Skocz do zawartości
IGNORED

recenzje prasy audiofilskiej


troy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w pisemka nie wierze, robione nawet w dobrej wierze:)

Tam gdzie jest druk tam sa koszty. Graficy, fograficy, fotoedytorzy, redaktory rozne, naswietlarnie, drukarnie.

Z czegos trzeba sie utrzymac.

Wiadomo - reklama.

A jak reklama produktu X, to nie wypada zle o tym produkcie napisac, bo sie reklamodawca obrazi.

Taki uklad nie budzi zaufania. Nie czytam gazetek audio od 4 lat i jestem szczesliwy.

IMHO w dobie internetu to anachronizm.

Nawet z recenzjami w Magazynie hi-fi nie zawsze sie zgadzalem po odsluchu, choc czytuje w netowej wersji czasem recenzje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały nakład zapewne to skąd ma być ta kasa na nagrody ? ;)) /Albo same nagrody./ Bezinteresowny sponsoring ? :)))

 

* * *

A tak w ogóle to nie rozumiem jednej rzeczy - może ktoś zechce mnie oświecić ? Mianowicie sądzę, że tak naprawdę wszystkim wypowiadającym się w tym wątku żaden magazyn w celu oceny brzmienia jakiegokolwiek klocka będącego w polu jego zainteresowania NIE JEST POTRZEBNY. Wszak każdy z nas umie sobie dobrać to na co ma ochotę bądź co mu się podoba więc sam umie to ocenić... O nowościach i tak się dowiadujemy skądkolwiek (więcej czy mniej reklam w pisemku - bez różnicy, co mnie interesuje - i tak sprawdzę), a najlepszym doradcą i sędzią są uszy każdego z nas. Siebie bądź nasze wzajemnie systemy też znamy, więc pytam: PO CO TAKI MAGAZYN ? Trzy już padły, a życie i tak toczy się dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Magazyn Hi-Fi był ok, ale też tylko pierwsze 2-3 lata.

Pioneer A400X, Audio Note... do tego się porównywało NAD-y, Rotele, Krakena.

A potem zachwyty na temat Zollerów... chyba 1995? Wtedy już się pogarszało w szybkim tempie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

andrea29 - a wolisz czytać prasę audiofilską, czy Panią domu lub Życie na gorąco ? ;-) Ja od czasu do czasu lubię usiąść z "kawałkiem papieru" zapisanym czymś co mnie interesuje i kieliszkiem wina podczas niezobowiązującego odsłuchu.

 

Co do reklam - zamiast reklamować dystrybutorów audio magazyn skierowany do audiofili (z reguły wykształconych i żyjących niekoniecznie w biedzie) może spokojnie zawierać reklamy dobrych alkoholi, cygar, kosmetyków, samochodów. Profil tego typu prasy niewiele różni się od profilu czytelnika Playboya, Newsweeka itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj Frantz masz swieta racje.

powinni Ci zaplacic za ten pomysl.

nikt chyba na to nie wpadl, a moze uznano, ze to ma nie ma sensu - lepszy palyboy?

w koncu powinni reklamowac rzeczy, ktorych audiofile uzywaja (uzywki:) a niekoniecznie sprzecik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietasz andrea rubryke "porady dla czytelnikow" Hihi i muzyka?

jakie kable do wzmaka X i kolumn Y?

z czasem zauwazalem ze redaktorzy polecaja to samo... stereotypowe odpowiedzi na stereotypowe pytania.

 

takich audiofili jak Ty jest na forum moze 10%, wiekszosc postow swiadczy o niezbyt duzej "swiadomosci audiofilskiej", albo poczatku "drogi".

wiekszosc (zwlaszcza nowych) zadaje pytania, na ktore nie mozna rzetelnie odpowiedziec.

w stylu co lepsze " B&W 602 czy 602.5?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

pavulon - jeśli magazyn zaproponuje mi posadę "dobieracza reklam" (odpłatnie, nawet symbolicznie) masz u mnie dobre wino ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Fr@ntz: takowych pism nie czytam, Playboya też nie, z powodu samej komercji.

