Skocz do zawartości
IGNORED

FENIX i pionner vsx-d811 lub d912


Artibus

Rekomendowane odpowiedzi

sam mam vsx-512 ale słuchałem 712-stki i gra lepiej. a fenixy za tą cenę to niezły wybór. w zasadzie - jak na feniksy to masz za dobrego ampli. Tonslie definiuję jako lepsze od eltax universe, choć grają trochę podobnie. na twoim miejscu obniżyłbym ampli (np do vsx-712) i dołożył do kolumn, ale nie wiem jakich. zależy ile na ampli zaoszczędzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przedmowce - od kolumn duzo wiecej zalezy niz od ampa. Nie odsluchiwalem co prawda tych fenixow, ale podejrzewam, ze naprawde oplacaloby sie zrobic Ci ta roszade funduszy... Powiem wiecej - kup tanszego ampa Yamahy lub Pioneera i wez np. Tonsile Focus SE, zeby nie pisac ciagle o Kodach i Wharfedalach. Tym bardziej ze amp potem opchniesz, a z kolumnami jest mniej wesolo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nic nie mowie na Wh! Po prostu jak Nasz Pytajacy zalatwic moze tanio Fenixy, to pewnie i moze tanio Focusy!

 

Powtorze sie, juz raz o tym pisalem. Dobra okazja jest dla mnie teraz amp Y 440 + Eltax Liberty 5.0.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za cenne dla mnie porady. Moze jednak wezme 712 i doloze do lepszych kolumienek.

mam jeszcze pytanie. Mam centralny ( MAGNAT INTEGRA 60/120 W i satelitki tez magnata 40/80 W ) moze zostawic je i dokupic dobry przod i bas. licze na waszą fachowosc i z gory dziekuje.

Moze do 2.5 tys cos bym wybral>

 

dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pl.rec.kino-domowe wlasnie toczy sie na ten temat dyskusja - czy mozna mieszac stajnie centrala i frontow. Ja uwazam, ze dlaczego nie sprobowac? Tylko juz tutaj nie ma przepros - musisz to zrobic przez dlugi i dokladny odsluch, najlepiej w warunkach domowych. Wiec chyba pozostaje Ci dobry sklep i wypozyczanie kolumn...

 

Aha, pamietaj ze para frontow bedzie kosztowala niewiele mniej niz caly zestaw 5.0 - nieublagane prawa rynku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.