polecam kości prądowe np : TDA1541A, PCM 1798, 1794 itp. Kolejną przewagą daca jest to, że wykorzystując komputer jako źródło dźwięku (USB) oraz stosując odpowiednie wtyczki jak asio for all + foobar, winamp itp. podajesz sygnał cyfrowy praktycznie nie zmieniony wiernie odzwierciedlający utwór we flac , mp3 itp. Dace z regóły mają też selektory wejść przez co istnieje możliwość zmiany transportu np. z komputera na squeezerbox jak i inne tego typu.

Co do kolumn to zaproponowane przez Ciebie Tanoy są jak najbardziej na miejscu.

Witam.

Sam posiadam SMSL TA2021B i moje pytanie jest takie: czy znasz jakieś dobre zasilacze do napędzenia tego maleństwa.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Czy 1 t-amp wysteruje w odgrodzie 2 x Eminence Beta po jednej na kanał?

I jeśli tak to jaki t-amp z gotowców najlepszy?

 

Napędzi ;), zamówiłem ostatnio Mini-1 Amptastic i napędza bez problemu 2 szerokopasmowe saby 25cm, kiedyś miałem Mini T i dawał radę z Eminence Beta 18.

Wg. mnie są to najlepsze aplikacje TA2020, tylko niestety drogie. Jak byś był ze Szczecina to mógłbym Ci pożyczyć do testów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
Gość Synthax

(Konto usunięte)

No cały czas się gryzę z tematem. Mam bardzo olddcoolowy tor, zero opampów, trochę lamp, w zasadzie bez feedbacków globalnych ani lokalnych. I taki mam opór przed dodaniem cyfrowego ogniwa. Poszukam miejsca gdzie można pożyczyć cyfrową końcówkę. Czasem to są niuanse. Wiadomo że sama technologia to jedno a jej aplikacja to drugie ale na paru supertanich sprzętach się przejechałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cały czas się gryzę z tematem. Mam bardzo olddcoolowy tor, zero opampów, trochę lamp, w zasadzie bez feedbacków globalnych ani lokalnych. I taki mam opór przed dodaniem cyfrowego ogniwa. Poszukam miejsca gdzie można pożyczyć cyfrową końcówkę. Czasem to są niuanse. Wiadomo że sama technologia to jedno a jej aplikacja to drugie ale na paru supertanich sprzętach się przejechałem..

Za Toppinga placilem 100$.To niewielkie pieniadze a cenne doswiadczenie no i nowa zabawka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Firma Topping wypuściła nowy wzmacniacz cyfrowy MX3 z wbudowanym DAC i wejściem słuchawkowym :

 

mx3-en-20.jpg

 

mx3-en-09.jpg

Cena to $129.99

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem niniejszy wątek siedem lat temu, więc czuję się zań odpowiedzialny. Jeżeli Topping prześle do mnie najnowsze produkty, to nie ma problemu - zrecenzujemy je z przyjemnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiarami to maleństwo, dlatego trudno przypuszczać, by sekcja wzmacniacza była odpowiednio dopieszczona. Waga niecałe 0,5 kg.

Zdecydowanie za to mogę polecić sam wzmacniacz TOPPING TP60 (najlepszy tego producenta), tak wygląda w środku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tu więcej zdjęć:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Waga ponad 5 kg. Gdyby ktoś poszukiwał i nie chciał ponosić ryzyka zamawiania i wysyłki, to mogę odstąpić swój egzemplarz.

Oczywiście rekomendacja jest bez względu na źródło pozyskania - wykonanie super i gra obłędnie nie tylko w kategorii swojej ceny.

Jeden z wystawców korzystał z niego przy prezentacji kolumn podczas Audio Show i dla wielu był to dźwięk wystawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

Witam

 

Oto wnętrze mojego smsl sa-s3 i czy ktoś mi powie co się stało?

Niby wszystko działa poprawnie...

 

Dzięki i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego małego wzmaka zasilam zasilaczem 12,53V/3A.

Pokoju nie mam za dużego a potencjometr rzadko przekręcam ponad 9 godzinę.

Napędzam nim Tannoye Mercury v1 8Ohm, więc wychodzi jakieś 13,5 Wpc.

 

Zasilacz całkiem spory, firmy ABASCO. Czy warto szukać dla tego tripatha lepszego zasilacza?

 

Dzięki i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.