 

Pisma audio - tak. Zdecydowanie AV chociaż 2 ostatnich n-rów nie kupiłem, bo nie znalazałem w nich prawie niczego dla siebie interesującego poza kilkoma informacjami o nowościach. Kupiłem za to Hi-Fi iM, bo bardzo chciałem poczytać cokolwiek z prasy audio - taki wielki głód mnie naszedł - ile można pościć ? ;)

Nr okazał się nawet ciekawy i chyba całkiem dobry, chociaż panoszenie się B&W uważam za obrzydliwe i niesamczne - już pisałem - za dużo !!!!!, no ale nie moje pismo, rzadko je kupuję to i nie powinienem psioczyć. Nie lubię firmy B&W za proponowane brzmienie kevlaru, a od jakiegoś czasu znienawidziełem ją za nachalność w nieustającym reklamowaniu się gdzie się da le się da. -Widać, że spory % ceny kolumn idzie w gwizdek ;)) B&W wciska się wszedzie i to pieprzenie w kółko jacy to są świetni i jakie świetne kolumny robią doprowadza mnie do kur..cy. Spodobało mi się natomiast, że w art. o "803D" padło zdanie, iż B&W tak b. się zapędziło w kreowaniu i zastosowaniu wynalazków, że może pora, by ich inżynierowie zajęli się wreszcie jakością dźwięku... ;)) bo i prawda : ))) Myślę o tej firmie dokładnie tak samo jak ten ktoś. No ale nie ważne. Dodam tylko, że jest to chyba 2.art. jak żyję, który przeczytałem o produkcie B&W.

 

BTW: warto się chyba zainteresować najnowszymi topowymi modelami kolumnn Pioneera (oryginalny design - gratka dla henrykapiątka ;)

 

A w skrócie: jak mają być w nim reklamy cygar, modnych ciuchów itp. to ja to (na "p").

A tak w ogóle to nie bądźcie naiwni. Trudno chyba teraz komukolwiek uwierzyć W NIEZALEŻNOŚĆ prasy audio.

A forma mniej czy bardziej wyrafinowanego marketingu zwisa mi i powiewa - co za różnica (?)

Amen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą tam wina polecane przez Fr@ntza albo przepisy na jakieś wykwintne dania to będę kupował takie pismo z ciekawości, a potem będę dumał o związakch audio z innymi przyjemnościami życia ;)

Tylko po co ? -Pomysł wcale nie nowy. Na forum już to przerabialiśmy. Audiofil nie tylko samym audio żyje.

Łatwo odszukać stosowne wątki na bocznicy (wina, auta, aparaty cyfrowe, tv., gdzie pojechać na urlop, nasi pupile, itp.) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

andrea - nie ma sprawy. Mogę sie zobowiązac do comiesięcznej recenzji jakiejś płytki połączonej z wywodami natury kipersko/kulinarnej. Przykładowo: Cassandra Wilson "Blue moon daughter"+ filety z mintaja zapiekane w porach i topionym serze + Wente Reserva Chardonnay lub dla czerwonych ortodoksów Murrieta's Well Zinfandel.

Pasuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> pavulon: Oczywiście, że pamiętam. Listy lubiłem czytać, tylko że było to baardzo daawno temu. Aż się sam wyrobiłem i wtedy dalej czytałem, by lubiłem sobie porównać odpowiedzi z tymi, jakie ja bym dawał.

Potem mi się znudziło, gdyż ludziska zaczęli pytać o to samo :( (Redaktorzy też się zorientowali ale co mieli robić ?)

 

Tak, na naszym forum pojawiło się całe mnóstwo narybku. Mówi się, że to cena popularności...

W jakimś wątku chciałem rozdzielenia ludzi zielonych od tych dobrze już wyrobionych - nie przeszło - szkoda, bo wielu Forumowiczów się zraziło i przestało się w ogóle udzielać w śmietniku. Ja jeszcze trwam, ale i mocno filtruję forum. Czytam może ze 3%. Gdyby podział powstał, w hiend rzadko bym się zapędzał, bo to nie dla mnie (i tak mnie nie stać, poza tym wolałbym wydać taką kasę np. na podróż dookoła świata ;)

Dobrze czuję się w średnim i wyższo-średnim poziomie, czasem wchodzę nieco wyżej, ale tylko dlatego, że nie sposób nie mieć punktów odniesienia powyżej i poniżej interesującego poziomu. A poniżej, bo - uważam - trzeba umieć wybrać i sensownego grajka do sypialni czy komuś na prezent. Jestem zwolennikiem praktycznej wiedzy i chyba cały taki byłem. (A na stare lata ponownie jestem ;)

* * *

"wiekszosc (zwlaszcza nowych) zadaje pytania, na ktore nie mozna rzetelnie odpowiedziec. w stylu co lepsze " B&W 602 czy 602.5?""

