Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  132 członków

Chario Klub
IGNORED

Klub Chario


mikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się posiadaczem Chario Delphinus Constellation więc melduję się w klubie.. Na razie grają z Onkyo ONKYO TX-RZ810 na Van den Hul CS-122 Hybrid ale porównująć do Paradigm Titan Monitor to inna planeta. Te Delphinusy pozostawiły w tyle wiele podłogówek które miałem.

To po pierwsze zupełnie inna estetyka brzmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się posiadaczem Chario Delphinus Constellation więc melduję się w klubie.. Na razie grają z Onkyo ONKYO TX-RZ810 na Van den Hul CS-122 Hybrid ale porównująć do Paradigm Titan Monitor to inna planeta. Te Delphinusy pozostawiły w tyle wiele podłogówek które miałem.

 

Trzeba do nich jakieś fajne kabelki kupić.

Na hifi-giełdzie są Vovox Vocalis które bardzo dobrze pasują do Delphinusów. Ewentualnie Furutech u2t albo coś z Audioquesta im wyższy model tym lepiej.

Mam Delphinusy i próbowałem te kable u siebie.

 

No ale przede wszystkim to jakiś lepszy wzmacniacz warto kupić. Dopiero usłyszysz jak potrafią zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Hule to zamulacze jakich mało. Lepiej zacząć od postawowych Kimberów PR/TC lub AQ byle miedziane i bez srebrzenia.

Słuchałem wczoraj Millenium II Chario, niegłupie ale wydawały mi się takie..........zwyczajne. Po prostu dobre granie do którego nie ma się co przyczepić ale też nie słyszałem w nich czegoś co szczególnie by mnie porwało.

Na plus zdecydownie przepiękna stolarka jak w starszych SF tylko terminale głośnikowe są bardzo dziwne, nie pasują do nich widełki i nie mają też otworu na goły kabel. Wchodzi tylko specjalny rozmiar bananów.

Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wczoraj Millenium II Chario, niegłupie ale wydawały mi się takie..........zwyczajne. Po prostu dobre granie do którego nie ma się co przyczepić ale też nie słyszałem w nich czegoś co szczególnie by mnie porwało.

 

Pod co były podpięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wprost, gdyż kolumny zostają u mnie do końca ich dni lub moich. To są najlepsze kolumny w przedziale cenowym od 2800 do 3200 PLN. :D

Stan techniczny perfekt, tylko jedna kolumna delikatnie ma inny odcień od słońca. Posiadają nawet oryginalną folię na emblemacie. :)

 

Wcześniej wrzuciłem link do licytacji na eBayu. Wygrałem i pojechałem po nie prawie do Belgii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wprost, gdyż kolumny zostają u mnie do końca ich dni lub moich. To są najlepsze kolumny w przedziale cenowym od 2800 do 3200 PLN. :D

Stan techniczny perfekt, tylko jedna kolumna delikatnie ma inny odcień od słońca. Posiadają nawet oryginalną folię na emblemacie. :)

 

Wcześniej wrzuciłem link do licytacji na eBayu. Wygrałem i pojechałem po nie prawie do Belgii.

 

PLN czy € ?

 

Już czaję, zobaczyłem link ;-)

 

Na prawdę za tyle kupiłeś?

Edytowane przez szpakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Szukam informacji odnośnie parametrów, budowy "starych" Chario. Interesuje mnie szczególnie model Academy 3 oraz Academy Millenium 2.

Szukałem w necie ale informacji na temat Millenium 2 jest tak na prawdę niewiele, a o Academy 3 nie znalazłem tak w zasadzie nic. 

Może ktoś poda link do strony z takimi informacjami lub posiada stary katalog produktów Chario?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2018 o 20:20, szpakowski napisał:

 

Trzeba do nich jakieś fajne kabelki kupić.

Na hifi-giełdzie są Vovox Vocalis które bardzo dobrze pasują do Delphinusów. Ewentualnie Furutech u2t albo coś z Audioquesta im wyższy model tym lepiej.

Mam Delphinusy i próbowałem te kable u siebie.

 

No ale przede wszystkim to jakiś lepszy wzmacniacz warto kupić. Dopiero usłyszysz jak potrafią zagrać.

Szpakowski ma rację, u mnie grają na Furutech u2t i nie zamierzam zmieniać tych kabli ma nic innego. Delphinusy potrzebują wydajnego prądowo wzmaka i wtedy pokażą na co je stać. Nie zapomnij też o sporym rozstawie by pokazały swoją przestrzeń.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też wkleję mała aktualizację. :-)

Fabryczne podstawy standów wymieniłem na masywne, ciężkie granity z logo Chario.

Całość jest teraz bardzo stabilna w porównaniu z oryginałem.

20181227_172241.jpg

20181227_172840_resized.jpg

20181227_172849_resized.jpg

Edytowane przez Basstech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.