"Czy FIRST to dobra marka ?" -Powinni jeszcze na tym forum zapytać czy audiofillska ;)

 

No właśnie to mam na myśli. Ludzie chcą gotowych recept, są wygodni, leniwi, a potem albo trafią albo nie. Nie mają czasu na odsłuchy, bo miasto (...) za daleko leży albo idą na tzw. okazje, w stylu: "audiofilskie kolumny za 75zł sprzedam".

No comment.

Piszę o tym, bo ten poziom ani ludzie o takim podejściu mnie nie interesują. Mam do tego prawo. Nauczyłem się więc filtrować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje : )

Fr@ntz. Jesteś dla mnie na tym forum, w tych sprawach mistrzem i autorytetem ;) Nie mam pojęcia skąd u Ciebie takie zainteresowania.

Przyznam jedno: wydaje mi się, że byłbym niezłym kucharzem (wewnętrzne przekonanie od dość dawna ;)

A od czasu wyjazdw za granicę temat kuchni stał się mi jeszcze bardziej bliższy. (Zwłaszcza tej różnej od naszej). Podobały mi się (e,hehehe mało powiedziane) posiłki serwowane na Teneryfie, czyli kuchnia chyba hiszpańska ?

Szkoda, że piszemy nie na temat to już lepiej zamilknę :)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Fr@ntz, a nie zapomnij o lampiarzach i tych z drugiego obozu ;) O analogowcach oczywiście też ;))

W dalszej kolejności możesz uwzględnić podział na np. TL i BR. Możliwości są nieograniczone ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>andrea29

tez postulowalem oddzielenie "chlopcow od mezczyzn".

Coz, nie ma to wiekszego sensu i jest trudne do zrealizowania,

po prostu czytam posty cenionych przeze mnie ludzi lub interesujace watki.

Doprawdy jest to duzo lepsza sprawa od gazet, artykulow, etc.

W dobie netu slowo drukowane nie ma juz tak silnej pozycji.

A z drugiej strony istnieje cos takiego jak dziennikarska uczciwosc i odpowiedzialnosc za material pod ktorym sie redaktor podpisuje. Anonimowosc sprzyja manipulacjom wiec nie ma zlotej recepty.

Bywalo ze sie rozczarowalem konfrontujac opinie innych z odsluchami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> pavulon: Jak mówiłem, widać, że się nadal tu udzielam. (Mniej jak kiedyś ale jednak.) Przyjąłem - podobnie jak Ty - zasadę czytać opinie osób, które szanuję. Nie ukrywam, że odnajduję w części wpisów swoje odczucia. To daje pewnego rodzaju gwarancję, że jeśli piszą o czymś mi nie znanym to pewnie odebrałbym je podobnie...

Porównuje je czasem z opiniami osób mi nie znanych (lubię). Powoli stałem się forumowym "czytaczem" ;)

 

Co do Panów Redaktorów - mam swoje typy ;) I tylko czasem mam żal, że nie napisali prawdy do końca (np. o IC Cardasie 300B Micro, że rozmazuje kontury dźwięków. Co, głusi ? -Nie wiedrzę ;). Tylko dlaczego nie napisali o tak ewidentnej cesze ?!

 

Dlatego "letki"dystans do piszących w pisemkach mam. Jak się weźmie poprawkę, że nie mogą napisać prawdy do końca (cenzura dystrybutora(?), nadredaktora(?) to i nie ma rozczarowań. Pogodziłem się z tym i jakoś leci :)

 

Gorzej by było, jakby nie było z kim polemizować :)

 

Pozdr.

 

PS. Jak ktoś sie nie zgadza, nie musi. Wyraziłem swoje prywatne zdanie. Szkoda polemiki na to jak jest. Piękna pogoda... :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magazynie Audio

Bardzo fajnie, że będzie nowe pismo. Napisaliście o tym, że na razie może być mało reklam, a więc nie bądzie dyktatu dystrybutorów i sprzedawców, którzy dają ogłoszenia a więc płacą i oczekują wdziączności. A więc może uda się zorganizować porównawcze testy urządzeń tej samej firmy, które wchodzą i zastępują stare modele? Do tej pory to nie do pomyślenia - przecież po to dystrybutor robi model mkII SE, aby byą "lepszy" od poprzednika i się lepiej sprzedawał. A czasami jest tak, że starszy model górował nad nowościę. Ciekawe, czy sią odważycie? Audio Video robiło kiedyś testy sprzeętu z udziałem muzyków - może zrobicie to samo, może zaprosicie do testowania swoich Czytelników? Życzę powodzenie. Ale.....

 

Jestem z branży i: cena 7 zł, brak reklam, mały nakład, zdjęcie w środku - to wygląda dość nieprawdopodobnie. Można dowiedzieć się, kto za wami stoi, w sencie wydawniczym? Na uruchomienie takiego projektu trzeba niezłej kasy, macie dobrego i bogatego wydawcę? jak z dystrybucją, pewnie w stolicy w empikach będzie można kupić, ale co z prowincją?

 

Pozdrowienia Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicz Stempur napisał:

>Witaj Magazynie Audio

Bardzo fajnie, że będzie nowe pismo. Napisaliście o tym, że na razie może być mało reklam, a więc nie bądzie dyktatu dystrybutorów i sprzedawców, którzy dają ogłoszenia a więc płacą i oczekują wdziączności. A więc może uda się zorganizować porównawcze testy urządzeń tej samej firmy, które wchodzą i zastępują stare modele? Do tej pory to nie do pomyślenia - przecież po to dystrybutor robi model mkII SE, aby byą "lepszy" od poprzednika i się lepiej sprzedawał.

A czasami jest tak, że starszy model górował nad nowościę. Ciekawe, czy sią odważycie?

 

-Tak, ale potrzeba na to czasu i czytelników (dotyczy to kwestii poruszonej w temacie).

 

Audio Video robiło kiedyś testy sprzeętu z udziałem muzyków - może zrobicie to samo, może zaprosicie do testowania swoich Czytelników? Życzę powodzenie. Ale.....

 

- Za życzenia dziękujemy, muzycy w testowaniu sprzętu? Nie odpowiem.

 

Jestem z branży i: cena 7 zł, brak reklam, mały nakład, zdjęcie w środku - to wygląda dość nieprawdopodobnie.

 

-Jeśli za wysoka cena, przykro mi, zdjęć będzie normalna ilość (cz/b)

 

Można dowiedzieć się, kto za wami stoi, w sencie wydawniczym?

 

-Wydawca i jego namiary będą dostępne w pierwszym numerze.

 

Na uruchomienie takiego projektu trzeba niezłej kasy, macie dobrego i bogatego wydawcę?

 

... czy dobry ? Nie wiadomo.

 

jak z dystrybucją, pewnie w stolicy w empikach będzie można kupić, ale co z prowincją?

 

-Dostępny będzie w całym kraju.

 

Pozdrowienia Stempur

 

-Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm

No tak, drogi Magazynie Audio, wartość informacyjna waszych odpowiedzi, jakby to powiedzieć, pozostawia wiele do życzenia. Gdyby mój dziennikarz zesłał mi taki tekst, to kazałbym mu go napisać od nowa i dowiedzieć się konkretów. Dalej niewiele wiem o Waszym piśmie, no może poza tym, że ma kosztować 7 złotych. To bardzo tanio, ciekawe jak wydawca zamierza na tym zarabiać, bo wydawanie pism przestało być już działalnością chyrytatywno?entuzjastyczną.

A wydawca polski czy zagraniczny? A autorzy? Jakieś znane nazwiska, może józwa?

Pozdrowienia Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena swietna, kto by tam pisal? czy mozna liczyc na ciekawszy dobor sprzetow niz w naszych pisemkach? przewaznie, choc nie zawsze, mam wrazenie ze sie kreca w kolko wokol paru firm i to staje sie nudne.

z ulga zagladam do hifi world czy news, tam czesciej cos ciekawego sie pojawia. jest tez kacik vintage, np stary utuner jak doprowadzic do porzadku itd itp, pelno potencjalnych tematow, jakies starsze warte uwagi rodzynki opisywac. co do naszych obecnych pism AV jakby smielej, choc tez delikatnie, daje znac jesli trafia na jakis bubel.

grunt - nie lac wody, jak to bywa w innym pismie... testow nastukane dany redaktor ma, ale niewiele z nich wynika, a jak wynika to sa to bledne wnioski.

mozna tak pisac, sporo przemyslen/pomyslow, kiedys sie juz o tym pisalo na forum, ale w sumie po co - prosciej olac slabe pisma, i kupowac te, ktore maja jakis poziom. dlatego m.in. bede prenumerowal to i owo z zachodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, to sa proste sprawy, po co podpowiadac, ktos kto sie decyduje na robienie pisma powinien te oczywiste rzeczy wiedziec. zakladajac, ze to ma byc cos autentycznie ciekawego, niezaleznego - to by byla sila pisma, w odroznieniu od pozostalych (w roznym stopniu oczywiscie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

ciekawym rozwiązanim byłaby możliwość dystrybucji w formi PDF'u dla osób znajdujących sie poza zasięgiem EMPiKów (patrząc na nakład). Krótko mówiąc sam z niecierpliwością czaekam na pierwszy nr. a rynek sam zweryfikuje jego racje bytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

i taki SMS (nawet za 7zł) załatwiałby sprawę. Skoro debilny dzwonek do telefonu potrafi czasem kosztować 12zł to gazeta za 7 zł to małe miki (pomijam fakt, że część forumowiczów ma słuzbowe komórki ;-) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr@ntz --> pomysł z sms-em przedni....

Co m-c magazyn kupi jedna osoba a później "myk-myk" pdf-a po kumplach hahahah....

znając polskę mentalność chyba jeszcze długo nie...

 

Odnośnie Twego pomysłu z reklamami innych produktów .... najważniejszym aspektem jest NAKŁAD!!!

Przy małych nakładach reklamodawcy wogóle nie chcą rozmawiać o umieszczeniu reklamy .... i tutaj cena samego modułu reklamowego nie ma znaczenia bo dla reklamodawcy najważniejsza jest ilość potencjalnych klentów którzy obejrzą reklamowany produkt.

No chyba że mówimy o reklamie produktów luksusowych z tym że dla producenta np. whiskey audiofile to raczej jacyś "pokręceni trole na granicy obłędu" niż potencjalni konsumenci......

 

Nie wierzysz? .... poopowiadaj o swoim hobby w pracy hahahah.... na mnie patrzą co najmniej dziwnie.... szczególnie gdy zaczynam wątki o kablach :)

 

A redakcji nowego periodyku życzę powodzenia.... nawet jak cena będzie dużo wyższa a zawartość będzie tego godna będę stałym czytelnikiem :)

 

zdezintegrowany_3PO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi Magazynu Audio sa takie jakies.... Nie zdziwilbym sie, kiedy juz watek dojdzie do 300 wpisow albo zaproponujecie juz wszystkie dzialy, testy, design, wymyslicie seksowny numer SMS-u i gramature papieru. gdyby nagle M.A. wyskoczyl z wpisem: "Ha matolki ! Jak przyjdzie co do czego to prasa kłamie, spisek, zmowa z producentem, hucpa, ale mimo wszystko nowy audio-szmatlawiec by sie chcialo poczytac taaaak ?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"ja to kupie, moze byc ciekawe. Ty jozwa miales chyba szanse zablysnac jako redaktor?"

 

Co do pytania: czy józwa, odpowiedź electro brzmi "nie". A ja przecież tylko zapytałem o nakład... Naprawdę byłem ciekaw. Ale widzę że wydawca nie bardzo chce udzielać pełnej informacji przed ukazaniem się pierwszego numeru. Jego prawo, nie sądzę żeby ktoś miał pretensje. Z przyjemnością przeczytam pierwszy numer, i mam nadzieję następne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.